Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
mieszkańcy budynków HSM mają tak od lat , od czasu do czasu pojawia sie fetorek wody bagiennej , smierdzi mułem , ale jak widac najlepszym sposobem na poprawe jakości jest wysoka cena , chyba najwyższa w województwie , ale najlepiej winę za jakość zwalic na odbiorce , bo za mało zuzywa wody , jakby zużywał miesięcznie 100 m wszyscy byliby zadowoleni i jakość byłaby dobra i zysk również
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten Pan Prezes nie wie co mówi. Musi się pokrętnie wytłumaczyć. Nie posiada profesjonalnego wykształcenia w omawianej dziedzinie. To człowiek nadany przez Burmistrza. Zmieni się władza to Prezes poleci "bankowo". Problem wody dotyczy tez osiedla Polna. Ostatnio Firma PGKiM spółka zoo podniosła kasę na wszystkie usługi za aprobatą rady miasta. Moim zdaniem przy wyborach mieszkańcy niech dobrze się zastanowią kogo wybierają i po fakcie nie płaczą.W Hrubieszowie wszystko najdroższe zarówno w sklepach jak też usługach . czas to zmienić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'chłop potegą jest i basta" - kto to powiedział?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest pomidorówka lecz Kuroniówka! :-) -to jeszcze Wam źle?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a wam zawsze źle, żli ludzie, żli wszyscy, kazdy tylko kasę bierze itp... zawsze się tylko oczernia, gnębi, wyszukuje pretensji nikt nie widzi dobrych rzeczy, wykonanej pracy i zmian sami jesteście jak ta woda, nieczyści
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Woda naprawdę jest fatalna. Nie tylko przy żeromskiego, ale w całym mieście. W trybie błyskawicznym rozwala się tu pralki, zmywarki- właśnie dzięki "wspaniałej" wodzie. Ubrania też niszczy się bardzo szybko i żeby nie wiem, jakiego używać proszku, nie będą, tak czyste, jak powinny być. Do picia ta woda się nie nadaje- wszyscy są zmuszeni kupować wodę butelkowaną. Mieszkając w innych miastach nie było tego problemu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co tam, niech leci taka - zupa pomidorowa jest naprawdę dobra i pożywna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
mieszkańcy budynków HSM mają tak od lat , od czasu do czasu pojawia sie fetorek wody bagiennej , smierdzi mułem , ale jak widac najlepszym sposobem na poprawe jakości jest wysoka cena , chyba najwyższa w województwie , ale najlepiej winę za jakość zwalic na odbiorce , bo za mało zuzywa wody , jakby zużywał miesięcznie 100 m wszyscy byliby zadowoleni i jakość byłaby dobra i zysk również
Słuchajcie, ja z innej beczki. Jest na trasie do Zosina jakiś dobry warsztat samochodowy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...