Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów chce walczyć o szynobusy

Utworzony przez ANNA, 6 stycznia 2012 r. o 10:48 Powrót do artykułu
aron napisał:
Dlatego trzeba jak najszybciej szynobusy sprzedać np. na dolny Śląsk albo do Wielkopolski bo niestety jeżeli będą dalej tu jeździć to zostaną rozbite na przejazdach i nikt ich nie będzie chciał kupić. W tamtym roku ciężarówka rozbiła szynobus pod Kraśnikiem, dzięki temu że jechało nim tylko 9 osób nikt nie zginął.
O na przykład dziś rano miałem atak schizy i głupoty pisałem,ale ciotka zadzwoniła do Abramówka po karetkę. Przyjechali,dali zastrzyk,przwespałem się i po kilku godzinach mi przeszło. Teraz już mi jest lepiej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron już w kaftanie narazie nie będzie pisał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno żeby wywalać miliony na szynobus żeby zapewnić komunikację do tych paru wiosek. W woj. lubelskim jest wiele wsi bez szynobusów i ludzie jakoś żyją. A na linii Hrubieszów - Zamość przecież Miączyn i Werbkowice mają busy, więc tym bardziej szynobus jest bez sensu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
Trudno żeby wywalać miliony na szynobus żeby zapewnić komunikację do tych paru wiosek. W woj. lubelskim jest wiele wsi bez szynobusów i ludzie jakoś żyją. A na linii Hrubieszów - Zamość przecież Miączyn i Werbkowice mają busy, więc tym bardziej szynobus jest bez sensu.
Dziś rano -podobnie jak wczoraj- znów mi odbiło i miałem atak schizofrenii ,więc wypisywałem głupoty. Przepraszam! Kolej na Lubelszczyźnie jest jak najbardziej potrzebna!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOlej na Lubelszczyźnie jest potrzebna, ale towarowa. Natomiast puciongi osobowe nie majom sensu ekonomicznego co dobitnie pokazują takie linie jak Lublin - Zamość, Lublin - Chełm, Lublin - Krasnik czy Lublin - Dęblin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOlej na Lubelszczyźnie jest potrzebna, ale osobowa. Natomiast puciongi towarowe nie majom sensu ekonomicznego co dobitnie pokazują takie linie jak Lublin - Zamość, Lublin - Chełm, Lublin - Krasnik czy Lublin - Dęblin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron do drewutni!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co ty wiesz o szynobusach do Zamościa, czy Kraśnika... Linia Lublin-SWP- Rzeszów Na porządku dziennym jest, że w szczycie(pociągi po 14 i po 15) w SA103 STOI najmniej 20 osób, a w tym do Reszowa, to w sa134 jest 100% zapełnienia najmarniej. Poza szczytem do Lublina przyjeżdża/ z Lublina wyjeżdża ok. 40-60 osób- wyjątek pociąg do SWP po 12, w którym zwykle jest ok. 100 osób. Kiedyś tak dokładnie policzyłem (jeszcze w zeszłym RJ- w pociągu z Kraśnika (8.22) obsługiwanym przez sa 107 (40 miejsc siedzących)przyjechało 71 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To skoro jeździ tyle osób to czemu te twoje szynobusy są nierentowne i trzeba do nich dopłacać? Na gapę ludzie jeżdżą? Konduktorowi w łapę dajom? Jak był wypadek szynobusa pod Kraśnikiem to w poniedziałek roboczy rano z Kraśnika do Lublina na 9 jechało 9 osób. Dzięki temu nikt nie zginął. Gdyby napełnienia były takie jak ty piszesz to nie obyłoby się bez ofiar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
To skoro jeździ tyle osób to czemu te twoje szynobusy są nierentowne i trzeba do nich dopłacać? Na gapę ludzie jeżdżą? Konduktorowi w łapę dajom? Jak był wypadek szynobusa pod Kraśnikiem to w poniedziałek roboczy rano z Kraśnika do Lublina na 9 jechało 9 osób. Dzięki temu nikt nie zginął. Gdyby napełnienia były takie jak ty piszesz to nie obyłoby się bez ofiar.
Jak jesteś taki cwaniak,to powiedz mi czy np.w obydwie strony i o każdej porze bus jedzie pełny(np.na trasie Lublin-Zamość) ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aron napisał:
To skoro jeździ tyle osób to czemu te twoje szynobusy są nierentowne i trzeba do nich dopłacać? Na gapę ludzie jeżdżą? Konduktorowi w łapę dajom? Jak był wypadek szynobusa pod Kraśnikiem to w poniedziałek roboczy rano z Kraśnika do Lublina na 9 jechało 9 osób. Dzięki temu nikt nie zginął. Gdyby napełnienia były takie jak ty piszesz to nie obyłoby się bez ofiar.
Idąc Twoim tokiem myślenia,to i autobusy MPK też należało by zlikwidować -bo miasto do nich dopłaca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambo75 napisał:
Idąc Twoim tokiem myślenia,to i autobusy MPK też należało by zlikwidować -bo miasto do nich dopłaca...
Dla arona-busiarza poprostu szynobusy są konkurencją dlatego wypisuje te brednie. Boi się konkurencji. Boi się, że ludzie wybiorą bardziej komfortowe, bezpieczne, tańsze szynobusy od jego "najwspanialszych" grat-busów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aby był hit na odcinku Z-H trzeba wyremontować odcinek i obiekty perony itp. cena z Zamościa do Hrubieszowa powinna wynosić ok.3,50zł chociaż 4 szynobusy na dzień i maksymalna jego prędkość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z Hrubieszowa pociągi powinny być do Zamościa,Zawady,St.Woli.Rozw.,Rzeszowa,Lublina,Dorohuska,Wrocławia,Krakowa Płaszowa,W-wy Zachodniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten pociąg co mówiłem że powinien być do Krakowa Płaszowa powinien być do Krakowa Głównego i jeszcze w sezonie przydałaby się relacja Zamość-Włodzimierz Wołyński
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak, tak, tak! Mnie by się przydał taki szynobus i żeby był skomunikowany z szynobusem z Lublina! Czemu? Bo jak nie ma mnie kto odebrać to muszę zapłacić taksówkarzowi 10 zł aby mnie podrzucił na dworzec PKS, na busy, które jeżdżą do Hrubieszowa przez Miączyn, do którego chcę się dostać. A szynobus taki to super sprawa by była!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakoś w innych regionach np na pomorzu szynobusy bardzo się sprawdzają. Jechałam raz takim pojazdem i powiem że było bardzo szybka i wygodna podróż. Do chojnic jechałam. Wiele ludzi wtedy jechało chociaż była prawie 23 godzina, Wszytskie siedzące miejsca były zajęte. w hrubieszowie też się to sprawdzi. głupio jest mi kiedy ktoś z rodziny mojego męża pyta się o kolej w hrubieszowie a ja odpowiadam że jej nie ma. Zależy mi szczególnie na połączeniu z warszawą przez Otwock. To by było bombowo!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważam, że szynobusy na trasie Hrubieszów - Zamość są jak najbardziej potrzebne, ponieważ są tańsze i wygodniejsze od busów i autobusów, których kierowcy jeżdżą jakby wieźli worki z ziemniakami a nie ludzi a do tego są bardzo niemili i maja problemy kiedy masz trochę większy bagaż....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...