Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Utworzony przez qwerty, 6 października 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
Jutro idę na Piotrka pogrzeb ,ale sama nie wiem czy dam radę. Lubiałam Jego .[*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lisicki napisał:
Jaki rząd, takie społeczeństwo.Ale Donald "cudotwórca" już sPOro naobiecywał swoim wyborcom, od nowego roku ma się POlepszyć, dziady pójdą żebrać na wyznaczone ulice, złodzieje będą mieli określone rewiry do spełniania swoich marzeń,a "biznesmeny" wzorem Mira, Rycha i Zbycha- autorów afery hazardowej będą robili narady na cmentarzach. Rząd obniży POdatki, ceny będą niższe, za darmo w jatkach będą dawali mięso - np.po uchu, nodze, łopatce, a komu będzie mało, to dostanie PO ryju. A wczasy zapewni umiłowany pan prezydent w swojej letniej POsiadłości- Budzie Ruskiej, gdzie czas umili zespół "Czastuszkiny putinki". I wtedy każdy będzie tańczyć, jak mu zagrają.
Ty chyba jeb...ty jesteś!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarek napisał:
Ty chyba jeb...ty jesteś!!
To ty Jarek nie masz racji. Rację ma Lisicki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUTRO W PIATEK POGRZEB PIOTRKA O GODZ 13 W KOŚCIELE GARNIZONOWYM W HRUBIESZOWIE. CIAŁO POITRKA JEST STRASZNE ZMASAKROWANE AŻ SZKODA MOWIC. NIE WIEM DLA CZEGO TACY LUZIE W SUMIE TO NIE LUDZIE ZYJA NA TAKIM ŚIWCIE. BARDZO DOBRZE ZNAŁAM PIOTRKA I JEGO RODZICÓW WRUCIŁAM WŁAŚNIE DO DOMU BYŁAM U PIOTRA ZEBY SIE ZA NIEGO POMODLIĆ. BARDZO MI ŻAL JEGO RODZICÓW I SIOSTRY TO JEST MASAKRA CO ONI TERAZ PRZEŻYWAJĄ I JEGO RODZINA. PIOTRUS SPOCZYWAJ W POKOJU. kOLEZANKA MONIKA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie moge w to uwierzyc.znałam piotra.załuje ze nie bede mogła byc na pogrzebie,jak tylko bede w hrubieszowie zapale znicz na jego grobie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najgorsze jest to,że te śmiecie pierdo....e nie mają poczucia winy,tylko trzęsą dupami,aby ich nikt nie dojechał w pace(jeden zresztą to chyba już to polubił dwa?lata temu),a cierpi na tej tragedii rodzina Piotrka,przyjaciele...Ale nie martwy się,pan donald t.POważnie się zajmie-zgodnie z obietnicą-takimi przestępcami.Kondolencje i wyrazy współczucia rodzinie Piotra......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego jestem za wprowadzeniem kary śmierci w Polsce....by się bydło nauczyło i w końcu może uspokoiło !!! Tylko dlaczego ginie tyle nie winnych osób? Szkoda słów... Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla rodziny oraz znajomych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NaTaS napisał:
Dlatego jestem za wprowadzeniem kary śmierci w Polsce....by się bydło nauczyło i w końcu może uspokoiło !!! Tylko dlaczego ginie tyle nie winnych osób? Szkoda słów... Wyrazy szczerego żalu i współczucia dla rodziny oraz znajomych.
To nic by nie dało. Zobacz, co jest w Ameryce. Tam są wyroki śmierci i co? Dalej mordują, strzelają. I nie obrażaj bydła, niewinnych zwierząt, których skupują na jarmarkach, a potem wiozą do rzeźni.To jest wina wychowania. Jeśli rodzice nie wpoją małemu dziecku podstawowych wartości moralnych, nie nauczą szacunku do innych to nic z takich gnojków nie wyrośnie dobrego.Ktoś wymyślił takie trafne określenia - jaka mać taka nać, albo jaka matka taka córka, jaki ojciec taki syn...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olka napisał:
To nic by nie dało. Zobacz, co jest w Ameryce. Tam są wyroki śmierci i co? Dalej mordują, strzelają. I nie obrażaj bydła, niewinnych zwierząt, których skupują na jarmarkach, a potem wiozą do rzeźni.To jest wina wychowania. Jeśli rodzice nie wpoją małemu dziecku podstawowych wartości moralnych, nie nauczą szacunku do innych to nic z takich gnojków nie wyrośnie dobrego.Ktoś wymyślił takie trafne określenia - jaka mać taka nać, albo jaka matka taka córka, jaki ojciec taki syn...
Nie miałem na myśli obrażania zwierząt ;-) nigdy w życiu...Ale myślę że mimo wszystko kara śmierci by trochę zmieniła. Tak jak piszesz zależy to od wychowania, też od ludzi i ogólnie od otoczenia...Ale może nie którzy przynajmniej by pomyśleli przed zrobieniem takiej głupoty, może w pewnym stopniu by się trochę przynajmniej uspokoiło. Dużo ludzi nie boi się iść do więzienia, źle tam mają? Widocznie więzienie ich tak nie przeraża skoro robią takie lub inne rzeczy. Mam też wielu znajomych co siedzą, jeden wyszedł na przepustkę to narobił sobie problemów i przedłużył wyrok - nie wiem czy kiedykolwiek stamtąd wyjdzie. Kolegi brat siedział w poprawczaku już kilka lat, zostało mu trochę do wyjścia to nawiał i też zrobił głupotę, teraz pójdzie na 5 lat...dziwni są ludzie - większość z patologicznych rodzin, nie potrafią sobie w życiu poradzić, do tego idiotyzm i bezmyślność...ehhhhh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktos moze mi napisac jak wygladała ostatnia droga piotra?niestety nie mogłam byc na pogrzebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja akurat miałam możliwość uczestniczyć w pożegnaniu Piotra. Powiem tylko tyle- ciężko jest mnie złamać i rzadko kiedy płaczę, ale dziś nie wytrzymałam. Boże miej w opiece rodziców i siostrę Piotra, tak bardzo jest mi ich żal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wciaz nie moge w to uwierzyc ze jego juz nie ma.wyrazy współczucia rodzinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MNIE TEŻ NIE BYŁO NA POGRZEBIE. NIECH KTOŚ NAPISZE JAK PRZEBIEGŁA MSZA MAM NADZIEJĘ ZE JEŚLI ODPRAWIAŁ JĄ PUZON NIE PRÓBOWAŁ USPRAWIEDLIWIAĆ MORDERCÓW I NIE NAWOŁYWAŁ DO PRZEBACZENIA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie!czy wielu przyjaciół go pozegnało?nikt kto dokonał takiego czynu z takim okrucienstwem nie zasługuje na zadne przebaczenie.nawet wiezienie to zadobre rozwiazanie!!hitlera na takich!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale czy to wazne jak przebiegala ostatnia droga czlowieka ktory odnalazl sens zycia pokonal nalogi wyszedl na prosta droge zycia ale w bestialski sposob mu ja zabrali. Byl wspanialym przyjacielem muzykiem zawsze usmiechnietym cieplym chlopakiem i zadna kara smierci nie wroci mu niestety zycia... i zamiast wypiaywac bzdury na forum pomodlcie sie za jego rodzicow i siostre bo oni najbardziej w tym momencie cierpia. Pokoj jego duszy bedzie nam Ciebie bardzo brakowalo:(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek był wspaniałym człowiekiem... Zawsze będzie żył w moim sercu... Ale nadal nie mogę uwierzyć w to że ktoś mógł Mu zrobić taką krzywde... Dlaczego właśnie On?... Serce pęka z rozpaczy i smutku...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
rzaden mądry człowiek nie wychodzi z "kosą" na miasto... żal mi takich ludzi... jak dla mnie to jedynym mądrym wyrokiem dla tych bydlaków jest krzesło elektryczne!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja myślę, że powinni zginąć w taki sposób jak zginął Piotrek. Żeby cierpieli tak jak On, żeby męczyli się tak jak On. Krzesło elektryczne to za mało. Powinni być tak potraktowani, jak potraktowali Jego. A odnosząc się do kazania jakie wygłosił ksiądz, to mimo, iż nie był to Puzon, to niestety nie obyło się bez nawoływania do przebaczenia i gadania, że każdy człowiek popełnia błędy. Tylko jak w takiej sytuacji przebaczyć??? Zgodzę się, że każdy popełnia błędy, ale tylko zwyrodnialec zabija. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
On napisał:
A ja myślę, że powinni zginąć w taki sposób jak zginął Piotrek. Żeby cierpieli tak jak On, żeby męczyli się tak jak On. Krzesło elektryczne to za mało. Powinni być tak potraktowani, jak potraktowali Jego. A odnosząc się do kazania jakie wygłosił ksiądz, to mimo, iż nie był to Puzon, to niestety nie obyło się bez nawoływania do przebaczenia i gadania, że każdy człowiek popełnia błędy. Tylko jak w takiej sytuacji przebaczyć??? Zgodzę się, że każdy popełnia błędy, ale tylko zwyrodnialec zabija. Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... ;(
Właśnie ważne to jest co ma czuć jego rodzina siostra dziewczyna słysząc ze mimo wszystko mają wybaczyć oprawcom za to ze popełnili błąd za to ze teraz wszyscy żegnają Piotrka. To jest chore, gdyby nie oni nie byłoby ich wszystkich tam Hrubieszów żył by swoim spokojnym rytmem i nikt nie zastanawiałby się czy po zmroku wyjśc z domu czy też sobie darować bo to moze być niebezpieczne. [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szczerze powiedziawszy nie wieże w to że Mariusz n mógłby kogo kolwiek zabić... to jest nieprawdo podobne, znam jego.. Chodziłem z nim do szkoły sześć lat i z jego zachowania nie wynikło żeby mógłby kogoś zabić. Piotr. G. Paweł. P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...