Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A na CB mówili, że dróżka jest czyściutka ?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jaki ty Maniek głupi jesteś, ustawa tego nawet nie przewiduje
0
Świeć Panie nad duszą Dominiki... To okropna tragedia.
0
vw sharan i jego mutanty miały fatalne wyniki w testach zderzeniowych. W rankingach niezawodności także łapał się w końcowej piętnastce.
0
Jeżdżę na tej trasie codziennie. Posiadam duży samochód o bardzo dużej mocy - i jakoś nie brakuje mi wyobraźni, ale to co ludzie wyrabiają w tych passacikach i audi 80 - włosy się jeżą. Zauważyłem jedno jak ktoś ma samochód dobrej klasy o dużej mocy, to jedzie normalnie, nie daj Bóg deb***a w 60konnym passaciku - ten to mistrz kierownicy. Antena na dachu jak w tramwaju. Stan techniczny opłakany, opłakany wizualnie stan kierującego również. Wystarczy, że fantazja zahuczy w głowie, włączy się egoizm i mamy problem na drodze. Szkoda tego dziecka i rodziny - straszne jest to że czasami kilkusekundowa zła decyzja zabiera czyjeś życie i zdrowie. Takie sytuacje powinny być przestrogą - a są ... dla wielu tylko sensacyjką i to również mnie przeraża...
0
cort napisał:
Jeżdżę na tej trasie codziennie. Posiadam duży samochód o bardzo dużej mocy - i jakoś nie brakuje mi wyobraźni, ale to co ludzie wyrabiają w tych passacikach i audi 80 - włosy się jeżą. Zauważyłem jedno jak ktoś ma samochód dobrej klasy o dużej mocy, to jedzie normalnie, nie daj Bóg deb***a w 60konnym passaciku - ten to mistrz kierownicy. Antena na dachu jak w tramwaju. Stan techniczny opłakany, opłakany wizualnie stan kierującego również. Wystarczy, że fantazja zahuczy w głowie, włączy się egoizm i mamy problem na drodze. Szkoda tego dziecka i rodziny - straszne jest to że czasami kilkusekundowa zła decyzja zabiera czyjeś życie i zdrowie. Takie sytuacje powinny być przestrogą - a są ... dla wielu tylko sensacyjką i to również mnie przeraża...
Człowieku o czym Ty piszesz... Nie życzę nikomu takiej tragedii. Nie wyobrażam sobie co bym czuł na miejscu rodziny i bliskich. R.I.P [*].
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: