Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
To musi kosztować górę pieniędzy. Chyba tylko szejk arabski mógłby taką panoramę zasponsorować.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szanowny Panie myślę, że pomysł jest znakomity oraz godny uwagi i to, że ma pan dopracowane wszystko w najdrobniejszych szczegółach, ale mam jedną uwagę pański warsztat jest słaby mówię to, dlatego że sam jestem artystą i miałem okazje widzieć pańskie prace na żywo i nie rzuciło mnie na kolana nie piszę tego po to, aby pana zganić czy skrytykować oczywiście doceniam to, co pan robi i szanuje takich ludzi. Myślę, aby pan popracował jeszcze nad swoim warsztatem i dopiero wtedy brał się za takie przedsięwzięcia, bo to, co pan robi to są to kolorowanki a nie obrazy. Proszę się zastanowić nad jedną rzeczą czy ten komitet nie skonsultował się z jakimś twórcą wyższego formatu i zasięgnęli jego opinii co do pańskiej twórczości dlatego też przestali się interesować pańskim pomysłem. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej walce.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: