Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ojcem Magdy Gessler jest Mirosław Ikonowicz który był zarejestrowany przez SB jako kontakt operacyjny wywiadu, dziennikarz, wieloletni korespondent PAP, a bratem działacz skrajnej lewicy – Piotr Ikonowicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A na tym zdjęciu przy młodych ,normalnych,sympatycznych kobietach Gessler wygląda jak czarownica.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki zakład karny? Kilku pracowników to już zakład karny? To jadłodajnia a nie restauracja. Zresztą jutro się wszyscy przekonają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Ojcem Magdy Gessler jest Mirosław Ikonowicz który był zarejestrowany przez SB jako kontakt operacyjny wywiadu, dziennikarz, wieloletni korespondent PAP, a bratem działacz skrajnej lewicy – Piotr Ikonowicz.
A twój ojciec kim był? Koniobijcą? Może gwałcicielem? Jakie to ma znaczenie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie wiem po co w ogóle wzmianka o przygodzie z Policją? Co to za dziennikarstwo? Setki ludzi dostaje mandaty i nikt o tym nie pisze. A swoją drogą taka prędkość w terenie zabudowanym to lekka przesada. I jeszcze jedno, niech ta wybitna znawczyni kuchni wszelakiej schowa swoją fryzurę pod worek jakiś bo ludzie potem bigos z kłakami jedzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ast napisał:
A twój ojciec kim był? Koniobijcą? Może gwałcicielem? Jakie to ma znaczenie?
Takie że trzeba dymać to czerwone konfidenckie bydło i w końcu odstawić od CYCA raz na zawsze, po wieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka informacja jak wysokość mandatu ,i ilość punktów karnych ma tez swoje znaczenie ,jak może zachowywać się kobieta której kierowca na jej życzenie dostaje takie prezenty . Oczywiście chodzi o zachowanie w chwili przyjazdu do tej restauracji . Pieniądze dla tej pani nie są najważniejsze, ale te 15 punktów to chyba dobije każdego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka informacja jak wysokość mandatu ,i ilość punktów karnych ma tez swoje znaczenie ,jak może zachowywać się kobieta której kierowca na jej życzenie dostaje takie prezenty . Oczywiście chodzi o zachowanie w chwili przyjazdu do tej restauracji . Pieniądze dla tej pani nie są najważniejsze, ale te 15 punktów to chyba dobije każdego .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jurek napisał:
Taka informacja jak wysokość mandatu ,i ilość punktów karnych ma tez swoje znaczenie ,jak może zachowywać się kobieta której kierowca na jej życzenie dostaje takie prezenty . Oczywiście chodzi o zachowanie w chwili przyjazdu do tej restauracji . Pieniądze dla tej pani nie są najważniejsze, ale te 15 punktów to chyba dobije każdego .
15 pkt dla nich,to jak dla byka zimiok !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja kocham Anię barmankę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ten PULPET nie doprawiony - ma być wyrocznią kulinarną ? Widzę ją jako kobitkę obsługującą WC w moim barze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ast napisał:
A twój ojciec kim był? Koniobijcą? Może gwałcicielem? Jakie to ma znaczenie?
A ma znaczenie, bo wszystkie komuchy trzymają się koryta jak wesz kożucha. I cały ten cyrk, te gwiazdy, celebryci pożal się Boże to wszystko jedno bagno, które dzierży władzę, ich pyski nie znikają z ekranów przez całe lata - od babci,poprzez tatusiów i mamusie aż po młode "gwiazdki" kłapią z telewizorów latami, ponaciągane policzki, wary wypełnione botoksem. A ten program, o którym piszecie to jedno dno, a ty co się podpisałeś "ast" nie pieprz o koniobijcach, gwałcicielach, bo tak samo ktoś mógłby napisać o twoim tatuśku, albo mamuśce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ast napisał:
A twój ojciec kim był? Koniobijcą? Może gwałcicielem? Jakie to ma znaczenie?
Powiem ci że OGROMNE,bo w tym NASZYM kraju musi być więcej POLAKÓW w rządzie,sejmie,senacie,czy w sądach i w bankowości,a nie jak jest do tej pory że zdrajcy,konfidenci,komuniści czy w końcu PEKAESY,tak dłużej być nie może !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przyjechała wielka dama i myśli,że tutaj jest ciemnogród jak jej sie nie podoba to niech wypier***a
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W życiu tam już nie zajadę na żarcie!Po tym jak zobaczyłem z czego to robią, to rzygać się chce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pierogi w Hrubieszowie to danie "codzienne", więc po co chodzić na nie do restauracji? Pomysł moim zdaniem nietrafiony. G. słabo przygotowała się do programu. Oglądając program miałam wrażenie, że pracownicy Magistratu, szczególnie właścicielka restauracji, z uniżeniem odbierają wszelkie chamskie zachowania G. Niesłusznie! Telewizja kreuje ją na kulinarną gwiazdę.. a czy nią jest, myślę że nie (poczytajcie jej historię) :-) byłam w jej restauracjach - smacznie, ale jadałam lepiej u rodziny w Hrubieszowie :-) Nie powinniście mieć kompleksów. Jej powinno być wstyd, że jest wulgarna, chamska i nie panuje nad sobą ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile bym oddała żeby zjeść fajne, domowe pierogi, zupę, czy ciasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ćwoki ze wsi, to żrą fastsyfy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Hrubieszowie mieszkałam 25 lat tam się wychowałam,galareta to zawsze była galareta,zimne nóżki cóż to za nazwa?Pierogi to w domu a pielmieni to jakieś ukraińskie danie. Szybli rekonesans to pomyłka w Magistracie najlepsza jest pizza i tego się trzymajmy! s
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Pani Madziu!!!!!,stop ignorantom!!! a fast foody to niech w Maku* jedzą buhahahha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...