Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Napadli na policjantów, już usłyszeli wyroki

Utworzony przez ~MagdA~, 18 lutego 2009 r. o 17:19 Powrót do artykułu
ha ha ha ha ha... PIONA chłopaki;))) stoi sobie spokojnie pod sklepem dwóch chłopaków a policja co?? nie rozrabiali spokojnie pili piwo to policjanci zamiast zwrucic im uwage i poprosic o schowanie piwa odrazu na komende...bez sensu a pozniej sprawy i ciaganina po sadach,a prosta sprawa ze pies wygra w sadzie... zawsze na komendzie laduja nie winni młodzi ludzie!! wascie sie ku*** za morderców, pedofili i gwałcicieli z nie czepiacie sie normalnych obywateli... oby wiecej ludzi mialo odwage na powiedzedzenie GŁOŚNO tego co sadza o jak to napisali w artykule" stróżach prawa" tacy ku*** stróże jak z koziej dupy traba!!!!! TAK TRZYMAĆ CHŁOPAKI!!!! PIONA!!!! NIENAWISC DO POLICJI TAK ZOSTAŁEM WYCHOWANY TEN KTO Z NIMI TRZYMA NA ZAWSZE JEST PRZEGRANYM!!!!! BENG BENG PSY je***E...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby glupota bolala, to ty bys WYL !!! :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
take chwasty jak Magdzia i koledzy trzeba eliminować z normalnego społeczństwa , patologia rodzi patologię i tak jest z tymi nierobami , ani nauki ani zawodu ,rosnie chwast żyjacy na koszt społeczeństwa , wyrwać chwasty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rex napisał:
take chwasty jak Magdzia i koledzy trzeba eliminować z normalnego społeczństwa , patologia rodzi patologię i tak jest z tymi nierobami , ani nauki ani zawodu ,rosnie chwast żyjacy na koszt społeczeństwa , wyrwać chwasty
z kad Ty sie czlowieku urwales jestes pewnie starym zgredzialem hujem co ci te chlopaki zrobili?? nic bo nawed ich nie znasz!! jestem tego pewna!! ja choc ich nie znam to i tak jestem po ich stronie nic nikomu nie zrobili spokojnie stali ale oczywiscie te ku*** musialy sie przypier***ic... taka ich natura. a PATOLOGIA to ty jestes kutafonie!!!! h** cie obchodzi czy sie ucza czy nie czy cos wogle robia pracuja czy nie jeden h** nierobem moze Ty jestes..nie oceniaj ludzi bo twoje zdanie h** kogo obchodz.patrz zawsze na siebie dopiero pozniej mow cos o innych... SZACUN CHLOPAKI!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rex napisał:
take chwasty jak Magdzia i koledzy trzeba eliminować z normalnego społeczństwa , patologia rodzi patologię i tak jest z tymi nierobami , ani nauki ani zawodu ,rosnie chwast żyjacy na koszt społeczeństwa , wyrwać chwasty
a.... i ty nawed chwastem nie jestes smieciu pier***ony... CIĄGNIJ SIE RURO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jestem pewna ze jestes piepszonym społeczniakiem i tylko walisz z dupy dla tych kurewskich strozow prawa... szkoda tylko ze oni sami te prawo tak czesto łamia... i co powiesz mi ze to sprawiedliwosc?? nie ma sprawiedliwosci a juz napewno nie w policji... to sa ku*** nie ludzie i h** tak bylo jeste i bedzie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten język , wulgaryzm świadczą że jesteś patologiczny dół, rynsztok , żadnej perspektywy przed tobą , żal mi ciebie bo w istocie jesteś nieszczęśliwym człowiekiem z przeszłością bez przyszłości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...