Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Szanowni mieszkańcy ! Nie podejmujcie żadnych działań i nie róbcie nic z własnej inicjatywy np. nie kopcie dołów i nie spalajcie śmieci, gdyż do czasu kiedy będziecie wyręczać osoby odpowiedzialne za realizację ustawy śmieciowej to znowu wam powiedzą, że nic się złego nie dzieje !!! Wiem, że będzie cuchnąć ale zbierajcie to i przechowujcie tak jak nakazano to może w końcu coś do nich dotrze !!! Odbiór co trzy miesiące, to jakaś kpina !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a najlepsze są różnice w cenach np. powiat lubartowski - 6zł za osobę( śmieci segregowane)...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posypcie wapnem.Nie będzie smierdzieć i rozsiewać bakterii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie chcę być złośliwy, ale przypominam sobie że 2-3 lata temu w Hrubieszowie przy ul. Gródeckiej miała powstać supernowoczesna spalarnia firmy GRAMEN. Nie kto inny tylko mieszkańcy Hrubieszowa zablokowali jej budowę. Czyżby teraz był rewanż - czyli nie chcieliście spalarni, to mieszkajcie ze śmieciami !!!  A szczerze współczuje zapachów i syfu na działkach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gmina mówi,ze miało być tanio,więc ja podpowiadam...jeszcze taniej spalić lub zakopać.Po co wogóle wywozić śmieci.IDIOTYZM.Jak można kazać ludziom  trzymać odpady trzy miesiące.IDIOTYZM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naiwność ludzka nie ma granic.Władza po to uchwaliła ustawę śmieciową, żeby zwększyć sobie przychody z podatku śmieciowego a nie po to żeby ludziom żyło się lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...