Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

euroactiv praca

Utworzony przez boróweczka, 22 lutego 2010 r. o 18:29
Przeje***a tyrka napisał:
Lukas to wszystko pozytywne pisze turek on sie nawet kiedys chwalil:/ te barany pojechali do krakowa jeden siedzi u kasiny drugi niewiem :/:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedługo będzie siedział ale ze swoim kumplem Karolem za kratami ;]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za podpisanie umowy płacą 100zł. Jak podpiszesz jedną dziennie (co jest dziecinnie proste) wychodzisz 2 tysiące miesięcznie. (miesiąc ma wprawdzie więcej niż 20 dni roboczych ale hejterzy zaraz wygarną że nie wszystko się montuje więc celowo odjąłem parę sztuk) W firmie można awansować, pod warunkiem że się systematycznie pracuje (codziennie w pracy, nie w knajpie) i uczy innych. Jest dużo osób młodych którzy zaczynali od dilera a teraz są menadżerami. Jako menadżer zarabiasz od 8 tyś nawet do 20 miesięcznie, oczywiście pod warunkiem że nie ćpasz i dbasz o swój biznes. To chyba jak wszędzie. Negatywne sytuacje, oszustwa klientów itp. zdarzają się, jako wynik nadużyć niektórych pracowników (w wielu firmach się zdarza) , na szczęście to tylko incydenty, a sprawcy są karani. Nikt od tylu lat nie "poszedł siedzieć" i nie pójdzie, bo firma działa z godnie z prawem. Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Za podpisanie umowy płacą 100zł. Jak podpiszesz jedną dziennie (co jest dziecinnie proste) wychodzisz 2 tysiące miesięcznie. (miesiąc ma wprawdzie więcej niż 20 dni roboczych ale hejterzy zaraz wygarną że nie wszystko się montuje więc celowo odjąłem parę sztuk) W firmie można awansować, pod warunkiem że się systematycznie pracuje (codziennie w pracy, nie w knajpie) i uczy innych. Jest dużo osób młodych którzy zaczynali od dilera a teraz są menadżerami. Jako menadżer zarabiasz od 8 tyś nawet do 20 miesięcznie, oczywiście pod warunkiem że nie ćpasz i dbasz o swój biznes. To chyba jak wszędzie. Negatywne sytuacje, oszustwa klientów itp. zdarzają się, jako wynik nadużyć niektórych pracowników (w wielu firmach się zdarza) , na szczęście to tylko incydenty, a sprawcy są karani. Nikt od tylu lat nie "poszedł siedzieć" i nie pójdzie, bo firma działa z godnie z prawem. Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20101214/ZAMOSC/736890642 dalej uważasz ze nie pójdzie nikt siedzieć ? a może jeszcze ci pokazać akcje duszenie taksówkarza ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
firma euroactiv jest to zwykła firma akwizytorska nic wiecej zamydlaja ludziom oczy i tyle. takze 5i8 jest to zwykły akwizytorski system zycze powodzenia ludziom ktorzy beda tam pracowac a ich miejscem pracy bedzie klatka schodowa i chaty ludzi którzy ich wpuszcza jezeli lubicie chodzenie po chatach i nakrecanie ludzi na cos co im nie potrzebne prosze bardzo tylko sprawdzcie czy dobrze wypłacaja wam hajs. i jak to było JUICE!!!!!!!HEHEHE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pracuje w firmie od dwóch miesięcy i chciałbym podzielić się spostrzeżeniami. Płacą tak jak napisane wyżej sto złotych od każdej umowy, zwykle jedna, dwie dziennie się podpisuje a czasami jak fajny rejon to więcej. fakt że nie wszystko się montuje ale rachunek jest prosty, robisz 10, niech dwie odpadną zostaje ci 8 stów w tygodniu zarobione. Nie wiem jak jest na innych biurach ale u nas nie ma ściem i nikogo nie ścigają )))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ma ktos moze numer telefonu do biura eruactiv biała podladska, bo dowiedziałem sie ze jest tam praca ale nigdzie nie moge znaleźć kontaktu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady.anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
mam dzisiaj wolne bo mi sie pochorowalo więc skorzystam z okazji i sie dopisze. Czytając te brednie na firmę muszę się udzielić i też coś napisać. Potwierdzam słowa marcina dodam tylko ze u nas jest tak ze za dojazdy zwracają nam z bonusu. Prosty biznes, kto nie pracuje, temu nikt nie funduje wycieczek krajoznawczych. Ja pracuje i paru moich kolegów, jeździmy, mamy wyniki więc menager płaci nam za dojazd (górką wychodzi więc fajki na koszt firmy haha). trenerzy mają lepiej bo mogą szkolić nowe osoby, jak dobrze umiesz nauczyc to masz awans na menagera. Podoba mi się to że te zasady są proste. Widziałem nie jedną osobę która próbowała wykorzystać system do oszukiwania klientów w celu zarobienia na skróty, każdy wyleciał z firmy. Pozdrawiam juice'ujących, nie dajcie się hejterom!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe dobre tylko szkoda ze biuro na lwowskiej jest zamknięte... chyba pracuje Turek u Kasiny w Krakowie i wypisuje swoje pierdoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślałem, że Kasina rządzi w Nowym Sączu, a nie w Krakowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WITAM!!!! DO WSZYSTKICH TYCH KTÓRZY OTRZYMALI SMSA Z FIRMY EURACTIV Z ZAPROSZENIEM NA ROZMOWĘ !!! OSTRZEGAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JEŻELI NIE INTERESUJE WAS CHODZENIE PO DOMACH,PUKANIE DO DRZWI TO WYSTRZEGAJCIE SIĘ,ROZMOWA BRZMI BARDZO INTERESUJĄCO,PRACA W DZIALE FINANSOWYM,SPRZEDAŻY,TECHNICZNYM,I KAŻDYM INNYM NA KTÓRE WYSŁALIŚMY CV ZAROBKI NIEZŁE,WOLNE WEEKENDY.....CUD MALINA!!! ZAPROSZENIE NA DZIEŃ SZKOLENIOWY!! DZIEŃ SZKOLENIOWY OCZYWIŚCIE W TERENIE,POD OPIEKĘ DOSTAJE NAS"TRENER"JAKIŚ KOMPLETNY FRAJER, TO NIBY PIERWSZY ETAP...HM....WYBIERAMY SIĘ Z NIM DO LUDZI I SŁUCHAMY CO ON WCISKA KLIENTOM NASZYM ZADANIEM JEST SIĘ UŚMIECHAĆ.. WRACAMY PO DRODZE ON OPOWIADA NAM O CYFRZE I INFORMUJE,ŻE MUSIMY ROZWIĄZAĆ TEST (KOLEJNY ETAP-KOMPLETNA BZDURA) PO WYPEŁNIENIU TESTU KOORDYNATOR ZAPRASZA NA ROZMOWĘ GDZIE ZOSTAJE PODJĘTA DECYZJA CZY NADAJE SIĘ NA NA CHODZENIE LUDZI W DOMKU!!!! ROZMOWA MIŁA BARDZO LUŹNA BO FIRMA STAWIA PRZED WSZYSTKIM NA ATMOSFERĘ W PRACY,WIĘC WSPOMNIAŁAM,ŻE POCZYTAŁAM NIE ZBYT CIEKAWE OPINIE NA TEMAT PRACY W TEJ FIRMIE W INTERNECIE TO UZYSKAŁAM WYTŁUMACZENIE "O COCA-COLI TEŻ PISZĄ,ŻE ZABIJA,A JA PIJE I ŻYJE"....HM....PO 5 MINUTACH MIŁEJ ROZMOWY ZAPYTAŁAM CZY TA PRACA MA TAK WYGLADAĆ,CHODZENIE PO MIESZKANIACH????PONIEWAŻ NA ROZMOWIE KWALIFIKACYJNEJ NIE BYŁO O TYM SŁOWA......KOLEGA SIĘ TROSZECZKĘ MOTAŁ....ALE W KOŃCU POWIEDZIAŁ,ŻE NA POCZĄTKU TAK....!!!!!!!!!!!!!!!!!!WIĘC BĄDŹCIE MNIEJ NAIWNI NIŻ JA!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakie ciąże chodzi w tej pracy??? który mądry szef zrobił dziecko jakiejś pracownicy?
Ostatnio edytowany 30 stycznia 2011 r. o 20:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sebastian napisał:
Za podpisanie umowy płacą 100zł. Jak podpiszesz jedną dziennie (co jest dziecinnie proste) wychodzisz 2 tysiące miesięcznie. (miesiąc ma wprawdzie więcej niż 20 dni roboczych ale hejterzy zaraz wygarną że nie wszystko się montuje więc celowo odjąłem parę sztuk) W firmie można awansować, pod warunkiem że się systematycznie pracuje (codziennie w pracy, nie w knajpie) i uczy innych. Jest dużo osób młodych którzy zaczynali od dilera a teraz są menadżerami. Jako menadżer zarabiasz od 8 tyś nawet do 20 miesięcznie, oczywiście pod warunkiem że nie ćpasz i dbasz o swój biznes. To chyba jak wszędzie. Negatywne sytuacje, oszustwa klientów itp. zdarzają się, jako wynik nadużyć niektórych pracowników (w wielu firmach się zdarza) , na szczęście to tylko incydenty, a sprawcy są karani. Nikt od tylu lat nie "poszedł siedzieć" i nie pójdzie, bo firma działa z godnie z prawem. Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
jak tak bronisz tej firmy to powiedz czemu biuro jest zamknięte?czeka marcina ,pawła i konsultantów sprawa w sądzie i czemu ci dwaj wielcy niesłusznie posądzeni szefowie teraz nigdzie nie pracuja? tylko szukaja pracy gdzies na budowie?????!!!!!!!!!!! no czemu cwaniaku?
Ostatnio edytowany 30 stycznia 2011 r. o 20:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żal...
Ostatnio edytowany 30 stycznia 2011 r. o 20:30
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty zraniona CO TY ku*** ZA GŁUPOTY GADASZ ZE ON ZONE BIL TO JEST ZALOSNE CO WY TU PISZECIE ZROBILI WAS W HUJA I TYLE HEHEHEH. TERAZ NAGLE KAŻDY NA MARCINA NAJERZDZA A TAK TO d*** NIE JEDEN I JEDNA LIZAŁA DO SZEFA ,TO MOJ KOLEGA Z OSIEDLA JEST I NIE POZWOLE TAKICH GŁUPOT GADAC NA NIEGO JAK COS NIE PASUJE TO MOZEMY POGADAC W 4 OCZY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JESTEŚ ŻAŁOSNY bASIOR!!! JAK WSZYSTKO TO CAŁA PRAWDA! ŻE BIŁ ŻONE! ZADZWON NA KOMENDE W ZAMOSCIU I ZAPYTAJ ALBO ZADZWON DO JEGO ŻONY! KAZDY O TYM WIE! kOLEGA OD SIEDMIU BOLEŚCI CO BRONI DAMSKIEGO BOKSERA! o żal!!!!!!!!!!!!!!!!
Ostatnio edytowany 30 stycznia 2011 r. o 19:21
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy k***a pier*****ie jakie ciążę?????!!!!!!!!!!!!!!! Co mało dostawaliście pieniędzy???Mało Bonusów???? Jakie mieliście KU**A WYPŁATY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małe?????????????? Teraz to strasznie umiecie gadać na kogoś???? popatrzcie kur** na siebie ja dalej w tej firmie pracuje a nie na żadnej budowie !!! a po drugie to Niewpierda**ć się w moje rodzinne sprawy bo lepiej zajmijcie się swoimi problemami a nie obgadywać kogoś umiecie Bojcory Pier****ne!!!!!!!!!!!! Jeśli chodzi o tą sprawe to my mamy dokumenty które oświadczają że jesteśmy niewinni a jeśli chodzi o te głupoty ciąże to która taka mądra i pisze że była ze mną w ciąży to prosze pójdziemy do sądu, zrobimy wszystkie badania DNA , pójdziemy do ginekologa i UDOWODNIE WSZYSTKIM ŻE TE deb***KI ŚCIEMNIAJĄ!!!!!!!! Niema sprawy niech te dziewczyny albo dziewczyna która tak sądzi to prosze bardzo załatwimy to w sądzie!!!!!!!! I LEPIEJ SOBIE TO PRZECZYTAJCIE GŁĄBY ZAZDROSNE ŻE KTOŚ ZARABIA I MU SIĘ UDAŁO W ŻYCIU!!!! Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co wy k***a pier*****ie jakie ciążę?????!!!!!!!!!!!!!!! Co mało dostawaliście pieniędzy???Mało Bonusów???? Jakie mieliście KU**A WYPŁATY!!!!!!!!!!!!!!!!!! Małe?????????????? Teraz to strasznie umiecie gadać na kogoś???? popatrzcie kur** na siebie ja dalej w tej firmie pracuje a nie na żadnej budowie !!! a po drugie to Niewpierda**ć się w moje rodzinne sprawy bo lepiej zajmijcie się swoimi problemami a nie obgadywać kogoś umiecie Bojcory Pier****ne!!!!!!!!!!!! Jeśli chodzi o tą sprawe to my mamy dokumenty które oświadczają że jesteśmy niewinni a jeśli chodzi o te głupoty ciąże to która taka mądra i pisze że była ze mną w ciąży to prosze pójdziemy do sądu, zrobimy wszystkie badania DNA , pójdziemy do ginekologa i UDOWODNIE WSZYSTKIM ŻE TE deb***KI ŚCIEMNIAJĄ!!!!!!!! Niema sprawy niech te dziewczyny albo dziewczyna która tak sądzi to prosze bardzo załatwimy to w sądzie!!!!!!!! I LEPIEJ SOBIE TO PRZECZYTAJCIE GŁĄBY ZAZDROSNE ŻE KTOŚ ZARABIA I MU SIĘ UDAŁO W ŻYCIU!!!! Negatywne opinie na forum to wynik pracy hejterów. Hejter (ang. "hater") Zazdrosny koleś który nie potrafi cieszyć się sukcesem kogoś innego, dlatego próbuje wytknąć w nim wszystkie możliwe wady. anonimowy lamus,który ukrywa się pod nickiem,dogryzając wszystkim,najczęściej ludziom popularnym.Swoimi postami zaśmiecają sieć. /słownik miejski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...