Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Bodes namaluje największą panoramę?

Utworzony przez jolik, 4 lipca 2008 r. o 07:56 Powrót do artykułu
To musi kosztować górę pieniędzy. Chyba tylko szejk arabski mógłby taką panoramę zasponsorować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny Panie myślę, że pomysł jest znakomity oraz godny uwagi i to, że ma pan dopracowane wszystko w najdrobniejszych szczegółach, ale mam jedną uwagę pański warsztat jest słaby mówię to, dlatego że sam jestem artystą i miałem okazje widzieć pańskie prace na żywo i nie rzuciło mnie na kolana nie piszę tego po to, aby pana zganić czy skrytykować oczywiście doceniam to, co pan robi i szanuje takich ludzi. Myślę, aby pan popracował jeszcze nad swoim warsztatem i dopiero wtedy brał się za takie przedsięwzięcia, bo to, co pan robi to są to kolorowanki a nie obrazy. Proszę się zastanowić nad jedną rzeczą czy ten komitet nie skonsultował się z jakimś twórcą wyższego formatu i zasięgnęli jego opinii co do pańskiej twórczości dlatego też przestali się interesować pańskim pomysłem. Pozdrawiam i życzę powodzenia w dalszej walce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...