Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrebenne: Przemytnicy schowali papierosy w naczepie

Utworzony przez ja, 24 lutego 2011 r. o 17:59 Powrót do artykułu
To rozumiem -taki wynik to jest to. A jak widzę jak celnicy w autach osobowych szukają pojedyńczych paczek papierosów to krew zalewa.Nie twierdzę ,że auta osobowe to już nie podlegają kontroli.Ale chyba lepiej jest się skupić na przemytnikach co przewożą duże ilości papierosów a nie na babciach co ma w torebce kilka paczuszek. Ale babci celnik się nie boi a z przemytnikiem nigdy nie wiadomo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolego a jak w ładzie jest 10 kartonów i jedzie ok 100 takich aut to policz sobie ile jest w sumie? 1000 kartonów! dwie zmiany i jest ten sam wynik. A ty dalej wozisz po 4 kartony i płaczesz jak ci to zabiorą. Nie raz widziałem takich biznesmenów. Zrób dobrą jamkę i możesz sobie wozić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mirek napisał:
Kolego a jak w ładzie jest 10 kartonów i jedzie ok 100 takich aut to policz sobie ile jest w sumie? 1000 kartonów! dwie zmiany i jest ten sam wynik. A ty dalej wozisz po 4 kartony i płaczesz jak ci to zabiorą. Nie raz widziałem takich biznesmenów. Zrób dobrą jamkę i możesz sobie wozić.
oprócz ład są passaty i , sąsiad który w lanci od poniedziałku do piątku wozi 40 kartonów , w soboty i niedziele nie jeździ bo preferuje 5 dniowy tydzień "pracy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...