Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Utworzony przez qwerty, 6 października 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
siomik napisał:
Jestem ciekawy dlaczego juz oni zostali uznani winnymi przez niektore osoby wypowiadajace sie na forum a przeciez jest napisane ze nie przedstawiono im narazie zadnych zarzutow..A wy juz ich byscie rozstrzelali to jest typowe myslenie ludzi zadajacych sie z kaczynskim i jego prawa reka rydzykiem..Moze dac im prawo do obrony przeciez sie im nalezy..
chłopie bo to wypowiadają się mieszkańcy Hrubieszowa którzy wiedzą coś o Piotrku jego nazwisko znane jest tam każdemu. Nazwiska sprawców też, to wcale nie są czarne owieczki rodzin tylko patologia. Zrozum wszyscy są zszokowani bo dotychczas czuli się w Hrubieszowie w miarę bezpiecznie a teraz strach po zmierzchu z domu wyjść ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masakra!!!!!! A z tego co slyszalam to ta malolata juz poprawczak ma zalatwiony!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję tym którzy znali ofiarę ale nie wyobrażalne jest jak czują się bliscy tego co to zrobił. Nawalony zamordował faceta, jak się czuje jego rodzina?Znajomi?Dziewczyna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nie sa winni??!!przeciez u jednego znalezli narzedzie zbrodni w chacie.niech gnija w pierdlu i oby z niego juz nie wyszli!!!szkoda ze sie miedzy soba nie powykanczali za łyka wina.byłby spokoj
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie byli rodzice?? no pytam sie...
Rodzice tych besti to sama patologia ich interesuje gdzie się wkręcić żeby coś wypić a dziecmi nie interesują sie wogule
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takich to powinni wyposcic a reszta to juz by wiedziala co z nimi zrobic na takich jak oni to jest tylko jedna kara , kara smierci ''oko za oko , zab za zab''.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To straszne. Jestem mieszkanką Hrubieszowa i już od pewnego czasu czuję się mało bezpieczna w tym mieście, a teraz to już wgl masakra. Jestem ZA karą śmierci, ale szkoda że jest to w Polsce nie możliwe.. A Pan Piotr niech spoczywa w pokoju[*] Moje kondolencje dla rodziny Piotra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jestem ciekawy dlaczego juz oni zostali uznani winnymi przez niektore osoby wypowiadajace sie na forum a przeciez jest napisane ze nie przedstawiono im narazie zadnych zarzutow..A wy juz ich byscie rozstrzelali to jest typowe myslenie ludzi zadajacych sie z kaczynskim i jego prawa reka rydzykiem..Moze dac im prawo do obrony przeciez sie im nalezy..
jak nie sa winni to skąd wzieli kose tą co Piotrek został nią zamordowany weż mi to wytłumacz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kam.XX napisał:
To straszne. Jestem mieszkanką Hrubieszowa i już od pewnego czasu czuję się mało bezpieczna w tym mieście, a teraz to już wgl masakra. Jestem ZA karą śmierci, ale szkoda że jest to w Polsce nie możliwe.. A Pan Piotr niech spoczywa w pokoju[*] Moje kondolencje dla rodziny Piotra.
Hrubieszów, Teptiuków... inne wioski to jakiś Trójkąt Bermudzki! Mordują, biją, okradają kantory,co to za społeczeństwo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie rozumiem jak ktos moze jeszcze miec jakies watpliwosci co do sprawcow.nie pisz glupot bo wku...asz ludzi.moze to twoje towarzystwo??!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poza tym zarzuty o zabójstwo usłyszeli dzis
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
gdzie byli rodzice?? no pytam sie...
Rodzice tych gnojków to totalna patologi, syn poszedł w ślady ojca....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
Jestem ciekawy dlaczego juz oni zostali uznani winnymi przez niektore osoby wypowiadajace sie na forum a przeciez jest napisane ze nie przedstawiono im narazie zadnych zarzutow..A wy juz ich byscie rozstrzelali to jest typowe myslenie ludzi zadajacych sie z kaczynskim i jego prawa reka rydzykiem..Moze dac im prawo do obrony przeciez sie im nalezy..
ta...... należy się im prawo aby się bronic i racjonalnie wyjaśnić dlaczego najpierw podźgali chłopaka kilkadziesiąt razy nożem, podcięli na końcu gardło żeby nie jęczał i ograbili z ubrania. Na pewno jest tego racjonalne wytłumaczenie. Bo przecież jak się popija psychotropy alkoholem to się ma świadomość, co się potem robi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Polsce jest juz patologia... Jeb..ane prawo... Powrót kary śmierci byl by rozwiazaniem bo jeden by zabil i dostalby kare smierci do nastepny by sie tysiac razy zastanowil czy chce swoje zycie stracic.... Pokój duszy Pana Piotra |*|. Kondolencje dla rodziny i znajomych Ofiary..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wszystkim nam co znalismy Piotrka bedzie go brakowalo jesli chcecie uczcic pamiec mojego przyjaciela ktory chcial zyc , pokonal nalogi i wzial sie za siebie, odnalazl sens w zyciu i zginal w tak makabryczny sposob to jego ostatnie pozegnanie jest w sobote o godz. 13 --- zawsze w naszej pamieci PIOTR "NÓWKA"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
arka napisał:
Rodzice byli na zjeździe RPP. Bo teraz liczy się tylko aborcja, in vitro, antyklerykalizm a nie brak wychowania, brak perspektyw i brak funduszy na życie. Takie mamy problemy na codzień. Aborcja zamiast chleba i wszyscy będą szczęśliwi....
Jaki rząd, takie społeczeństwo.Ale Donald "cudotwórca" już sPOro naobiecywał swoim wyborcom, od nowego roku ma się POlepszyć, dziady pójdą żebrać na wyznaczone ulice, złodzieje będą mieli określone rewiry do spełniania swoich marzeń,a "biznesmeny" wzorem Mira, Rycha i Zbycha- autorów afery hazardowej będą robili narady na cmentarzach. Rząd obniży POdatki, ceny będą niższe, za darmo w jatkach będą dawali mięso - np.po uchu, nodze, łopatce, a komu będzie mało, to dostanie PO ryju. A wczasy zapewni umiłowany pan prezydent w swojej letniej POsiadłości- Budzie Ruskiej, gdzie czas umili zespół "Czastuszkiny putinki". I wtedy każdy będzie tańczyć, jak mu zagrają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w szoku. Dawno wyprowadziłam się z Hrubieszowa, ale pamiętam czasy jak wieczorami (po lekcjach w szkole czy innych zajęciach) wracałam koło cmentarza do domu. Niestety nigdy nie czułam się bezpiecznie przechodząc koło głównej bramy (tej przy garażach na ul. Nowej). Zawsze tam się ktoś kręcił, albo pijaczki sączący winko pod garażami, albo jacyś wariaci stojący w bramie (bo jak inaczej nazwać ludzi stojących wieczorami w bramie cmentarnej tylko po to by kogoś przestraszyć). Pomimo tego nigdy bym się nie spodziewała, że może w tych okolicach dojść do tragedii. Jeśli chodzi o winnych (nie wiem kto to zrobił i nikogo nie będę oskarżać), to powinni poza karą dożywocia zarobić na swoje utrzymanie. Po prostu ciarki przechodzą mi po plecach, że takie "niewiadomoco" jest utrzymywane za nasze pieniądze. Skazani powinni iść do pracy a otrzymana zapłata powinna iść na ich utrzymanie (jedzenie, media itp). Proste - popełniasz przestępstwo, jesteś skazany = musisz zarobić na swoje utrzymanie; a jeśli nie chcesz pracować= nie masz co jeść. Pomyślcie gdyby trafili do hrubieszowskiego zakładu karnego i musieliby znaleźć pracę w tym mieście, to podejrzewam, że "sielskiego" życia by nie mieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiedziałam ze udało mu sie wyjsc na prosta.mimo tego był spoko.nie moge tego przetrawic co sie stało.pokój jego duszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak bardzo brakuje nam Piotrka - wielki muzyk , wspaniały przyjacie na zawsze w naszych sercach "NÓWKA" ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WYRAZY SZCZEREGO WSPOLCZUCIA DLA RODZINY PIOTRKA CHOCIAZ GO NIE ZNALAM ALE SLYSZALAM O TYM CHLOPCU A JA TEZ JESTEM MATKA TYLKO SWOJE DZIECI W INNY SPOSOB WYCHOWALAM NAJGORSZEMU WROGOWI NIE ZYCZE ZEBY W TAK OKROTNY SPOSOB MIAL ZEJSC Z TEGO SWIATA POPIERAM WYPOWIEDZI GDZIE SIE OPIEWAJA ZA KARA SMIERCI I TAK JESTESY W TYLE A JESZCZE DARMO KARMIC PRZEZ LAT NASCIE LUDZI LEPIEJ DAC BARDZIEJ POTRZEBUJACYM TE PARE ZLOTY GDZIE WTARGNELA CHOROBA BADZ INNY KATAKLIZM ZYCIOWY POKOJ JEGO DUSZY ODEJDZ W POKOJU JESTEM MIESZKANKA GMINY HRUBIESZOW JAK TYLKO BEDE W HRUBIESZOWIE TO POJDE NA JEGO GROB TYLKO TERAZ STRACH MNIE OGARNIA NAWET I W SAMO POLUDNIE ISC NA CMENTARZ COS OKROPNEGO ZEGNAM RAZ JESZCZE WYRAZY WSPOLCZUCIA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...