Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Nielegalne papierosy i alkohol w łazience

Utworzony przez Mieszkaniec Lublina, 26 grudnia 2012 r. o 17:08 Powrót do artykułu
też mi sukces! tysiące podobnych dziupli i miejsc nielegalnego handlu są znane ludziom a Służby Celne zamiast do roboty się zabrać chwalą się pojedyńczymi małymi sukcesikami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tez mi sukces, od lat wiadomo kto sprzedaje nielegalne fajki na rynku, dwoch braci Churzempow i ich gang zuli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie mi halo, trzymał w łazience za kotarą ! A gdzie miał trzymać ??? Ja też trzymam alkohol w łazience "spirytus salicylowy" Może celnicy w swoich domach pokażą barki i co za alkohol tam stoi i szczególnie znaki akcyzowe !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Lublinie na Podzamczu przechodniów nagabują całe grupy handlarzy papierochami i wódą z przemytu. Są nahalni i nikogo się nie boją, co na to bohaterscy celnicy i inni strażnicy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek "Kajo" W. napisał:
czlowiek celem krzewienia kultury handlu miedzynarodowego narazil siebie, jak i rodzine na niedogodnosc uszczuplenia powierzchni mieszkalnej.... pozostaje nam miec nadzieje, ze zarowno prokuratura, bez ktorej sie z pewnoscia nie obejdzie, jak pozniej sad orzekajacy potraktuja to jako okolicznosc lagodzaca...
taka POlske jak piszesz to chca tylko utrzymac POlacy z massoneria z POmorza i POniektore zydki co to grabia prawdziwych Polakow. Picie jest najgorsza zaraza i obraza Boga oras narodu, prowadzi do wypaczen i wirazy w historii calej populacji spolecznej. Zastanow sie na stepnym razem zanim obrazisz prawdziwych Polakow co om ojczyzna mila...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...