Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Grzane piwo zgubiło radnego na traktorze. \"Jest mi przykro\"

Utworzony przez Piotrek, 23 października 2013 r. o 07:58 Powrót do artykułu
1,44 promila po wypiciu 2 piw i to jeszcze w jakims odstepie czasowym...mialby chociaz troche wstydu i nie bredzil takich glupot. Z reszta nie wazne ile wypil, bo bez wzgledu na to stal sie potencjalnym zabujcą na drodze.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek, Ty  jesteś "zabujcą" polskiej ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj tam, oj tam, poza tym zjadł jeszcze jabłko...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znalazłem stronę na której możesz zlokalizować KAŻDEGO po numerze telefonu.Wystarczy wpisać numer osoby którą chcemy namierzyć.http://tnij.org/lokalizacjatelefonu  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsiada na sprzęt pomimo, że nie ma papierów. Wjeżdża na ulicę pomimo, że ten sprzęt nie może. Kieruje po pijaku, a podczas jazdy dalej piję. Dla mnie jest to działanie z premedytacją. I jeszcze te głupie tłumaczenia. Przeprasza tylko dlatego, że bezie musiał zapłacić mandat, może nawet sprawa w sądzie i może stracić stanowisko. Ale tak naprawdę gdyby nie wpadka to miałby wszystko du*** (bo pewnie całe życie tak robi). Przypuszczalnie będzie robił tak samo później, tyle że będzie bardzie uważał żeby nie wpaść. Taką mentalność prezentuje 80-90% mieszkańców wsi.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"– Przepraszam. Jest mi bardzo przykro. Coś takiego zdarzyło się po raz pierwszy" - pewnie kłamał  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skonczylo sie piwo i konczylo paliwo wiec jechal podwojnie zatankowac ma facet fantazje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ooo kryminał  pewnie na dożywocie :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  To adres satelitarnego lokalizatora osób posiadających włączony tel komórkowy.  wejdź na tą stronę:  http://tinyurl.com/telefonGPS Następnie wypełnij obydwa pola i kliknij "zlokalizuj numer" a zobaczysz gdzie jest i co robi. (Zdjęcie z satelity może być trochę zamazane.)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie do końca nigdy nie popełnił przestępstwa, no ówczas jazda pod wpływem alkocholu nie była przestępstwem zastanawia was dlaczego człowek o takim stanowisku nie miał uprawnień? gdzie sie podziały?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ale gosc slaby kłamca ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GŁOSUJCIE NA ZAMOŚĆ http://turniejmiast.zumi.pl/  - przekaż dalej, ZAMOŚĆ MA SZANSĘ WYGRAĆ REKLAMĘ NA ONECIE!!!!   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...