Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak PO ogranicza swobody ludności !!!!!!!!!!!!!!!1 Jak będzie wkródce rządzić PIS to będziemy mogli palić wszędzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak PO ogranicza swobody ludności !!!!!!!!!!!!!!!1 Jak będzie wkródce rządzić PIS to będziemy mogli palić wszędzie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
I słusznie ! bo PiS to inaczej Podpalacze i Sadomacho! Inna sprawa że jak "wkródce" .. to znaczy nigdy , chyba że wkrótce a ... to też będzie porażka Pozdrawiam!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to przede wszystkim problem braku elementarnej kultury. Jestem całkowicie za zakazem e-papierosów w autobusach. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś mądry wymyślił zakaz palenia,głupi teraz chce udowodnić że jest jeszcze głupszy i pali E-papierosy! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Palić e-papierosy to można w piecu. W tych urządzeniach nic się nie pali. Druciana grzałka rozgrzewa płyn zamieniając go w mgiełkę.   Inna sprawa, że korzystanie z e-papierosów w autobusach i innych miejscach, w których może to przeszkadzać innym osobom, to nie tylko brak kultury ale zwykłe "buractwo". Sam wapuję odkąd udało mi się rzucić "analogowe" śmierdziele (już dwa lata), ale nigdy nie przyszłoby mi do głowy używać e-p w miejscach gdzie nie paliłem zwykłych papierosów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćmię e-papierosa Food od prawie dwóch lat, ale nigdy nie robiłem tego w zamkniętym miejscu w którym jest ktoś oprócz mnie. Szczerze mówiąc to nawet sobie nie życzę żeby robi to w obecności mnie ktoś inny. Mimo tego, że wiem jak to działa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wyobrażam sobie wapować mojego tabaque w komunikacji miejskiej... dziwie się że w ogóle ktoś wpadł na taki pomysł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w kfc w plazie podszedłem do gnojka dwudziesto letniego który palil epapierosa i powiedziałem mu że zaraz wsadzę mu swojego qtasa jak musi coś trzymac w ryju a to gowno ma wyciągnąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mimo że palę liquidy smakowe (ONE mango i truskawka) to nie palę w miejscach publicznych. To kwestia szacunku. Co z tego, że ładnie pachną, każdy powinien mieć wybór. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-papierosy powinny być całkowicie zabronione!!! To wstęp do narkomanii...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w kfc w plazie podszedłem do gnojka dwudziesto letniego który palil epapierosa i powiedziałem mu że zaraz wsadzę mu swojego qtasa jak musi coś trzymac w ryju a to gowno ma wyciągnąć
  To się nazywa gwałt, a że na chłopaku to nawet pedalski gwałt. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
E-papierosy powinny być całkowicie zabronione!!! To wstęp do narkomanii...
Tak tak... I do szatana, piekła, wściekłych krów, kwaśnego mleka i plam na słońcu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem jak można wapować w miejscach gdzie jest dużo ludzi. Nawet jeśli to nie jest szkodliwe to przecież każdemu może przeszkadzać. Analoga być nie palił w pomieszczeniu ale e-p już tak. Wiem, że to co innego bo sam ćmię tabaque, ale odrobinę przyzwoitości i szacunku dla tych co obok Ciebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi tam przeszkadza ten sztuczny zapach z e-papierosów, może innym to nie przeszkadza, ale są ludzie którzy nie mogą znieść tego zapachu. Jakoś nie chciałabym wsiadać dajmy na to do autobusu gdzie jest ogromny ścisk a ktoś chucha w powietrze tym dymem, więc jestem za zakazem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ostatnio w kfc w plazie podszedłem do gnojka dwudziesto letniego który palil epapierosa i powiedziałem mu że zaraz wsadzę mu swojego qtasa jak musi coś trzymac w ryju a to gowno ma wyciągnąć
Naprawdę jesteś gość. tylko dodaj, że opisana sytuacja była snem i obudziłeś się z ręką na...fajce :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja palę Foof'a okazjonalnie i też nigdy nie zapaliłabym w komunikacji miejskiej czy sklepie, ludzie którzy nie mogą wytrzymać bez papierosa mają poważny problem. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...