Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Dramatyczna akcja ratowania kobiety tonącej w Huczwie

Utworzony przez shaman morski, 11 stycznia 2011 r. o 14:29 Powrót do artykułu
dziwne - 48 lat i ją uratowali - przecież zgodnie z nowa doktryną państwa i prawa - przyszłych emerytów oraz rencistów trzeba eliminować jako pasożytów społecznych - aaaaa - doczytałem sie - to było ratowanie spontaniczne - tak czy siak nikt za to nagrody nie dostanie a szkoda - gratulacje dla odważnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty też nie dostaniesz nagrody bo za głupie komentarze nie dają nagród.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedyś jako uczeń skracałem drogę do szkoły przychodzą po lodzie na Huczwie. Środkiem ok o.5m lód był już pęknięty. Skacząc na przeciwną taflę złamałem ją i wpadłemn do rzeki. Po wyjściu wróciłem na stancję i chorowałem kilka dni. Wspomnienia 1964.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szła do pracy w koszuli nocnej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pracownikowi masarni ?? co Wy takie bzdury piszecie jak nie wiecie kto ratował i kim jest to lepiej nic nie piszcie o zawodzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...