Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Utworzony przez qwerty, 6 października 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
o boże, wieczny odpoczynek racz mu dać panie a światłość wiekuista niechaj mu świeci ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Straszne, mam nadzieje, że wyrok będzie sprawiedliwy. Współczucia i kondolencje dla rodziny. Piotrze spoczywaj w spokoju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik mu !!! Gdzie jest krzyz... ?!?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Osobiście go nie znałam, ale współczuję jego bliskim:( To przecież mogło zdażyć się każdemu z nas... A co do tego "dożywocia", to nawet nie ma co na to liczyć... Nawet jeśli skażą ich na dożywocie (w co wątpię), to napewno wyjdą wcześniej za tzw. "dobre sprawowanie"...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, chodzi tutaj o Piotrka. Był to mój bardzo dobry sąsiad. Był świetnym muzykiem (wiem, bo chodziłam do niego na naukę) Niech spoczywa w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wiem kto to zrobił Arleta F.niepełnoletnia Gówniara która włuczy sie po nocach ze swoimi dwoma kolegami (Rafał N.i jeszcze jakiś kuzyn)Ale co jej może zrobic policja jak gówniara ma zaledwie 16 lat moze nawet i nie Slams jeden do poprawczaka z nią Mam nadzieje ze zostana ukarani Barakowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ddddd napisał:
Ja wiem kto to zrobił Arleta F.niepełnoletnia Gówniara która włuczy sie po nocach ze swoimi dwoma kolegami (Rafał N.i jeszcze jakiś kuzyn)Ale co jej może zrobic policja jak gówniara ma zaledwie 16 lat moze nawet i nie Slams jeden do poprawczaka z nią Mam nadzieje ze zostana ukarani Barakowcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zrobilo dwuch chlopakow a nie ta dziewczyna bo osobiscie znam dziewczyne sprawcy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tych 2 dewiantów chciało zaimponować tej 16-letniej małolacie i zamordowało Bogu ducha winnego człowieka ? Teraz dostaną od 8 lat do dożywocia, czyli wyjdą z więzienia minimum po 15 latach. Z przerobionymi tyłkami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arleta to też dobra kryminalistka jej kara też należy sie;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.... teraz właśnie powinna być zastosowana kara śmierći!!!!!! za morderstwo ze szczególnym okrucieństwem! ale cóż wyjdą góra po 15 latach i mogą mordować dalej, a co niech się bawią chłopaki..... żalosne jest to nasze prawo!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem ciekawy dlaczego juz oni zostali uznani winnymi przez niektore osoby wypowiadajace sie na forum a przeciez jest napisane ze nie przedstawiono im narazie zadnych zarzutow..A wy juz ich byscie rozstrzelali to jest typowe myslenie ludzi zadajacych sie z kaczynskim i jego prawa reka rydzykiem..Moze dac im prawo do obrony przeciez sie im nalezy..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piotrrek napisał:
To nie bezstresowe wychowanie tylko brak wychowania, nie mylcie jednego z drugim. Byłem wychowywany bezstresowo, ale nikomu nie zamierzam robić krzywdy. Poza tym, druga sprawa, to predyspozycje - geny.
Dokładne tak. Bardzo mądrze powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja jestem bardzo ciekawy za co go zabili a nie jak ukarać tych co to zrobili. W ty momencie ważny jest motyw zbrodni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to się dzieje?Powinni zaorać tych barakowców i postawić na ich miejsce np.hotel,market,przynajmniej byłby spokój.Ludzie nie bali by się na ulicę wychodzić.A żeby dostali dożywocie BYDLAKI i porządnie w dupę w pace(niech zgniją w pierdlu)A najlepiej gdyby była kara śmierci jak w USA.A nie dostaną dożywocie i wyjdą po 25 latach lub wcześniej za dobre sprawowanie.I to ma być sprawiedliwość chyba dla tych skazanych.Prawo w Polsce jest śmieszne.Na samą myśl o tym przechodzą mnie dreszcze.Współczucia dla RODZICÓW PIOTRKA.Pokój jego duszy,niech odpoczywa w pokoju [*][*][*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przywrócić karę śmierci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja to bym chuji zapier***ił jakbym szedl tmatedy bym ku*** złapał smietnik wpadł tam rozpeirodlił bym im maski albo na miejcu całoścć Riczard trzymaj sie zawsze bed epamietał o Tobie Gościu... Jebac te ku*** wrrr załuje ze tamtedy nie szedlem w nocy nawet zeszlej sie przebudizem.... i myslalem czesto tamtedy chdozilem zaluje ze te ku*** gdizes nie wyskoczyly na mnie ...niech Ci bedzie św Spokuj niech Bog Cie porwadzi:))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wyrazy wspułczucia dla rodziców Piotra. Miałem te szczescie że znałem Go osobisci kiedyś nie raz za łebka ganialiśmy z Piotrkiem po grudeckiej. A CIĘZKO BYŁŁO mi uwierzyć z to własnie o tego samego Piotrk chodzi jak się dowiedziałem. A TYCH Sku***ELI CO MU TO ZROBILI POWINNI UKAMIENOWAĆ sam bym w bydlaków żucił pierwszy. piotrku spoczywaj w pokoju .Kiedyś tam na guże zro im im to samo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczere kondolencje dla rodziców i rodziny zamordowanego. Ci mlodzi ludzie skrzywdzili jego bliskich, zrozumieja co zrobili jak beda starymi ludzmi ... I pewnie dzieci juz miec nie beda ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobra kolesi złapali ale co z tą 16 jakoś cicho się o niej zrobiło ?? Ciekawe czemu ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...