Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gmina Księżpol: Pies wrócił do domu bez ogona

Utworzony przez Biernat z Lublina, 10 stycznia 2012 r. o 09:57 Powrót do artykułu
To jeszcze nic. W Księżpolu widziano samotnie wałesający się psi ogon! Wyraźnie było widać z jego zachowania, że szuka swego własciciela. A na poważnie. Mam kochaną psinę. Współczuję tej psinie co to straciła ogon, ale czy to aż tak ważne by robić z tego "news"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna zacząć od ukarania tej kobiety ! Tak pilnuje swego psa ? Może pogryzł jakieś dziecko po drodze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biernat z Lublina napisał:
To jeszcze nic. W Księżpolu widziano samotnie wałesający się psi ogon! Wyraźnie było widać z jego zachowania, że szuka swego własciciela.
Taki pies mógł zrobić komuś krzywdę. A do każdego, kto wypuszcza swojego Burka, Kruczka, czy jak mu tam, "żeby se platał", powinien wracać ogon bez psa. Może by się wtedy jeden z drugim nauczył porządku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Car's machinery are made of wheels just as watches are http://www.buystarwarscredit.com/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez łba powinien wrócić. a właściciela ukarać 500zł za psa bez smyczy i kagańca.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest śmieszne.Gdy miałem 7 lat taki kundel zaatakował mnie na łace i pogryzł.Ukryłem to wtedy przed mamą.Dobrze ze pies nie miał wścieklizny...A do dziś,mineło 40 lat,mam ślady na nogach po pogryzieniu. Gdyby teraz taki kundel zaatakował moje dziecko wróciłby do domu nie tylko bez ogona,o ile w ogóle by wrócił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
griffeys wholesale shoes griffeys High shoes nike air griffey max Women's Shoes griffeys Running shoes air max 2009 Cheap shoes air max 2011 Anta shoes air max 2012 Basketball shoes air max 90 High shoes kobe shoes Low shoes nike basketball shoes Designer shoes
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...