Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Horyszów: Śmiertelny wypadek na trasie Zamość-Hrubieszów

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 28 listopada 2016 o 17:18 Powrót do artykułu
D.E.B.I.L .,
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Sam jesteś debil.
0
widzialam dzisiaj ten wypadek warunki na drodze panowaly paskudne padał deszcz ze sniegiem bylo slisko wiec nie wiele trzeba aaa w wypadku zgina 24 letni żołnierz
0
Młody Oficer Wojska Polskiego...Smutne...
0
Szkoda Naszego Kolegi...
0
Zkąd pochodził ten młody chłopak?
0
RIP -
0
Żal......
0
I tak oto mit o bniebywale bezpiecznych karoseriach i kabinach osobówek VOLVO runął wraz z tą tragedią...
0
Jak by jechał z szybkością na jakie pozwalały warunki to by do tragedii nie doszło. Ale szkoda Chłopaka całe życie było przed nim.
0
żadna karoseria nie uratuje Cię, jak wbijesz się pod TIRa jadącego ponad 70 km/h mając 70 i więcej na liczniku. Jakby stworzono tak sztywną karoserię, że by się nie zgięła, to podróżujący zginąłby od obrażeń wewnątrznarządowych, siła uderzenia jest ogromna. Tylko rozwaga i krytyczne ocena własnych umiejętności pomnozona przez stan techniczny samochodu daje możliwość bezpiecznego dojechania do celu, pod warunkiem, że nie spotkasz innego, co postąpił bardziej lekkomyślnie
0
Same geniusze widzę, ciekawe jakby dotyczyło to waszych bliskich czy byście tacy mądrzy byli
0
To był wspaniały człowiek, wspaniały kolega z szkolnej ławy. Żegnaj przyjacielu, na zawsze pozostaniesz w mojej pamięci. Spoczywaj w spokoju Artur...
0
RLOK 11' nigdy Cie nie zapomni... pozostaniesz w naszej pamięci na zawsze przyjacielu. 
0
I tak oto mit o bniebywale bezpiecznych karoseriach i kabinach osobówek VOLVO runął wraz z tą tragedią... Gdyby walnął nie w ciężarowy, a w nieduży osobowy, to nic by nie runęło. Dobrze, że nikogo nie zabił.
0
Niestety, ale tu wychodzi prawda na temat młodych kierowców. Myślą że mają prawko od kilku lat to mają też umiejętności kierowcy rajdowego. Sam jestem instruktorem techniki jazdy i gdy przychodzi do mnie taka osoba na zajecia, wjeżdża po raz pierwszy na płytę poślizgową, momentalnie stawia auto tyłem w kierunku jazdy - i to zdziwienie w oczach że jak to tak, że to nie możliwe bo on rak zajebiscie jezdzi.
0
Po układany chłopak po WATcie tak że oleju mial w głowie sam  a z tym debilem nie trafiłeś!  chłopaka niema szkoda chyba tak miało być!
0
Artur przyjacielu za szybko odeszłeś od nas.
0
WIOCHA, GMINA, GMINA, WIEŚ I ALKOHOL ....PŁACĄ NIŻSZE UBEZPIECZENIA SAMOCHODOWE. POWINNI PŁACIĆ DUŻO WYŻSZE. PŁACIĆ DUŻO WYŻSZE. PŁACIĆ DUŻO WYŻSZE. .................................
0
jeszcze Horyszow ale za kilkanascie metrow zaczyna sie miejscowosc Hostynne
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: