Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Niezłe marki, Marks & Spencer jest tylko w 7 miastach w Polsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajne marki, "Marks&Spencer" bardzo rzadko spotykany w miastach tej wielkości, dodam ze będzie również np PAWO i MICHAEL (moda męska)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to szykują się nam galerianki ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak załapać się by otworzyć tam stoisko ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fajnie by było jak by otworzyli stoisko Terranova i New Yorker:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Natalia napisał:
Wie ktos moze jak zalapac sie tam do pracy???
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ogloszenia pojedynczo pojawiaja sie w sieci, ale jak przedmowca podsumowa - wiekszosc jest zarezerwowana dla znajomej znajomego. Poszukuja dyrektorow, managerow i specjalistow z doswiadczeniem. Ale jaki zdrowo myslacy czlowiek z doswiadczeniem przyjdzie do takiego zamoscia za takie pieniadze jakie sie tu zarabia? Wiekszosc zatrudnionych to beda studenci i niepelnosprawni, jak to na galerie przystalo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dyrektorzy beda zarabiać tyle ile w innych miastach natomiast reszta najniższą karjową 1386 zł BRUTTO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie beda takie same, bylem na jednej z rozmow na kierownika i zarobki sa dobierane indywidualnie do regionu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to ładnie wrony juz zawracaja, posadza drzewa i bedziemy robic jako nagonka heh Zapewne byłeś z H&M bo tylko na razie tą rekrutacje widziałem W Zamościu chyba ma tylko Castorama zarobki takie same jak w całej Polsce przykre ale prawdziwe...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a nie była jeszcze rekrutacja do Deichmann ale nie wiem czy do Twierdzy bo była gdzieś we wrześniu i widziałem też do Play ale na zasadzie trzeba było założyć swoja działalność...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sobie napisał:
haha do pracy ... tam już dawno poznajomości sprzedane lub panie w pupie trzymaja pod stolikem ogloszenie a wystawia na stronie już nie aktualne he ... bo to Polska nie elegancja Francja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiesz co mowisz "chlopie panszczyzniany"??? Jakie baby trzymaja oferty pod stołem w PUP?? Przeciez to międzynarodowe marki!!! Rekruterzy przyjezdzaja z Krakwoa, Warszawy, z głownych centrali Polski. Aby aplikowac musisz wejsc na strone danego sklepu i wyslac CV,LM. W jakim PUP firmy np. H&M czy Orsay podaje swoje ogloszenie..Kto chce znajdzie ich stronę. Piszesz jak plebs, wiec nie dawaj rad, tym co szukaja odpowiedzi. Pani radze zajrzec na strone www kazdej marki i wyslac apliakcje. A plebsu bezrobotnego,sfrustrowanego lepiej nie sluchac, nic nie poradzi tylko wyleje pomyje, bo jemu doopy nie chce sie ruszyc do pracy,,,napsiac porzadne CV, list do pracodawcy. Jestem 100% pewna, ze goscio nie dostal zadnej pracy z oferowanych z PUP, bo przychodzi pijany na rozmowy z pracodawc, albo wyglada jak pospolity dres..co odstrasza ludzi, chcacych zaufanego pracownika.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fajnie że zamość się rozwija ale to też troche źle bo Będą Światła koło Hetmana:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...