Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gimnazjalistka uprawiała seks na weselu. Została matką

Utworzony przez Gość, 6 kwietnia 2009 r. o 18:14 Powrót do artykułu
Karać powinno się tych co skutecznie uniemożliwiają mlodym ludziom edukację z zakresu antykoncepcji. Nawet dzisiaj w dobie internetu młodzi ludzi są bardzo zacofani jeżeli chodzi o skuteczne zabezpieczanie się przed niechcianą ciażą. Większosć rodziców nie porusza takich tematów a później są zdziwieni, ze nastoletnia córka zaszła w ciążę albo syn został ojcem w młodym wieku. Niestety, faktem jest ze spora część młodych ludzi wczesnie zaczyna współżycie i nic tego nie zmieni. Jako dorośli powinniśmy zadbać o to aby takiemu młodemu człowiekowi wytłumaczyć, że jak już koniecznie chce uprawiać seks to niech się zabezpiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wsi powinni rozdawac gumki przed weselami,bo jak sie napieprzaja to sie pieprza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ona moze sobie mowic ze dzidzius jest jej oczkiem w głowie, i tak jej rodzice napewno wiecej beda opiekowali sie dzieckiem niz ona zreszta jaka ona ma byc matka jak sama jest jeszcze dzieckiem?? dla mnie nie miesci sie to w głowie, wiadomo chlopak mysli tylko jednym ale ona... powinna troche pomyslec ale coz na takie co od malego dobrowolnie rozstawiaja nogi nie ma rady... jak dziecko w wieku 14 lat moze sie juz bzykac?? gdzie byli jej rodzice?? jednym słowem PATOLOGIAAAA!!!! co sie dzieje,zeby dziecko rodziło dziecko... ja na jej miejscu bym sie wstydzila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadzam się z powyższym wpisem. Jest to patologia. Należy młodych ludzi przestrzegać przed zbyt wczesna inicjacją seksualną. Nic dobrego to nie niesie. Niech opisany tu przepadek stanie się przestrogą dla innych młodych dziewcząt. Jeszcze nie jest za późno, niech nie łamią sobie życie i to niemal na starcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczynaja juz nudzic teksty tego typu, bo coraz wiecej sie slyszy o takiej patologi, kiedy "dzieci maja dzieci' Jedno mnie tylko zastanawia.W dzisiejszych czasach KAZDY wie co to antykoncepcja, a i dostepnosc tego typu srodkow jest latwa.Jak gowniara nie myslala wczesniej, to ma za swoje...Tylko szkoda dzieciaka, no i rodzicow "uwalila" bo wiadomo kto sie bedzie tym dzieckiem zajmowal i wychowywal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozazdrościć rodzicom! :-) Ja jestem po 30 i jeszcze nie mam, a chciałbym... :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To są efekty promowania homoseksualizmu przez niekatolickie media wśród młodzieży.Tyle się o tym słyszało od R. Giertycha i W. Wierzejskiego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Homoseksualizm i zajścia w ciążę???!!! heh - widać brak edukacji seksualnej. porażka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uprawia się ogródek, a gimnazjalistki się zapładnia !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOlejka do spowiedzi wielkanocnej.Do konfesjonału ustawione są same kobiety.Pierwsza wyznaje:starciłam dziewictwo na weselu u Kowalskich. Druga wyznaje:uprawiałam seks na weselu u Kowalskich.Następne również spowiadały się,że uprawiały seks na weselu u Kowalskich.Po którymś tam kolejnym wyznaniu o seksie u Kowalskich,ksiądz nie wytrzymał i zapytał na głos"Wszystkie były na weselu u Kowalskich?-padło jednogłośne potwierdzenie.Czy wszystkie uprawiały tam seks?-również jednogłośna pozytywna odpowiedź.Wrescie ksiądz powiedział kurde,jak dobre wesele top księdza nie poproszą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hmmmm...........a ja tam bym chciała takie małe... tyle ze mam nieco wiecej lat...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a Wielkiej Brytani hit sezonu 11 -latek ojcem a u nas afera kryminalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viki napisał:
hmmmm...........a ja tam bym chciała takie małe... tyle ze mam nieco wiecej lat...
Chetnie ci pomoge
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wujek samo zlo napisał:
Na wsi powinni rozdawac gumki przed weselami,bo jak sie napieprzaja to sie pieprza.
Właśnie, i powinni jeszcze przy każdej szkole zrobić sale prokreacyjne, gdzie młodzi mogli by się bzykać w godziwych warunkach zamiast chować się po krzakach za szkołą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli ten Giertych miał dobre pomysły a tak często był przez AGORĘ wysmiewany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tfuu jaka niemoralność!!!!Mogę się założyć,że ta dziewczynka jest KATOLICZKĄ...czego to uczą na lekcjach religii????????????????!!!!!!!Rozwiązłość na każdym kroku!!!!!!Obrzydliwe - jak MAŁE dziecko może rozkładać nogi do stosunku!!!!Gdzie mowa o edukacji,o MORALNOŚCI,o własnym poszanowaniu ciała i SUMIENIA???????????????? Też byłabym za tym,aby ciężarne nastolatki z brzuchami nie chodziły do szkoły! To demoralizacja innych!!!Gdyby usunięto tak jedną,drugą ze szkoły,to może by przed sexem trochę się zastanowiły... Ciąża! Żadnych konsekwencji!Wręcz przeciwnie wszyscy taką głaszczą po głowie i oferują pomoc!A te się szczycą,że im wszystko wolno,a te które nigdy się nie kochały,bo CZEKAJĄ do nocy poślubnej, to jakieś "dziwne" są... Może od razu budujmy szkoły ze żłobkami? Okropność!!! P.S.Już dawno nie widziałam ślubu kościelnego,gdzie panna młoda byłaby bez brzuszka...ale welon do samej ziemi musi być...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polo napisał:
a Wielkiej Brytani hit sezonu 11 -latek ojcem a u nas afera kryminalna
nIEPRAWDA - TO NIE 11-LATEK A 17-LATEK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tfuu jaka niemoralność!!!!Mogę się założyć,że ta dziewczynka jest KATOLICZKĄ...czego to uczą na lekcjach religii????????????????!!!!!!!Rozwiązłość na każdym kroku!!!!!!Obrzydliwe - jak MAŁE dziecko może rozkładać nogi do stosunku!!!!Gdzie mowa o edukacji,o MORALNOŚCI,o własnym poszanowaniu ciała i SUMIENIA???????????????? Też byłabym za tym,aby ciężarne nastolatki z brzuchami nie chodziły do szkoły! To demoralizacja innych!!!Gdyby usunięto tak jedną,drugą ze szkoły,to może by przed sexem trochę się zastanowiły... Ciąża! Żadnych konsekwencji!Wręcz przeciwnie wszyscy taką głaszczą po głowie i oferują pomoc!A te się szczycą,że im wszystko wolno,a te które nigdy się nie kochały,bo CZEKAJĄ do nocy poślubnej, to jakieś "dziwne" są... Może od razu budujmy szkoły ze żłobkami? Okropność!!! P.S.Już dawno nie widziałam ślubu kościelnego,gdzie panna młoda byłaby bez brzuszka...ale welon do samej ziemi musi być...
Oczywiście!!! Wybić wszystkie wraz z potomkami!!! Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dający rozgrzezenia napisał:
KOlejka do spowiedzi wielkanocnej.Do konfesjonału ustawione są same kobiety.Pierwsza wyznaje:starciłam dziewictwo na weselu u Kowalskich. Druga wyznaje:uprawiałam seks na weselu u Kowalskich.Następne również spowiadały się,że uprawiały seks na weselu u Kowalskich.Po którymś tam kolejnym wyznaniu o seksie u Kowalskich,ksiądz nie wytrzymał i zapytał na głos"Wszystkie były na weselu u Kowalskich?-padło jednogłośne potwierdzenie.Czy wszystkie uprawiały tam seks?-również jednogłośna pozytywna odpowiedź.Wrescie ksiądz powiedział kurde,jak dobre wesele top księdza nie poproszą.
NA WESELACH ZAWSZE SIĘ PI...............LI, PI.........Ą I BĘDĄ PI...................YĆ. I NIC TEGO NIE ZMIENI, NAWET TA PISANINA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tfuu jaka niemoralność!!!!Mogę się założyć,że ta dziewczynka jest KATOLICZKĄ...czego to uczą na lekcjach religii????????????????!!!!!!!Rozwiązłość na każdym kroku!!!!!!Obrzydliwe - jak MAŁE dziecko może rozkładać nogi do stosunku!!!!Gdzie mowa o edukacji,o MORALNOŚCI,o własnym poszanowaniu ciała i SUMIENIA???????????????? Też byłabym za tym,aby ciężarne nastolatki z brzuchami nie chodziły do szkoły! To demoralizacja innych!!!Gdyby usunięto tak jedną,drugą ze szkoły,to może by przed sexem trochę się zastanowiły... Ciąża! Żadnych konsekwencji!Wręcz przeciwnie wszyscy taką głaszczą po głowie i oferują pomoc!A te się szczycą,że im wszystko wolno,a te które nigdy się nie kochały,bo CZEKAJĄ do nocy poślubnej, to jakieś "dziwne" są... Może od razu budujmy szkoły ze żłobkami? Okropność!!! P.S.Już dawno nie widziałam ślubu kościelnego,gdzie panna młoda byłaby bez brzuszka...ale welon do samej ziemi musi być...
SKRYTKA JAKAŚ CZY INNA DEWOTKA. LUDZIE MAMY NIŻ DEMOGRAFICZNY. KAŻDY SPOSÓB NA ZWIĘKSZENIE POPULACJI JEST DOBRY. PIE.......MY SIĘ. DO SKUTKU. ZMARTWIENIA I PROBLEMY ZOSTAWMY SOBIE NA PÓŹNIEJ. TROCHE PRZYJEMNOŚCI Z ŻYCIA KAŻDEMU SIĘ NALEŻY. NO NIE????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...