Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jakby nie chodziło o pieniadze to nie było by problemu , ktoś kręci
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pewnie lekarzom nie podoba się wizja budzenia w środku nocy podczas dyżuru w celu zejścia na izbę przyjęć.
0
obawiam się, że nawet gdyby ich dyżurowalo 10 na 1 łóżko i tak nie było by na kogo liczyć!
0
Leżałam kilka razy w Hrubieszowskim szpitalu często trafiałam z bólami po północy zawsze byłam miło przyjęta.Nie raz odbywały się konsultacje zwłaszcza jak na izbie był ginekolog.Nie wyobrażam sobie aby w przyszłości nie przyszedł do mnie specjalista.
0
Ktoś napisał że nie ma na kogo liczyć.Mąż leżał już 4 razy nigdy nie narzekał na lekarzy 1 raz miał zawał w nocy lekarz wstał natychmiast co więcej odwieziono go do szpitala w Zamościu gdzie miał natychmiast operację.Bardzo dziękuję wszystkim lekarzom którzy opiekowali się moim mężem.
0
za spowodowanie zagrożenia zdrowia i życia pacjentów, dyrekcja szpitala w Hrubieszowie powinna trafić za kratki...
0
Jak można podjąć tak głupią decyzję?Lekarz ma losować komu ratować życie a może chorzy będą ciągnąć losy ?O zgrozo.
0
Dyrekcja doprowadza do likwidacji szpitala.Jakieś plany?Z tego co widzę lekarzy jest mało wielu wyjechało jak reszta odejdzie to gdzie mamy się leczyć? Ratujmy się .
0
Czy napewno dyrektor do spraw lecznictwa w tym szpitalu jest lekarzem?! Proszę pracowników szpitala: napiszcie czy to zarządzenie zostało odwołane???!! Modlę się aby nikt z moich bliskich teraz tam nie trafił.
0
Hrubieszowski szpital to największe dziadostwo w Polsce rzadne usprawiedliwienia nie pomogą ,gdy lekarze ,którzy tu pracują sa słabymi fachowcami . W Hrubieszowie aż huczy od plotek ,które z plotek stają sie faktami ,które jednoznacznie obciążaja personel ,który z fachowoscią i wiedzą ma jak naj mniej wspólnego wiem o tym bo przeżyła to moja rodzina gdzie brak diagnozy doprowadza do śmierci wielu pacjentów . Szczególne na najgorsze notowania zasługuje oddział wewnętrzny gdzie jest totalne bagatelizowanie chorób i olewnictwo ,gdzie w prostych przypadkach nic nie wskazuje na poważne objawy pacjęci umierają w dość licznych przypadkach a w akcie zgonu najprostrzy zapis jaki serwuje sie każdemu to nie wydolność krążenia. Nie może być tak aby łaskawie prawie zawsze trzeba było prosić pielegniarki o opieka nad chorymi ,niewybaczalne jest zachowanie tego personelu ,który nie wywiążuje sie ze swoich obowiążków . Zwierzchnictwo nie robi nic aby od wielu krytycznych uwag ,które narosły przez lata wyciągnąć odpowiednie i surowe wnioski a to wszystko dlatego ,że z klikami nigdy w hrubieszowskim szpitalu nie zrobiono porządku .Ewidentnych spraw nie brakuje o czym świadczą procesy sądowe ,które też nie są wyjaśnione do końca. Aby co kolwiek tu zrobić jest jedno jedyne rozwiązanie aby pozbyć sie skorumpowanych klik należało by powołać konkursy na ordynatorów i personel tak aby nie było starego układu ,który nie wyciągnoł rzadnych wniosków w stosunku do siebie tylko dba o swoje gaże . Opinia o szpitalu w Hrubieszowie jest fatalna ,w takim wypadu należało oby powołać specjalną komórke do kontroli ale z zewnątrz i to jak najszybciej gdyż cierpliwośc mieszkańców jest na wyczerpaniu. Olbrzymia część mieszkańców znając miernote tego szpitala wyjeżdza leczyć sie do innych szpitali w Polsce co jednoznacznie świadzczy ,że jest tu beznadziejnie . Uważam ja i wielu mieszkańców ,że miarka już sie przebrała i od słów przejdziemy do czynów jeżeli nie nastąpią radykalne zmiany.
0
Ja i moja rodzina leczymy się w naszym szpitalu.Nigdy nie miałam uwag ani do pielęgniarek ani do lekarzy.Właśnie co zauwarzyłam w oddziale wewnętrznym nikt nie liczy kasy jak diagnozuje .Badania są robione szybko nawet tomograf w zamościu.Ktoś napisał że chorzy uciekają dalej.Tylko gdzie?Jak obserwuję to łóżka puste nie stoją.Coś dodam z tego co widzę pielęgniarek jest mało a chorzy są dopilnowani w miarę ich możliwości.Mąż był niewładny ile razy przyszłam zawsze było sucho i czysto.To złote ludzie.Nie wiem jak można nie docenić pracy tych ludzi .
0
Jestem zbulwersowana odpowiedzią 10.Ostatnio leżałam 17 dni w szpitalu najpierw na chirurgii potem na wewnętrznym.Nieprawdą jest że pielęgniarki trzeba prosić o opiekę na mojej sali było 2 osoby leżące.Zawsze rano myto je zmieniano pościel, karmiono.Pielęgniarek 2-3 na zmianie na 5 salach po 7 łóżek.One są dzielne.Lekarze to dobrzy specjaliści to co zdiagnozowano u mnie potwierdzono badaniami.Ja jestem bardzo zadowolona z opieki.Karzdy następny raz napewno wybiorę Hrubieszów.Pani Maria słusznie napisała łóżka pusto nie stoją osobiście czekałam aż wypiszą chorego i wtedy miałam łóżko.Jak komuś nie odpowiada leczenie to ma prawo wyboru......
0
Ja także jestem zbulwersowana tym co się dzieje w tym szpitalu a szczególnie na oddziale dziecięcym! Trafiłam tam 3 razy z dzieckiem i za każdym razem spałam na podłodze, jedzenia też nie dostawałam a oni pomimo ubezpieczenia zażądali sobie za każdym razem opłaty za przebywanie na oddziale. Więc po co ja opłacam te składki? To się mija z celem! DZIADOSTWO!
0
Magda napisał:
Ja także jestem zbulwersowana tym co się dzieje w tym szpitalu a szczególnie na oddziale dziecięcym! Trafiłam tam 3 razy z dzieckiem i za każdym razem spałam na podłodze, jedzenia też nie dostawałam a oni pomimo ubezpieczenia zażądali sobie za każdym razem opłaty za przebywanie na oddziale. Więc po co ja opłacam te składki? To się mija z celem! DZIADOSTWO!
Ogarnij się kobieto, Ty byłaś chora, czy dziecko? Jakie szpitale i gdzie zapewniają darmowe noclegi i wyżerkę rodzinom? Policz sobie te swoje "składki", ciekawe na co wystarczają.
0
monto napisał:
Ogarnij się kobieto, Ty byłaś chora, czy dziecko? Jakie szpitale i gdzie zapewniają darmowe noclegi i wyżerkę rodzinom? Policz sobie te swoje "składki", ciekawe na co wystarczają.
Jeśli chodzi o wyżywienie no niestyety rodzic nie może sobie tego zazyczyć w szpitalu gdy chore jest jego dziecko, ale nocleg powinien mieć jakiś zapewniony a co do składek to spokojnie to co płacimy co miesiąc do NFZ starczyło by na niezby abonament w [rzypadku opieki prywatnej, bo ceny takich zaczynaja się już od 150 zł miesięcznie, wiec wybacz ale nie zabieraj zdania jak nie masz o takich sparwach pojęcia.
0
A czy szanowny pam lel.med. Dyndor złozył tez podanie o zwolnienie - bo jerzeli tak to bardzo z tego faktu jetem zadowolony , Huj mu na droge z takim lekarzem , lekarzem łapownikiem , oszustem , aktorem , mieszadłem pojec i wspolnoty wsród lekarzy , kawalek arkocholika , i durnego popierdolonego dorobkiewicza kazdym kosztem . kolega od wspólnej popijawy w lokalu na manchatanie i innych interesach poza ZOZ.
0
A czy szanowny pam lel.med. Dyndor złozył tez podanie o zwolnienie - bo jerzeli tak to bardzo z tego faktu jetem zadowolony , h** mu na droge z takim lekarzem , lekarzem łapownikiem , oszustem , aktorem , mieszadłem pojec i wspolnoty wsród lekarzy , kawalek arkocholika , i durnego popier***onego dorobkiewicza kazdym kosztem . kolega od wspólnej popijawy w lokalu na manchatanie i innych interesach poza ZOZ.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: