Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szkoda tak renomowanej szkoły. Upadek Turkowic też był ciosem w tradycję hrubieszowskiej oświaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zrobić zespół z podstawówką i gimnazjum. Uda się przeprowadzić nabór to się uda, nie uda to nie uda, szkoły nie trzeba wcale likwidować. W Zamościu do zawodówki przy Ekonomiku od lat nie przeprowadzono naboru, a szkoła mimo to istnieje bo funkcjonuje w zespole z technikum i po problemie. A Zamość, Chełm i Hrubieszów też nie muszą przyjmować każdego jak leci...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukończyłem Liceum 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Grabowcu i jestem z tego zadowolony. Obecnie jestem prawnikiem, ukończyłem studia wyższe z tytułem magistra prawa. Dzięki LO w Grabowcu mogłem iść na wymarzone studia i to przeciw malkontentom, którzy mówią, że poziom edukacji na wsi jest gorszy niż w mieście. Ja sam na studiach swoją wiedzą wyniesioną z Grabowca, często przewyższałem osoby z miast jak Lublin czy Zamość czy Chełm. I co? Poziom edukacji w Grabowcu niby miał być gorszy? Teraz powiedzcie mi drogie napuszone pawiany, dzieci nauczycieli z gimbazy, które ramie w ramie pluły na to liceum, mówiąc, że to obciach do niego chodzić, że nikt się tutaj nic się nie nauczy. Rzekomo po edukacje poszliście do szkół w większych miastach aby być "wielkimi ludźmi", powiedzcie mi proszę, kim jesteście dzisiaj? Hmm? Co robicie zawodowo? Jakie szkoły skończyliście po tych wymarzonych liceach w Zamościu? Ahh zapomniałem wróciliście z podkulonym ogonem albo wykładacie chemie w biedronce (nie ujmując pracownikom)? Przecież mieliście mieć taką świetlaną przyszłość, dzięki LO w Zamościu... Dodam jeszcze, że Pan Mołczan jest w błędzie, w art. jest napisane, że brak jednego rocznika liceum? Bzdura, liceum liczy trzy klasy i te trzy klasy są. Brak jest jedynie jednej klasy w szkole zawodowej. Radni - wstyd i hańba wam. To wasza ostatnia kadencja, a może nawet skończymy ją przed czasem. Co powiecie na taczki z gnojem? Tylko trzeba zaprosić paparazzi aby to sfotografowali... Hańba wam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ukończyłem Liceum 8 Bydgoskiego Pułku Piechoty w Grabowcu i jestem z tego zadowolony. Obecnie jestem prawnikiem, ukończyłem studia wyższe z tytułem magistra prawa. Dzięki LO w Grabowcu mogłem iść na wymarzone studia i to przeciw malkontentom, którzy mówią, że poziom edukacji na wsi jest gorszy niż w mieście. Ja sam na studiach swoją wiedzą wyniesioną z Grabowca, często przewyższałem osoby z miast jak Lublin czy Zamość czy Chełm. I co? Poziom edukacji w Grabowcu niby miał być gorszy? Teraz powiedzcie mi drogie napuszone pawiany, dzieci nauczycieli z gimbazy, które ramie w ramie pluły na to liceum, mówiąc, że to obciach do niego chodzić, że nikt się tutaj nic się nie nauczy. Rzekomo po edukacje poszliście do szkół w większych miastach aby być "wielkimi ludźmi", powiedzcie mi proszę, kim jesteście dzisiaj? Hmm? Co robicie zawodowo? Jakie szkoły skończyliście po tych wymarzonych liceach w Zamościu? Ahh zapomniałem wróciliście z podkulonym ogonem albo wykładacie chemie w biedronce (nie ujmując pracownikom)? Przecież mieliście mieć taką świetlaną przyszłość, dzięki LO w Zamościu... Dodam jeszcze, że Pan Mołczan jest w błędzie, w art. jest napisane, że brak jednego rocznika liceum? Bzdura, liceum liczy trzy klasy i te trzy klasy są. Brak jest jedynie jednej klasy w szkole zawodowej. Radni - wstyd i hańba wam. To wasza ostatnia kadencja, a może nawet skończymy ją przed czasem. Co powiecie na taczki z gnojem? Tylko trzeba zaprosić paparazzi aby to sfotografowali... Hańba wam.
Zgadza się jak do Zamościa to już do jakiegoś technikum (choć osobiście bym wybrał Chełm lub Lublin bo te w Zamościu są g... warte). Poziom w liceum wszędzie taki sam,  na dodatek coraz niższy, z większości przedmiotów szczególnie tych humanistycznych człowiek się uczy sam (zamojscy "wybitni" wykładowcy nie są mu do tego potrzebni), dojazdy do Zamościa to tylko niepotrzebna strata pieniędzy dla rodziców i nabijanie kasy busiarzom. W zamojskich LO w dzisiejszych czasach przy niżu demograficznym uczy się też młodzież z dwójami od dołu do góry. A klasa wielozawodowa w zawodówce to bardzo dobry pomysł umożliwiający młodzieży łączenie edukacji z pracą, poza tym zapewnia kształcenie w różnorodnych zawodach, w których łatwo się odnaleźć na  rynku pracy, nie kształci w sposób szablonowy, nie wypuszcza na rynek pracy specjalistów w jednej dziedzinie (dajmy na to 30 ślusarzy), którzy nie mogą znaleźć pracy. A o skończone liceum później nikt nie pyta, znaczenie mają tak naprawdę studia (dyplom wyższej uczelni), dla kogoś kto szuka pracy poza Zamojsczyzną szczegolnie w Warszawie to to czy skonczyl zamojskie III LO czy Grabowiec to jeden ch...j
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgadza się jak do Zamościa to już do jakiegoś technikum (choć osobiście bym wybrał Chełm lub Lublin bo te w Zamościu są g... warte). Poziom w liceum wszędzie taki sam,  na dodatek coraz niższy, z większości przedmiotów szczególnie tych humanistycznych człowiek się uczy sam (zamojscy "wybitni" wykładowcy nie są mu do tego potrzebni), dojazdy do Zamościa to tylko niepotrzebna strata pieniędzy dla rodziców i nabijanie kasy busiarzom. W zamojskich LO w dzisiejszych czasach przy niżu demograficznym uczy się też młodzież z dwójami od dołu do góry. A klasa wielozawodowa w zawodówce to bardzo dobry pomysł umożliwiający młodzieży łączenie edukacji z pracą, poza tym zapewnia kształcenie w różnorodnych zawodach, w których łatwo się odnaleźć na  rynku pracy, nie kształci w sposób szablonowy, nie wypuszcza na rynek pracy specjalistów w jednej dziedzinie (dajmy na to 30 ślusarzy), którzy nie mogą znaleźć pracy. A o skończone liceum później nikt nie pyta, znaczenie mają tak naprawdę studia (dyplom wyższej uczelni), dla kogoś kto szuka pracy poza Zamojsczyzną szczegolnie w Warszawie to to czy skonczyl zamojskie III LO czy Grabowiec to jeden ch...j
Ludzie nie czytajcie tych głupot. Lobby nauczycielskie z Grabowca się odezwało!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt nie jest na tyle głupi zeby nie wiedziec ze te komentarze pisza nauczyciele, to jest żałosne. Chodziłem tu do szkoły i wiem jaki jest poziom , nauczyciele nie dbaja o dobro i bezpieczenstwo dzieci lecz o swoja posade i portfel .. A teraz jak bywam w szkole to tylko widze jak polonistka ze szkoly podstawowej tylko stoi na schodach i kuka az bedzie szedl kierowca autobusu , brat pani dyrektor, a on tylko podciaga spodnie na jej widok aż wymiotowac sie chce .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi likwidacji tak renomowanej szkoły. Nie chodziłem do niej. Ale jakby trzeba było to bym dojeżdżał z Hrubieszowa, bo tam szkoła średnia do której chodziłem była zbyt konserwatywna. Nie ma dzieci. Nic się nie da zrobić. I położenie Grabowca jest złe. Blisko wszędzie do miast powiatowych. I Lubelskie się wyludnia, zwłaszcza ta cześć. Choć osobiście podoba mi się ta część Lubelskiego. Zanana z walk partyzanckich, lasów i wzniesień.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie byli nauczyciele liceum jak ich dzieci chodziły do szkól w Zamościu bo w grabowcu był za niski poziom dla ich dzieci a teraz rozpacz ze etatów nie będą mieli. nie ma sie co oszukiwać dzieci w Grabowcu nie przybędzie i tłumów do liceum nie bedzie już. a utrzymywać trzeba a skąd brać kasę na pensyjki na kartę nauczyciela
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
huj wam w dupe z grabowcem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
" Gdzie byli nauczyciele liceum jak ich dzieci chodziły do szkól w Zamościu bo w grabowcu był za niski poziom dla ich dzieci a teraz rozpacz ze etatów nie będą mieli. nie ma sie co oszukiwać dzieci w Grabowcu nie przybędzie i tłumów do liceum nie bedzie już. a utrzymywać trzeba a skąd brać kasę na pensyjki na kartę nauczyciela " Masz trochę dziwne informacje. Kiedy istniał 8 Bydgoski - to nauczyciele byli zatrudniani przez powiat zamojski i ich dzieci często chodziły właśnie do Grabowca do LO. Problem stanowiła "arystokracja" nauczycielska z podstawówki i gimnazjum zespołu sz. Sienkiewicza, którzy nie dość, ze pluli na to liceum i osoby do niego uczęszczające, to jeszcze były w konflikcie z władzami tamtejszego liceum, a dodatkowo nie posyłali tam swoich dzieci. Kiedy powiat porzucił liceum 8-bydgoski, to gmina przejęła jego utrzymanie. Nauczycieli zwolniono, a do nauczania licealistów oddelegowano właśnie tych "arystokratów" z gimnazjum... Więc jeżeli do kogoś, pretensja to do Rady gminy, rady powiatu i nauczycieli z zespołu szkół sienkiewicza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kazdy mysli ze nikt nie wie ze nauczyciele to pisza. Ta szkola moze i kiedys byla dobra ale teraz to juz schodzi na psy. Nauczyciele swoje dzieci powysylali do innych szkol bo za niski poziom jak dla nich...... A teraz narzekaja ze coraz mniej osob, a oni etatau nie maja. A jak ma byc komisja to nagle wszyscy Nauczyciele robia sie mili i zyczliwi. To sprawa dyrektorki aby wszyscy byli tacy mili bo chce dobrze wypasc a tak na prawde to jest falszywa, nic nie robi dla uczniow i juz nawet o nich nie dba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy kto chodził do gimnazjum w grabowcu wie ze kazda nauczycielka zachowóje sie jak dyrektor i co to nie ona i to własnie odpycha mlodych ludzi do szkoly ponadgimnazjalnym
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja proponuję zlikwidować Radę Gminy na czele z panią przewodniczącą, wraz z urzędem gminy i dopiero będą oszczędności .Obecne władze gminy wyrzucają pieniądze na inwestycje zbędne -bez jakiegokolwiek uzasadnienia ,jak na przykład budowa przystanków autobusowych na ul.Skierbieszowskiej na których nikt nie wsiada za 75000.00 zł .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczyciele sami sobie zgotowali ten los a przy okazji Grabowcowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...