Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Oszustka (po)życzyła dużo pieniędzy

Utworzony przez Code0, 18 sierpnia 2008 r. o 00:43 Powrót do artykułu
To ja wam opowiem moją historię z tymi złodziejkami. "W Lublinie przy Lipowej" Idą, zaczepiła mnie Romka, proszą o wskazanie kierunku w stronę dworca PKS Główny. Gdy ją nakierowałem, ta od razu powiedziała, że mi w podziękowaniu powróży za dobre serce. Popatrzyła na rękę (bo chciała zobaczyć linie mądrości) i zaczęła pieprzyć że spotkam ładną dziewczynę i takie tam. "Teraz się zacznie..." Powiedziała, że do spełnienia wróżby potrzebny jest pieniążek. Miałem w kieszeni 50gr to chce jej dać. Ona na to, że musi to być papierkowy banknot. Nie chciałem jej dać, choć miałem w kieszeni 50zł czy 20zł... Ona na to "Nie kłam, wiem, że masz. Jeśli nie dasz, wróżba się nie spełni a nawet będzie bardzo źle bo obróci się to przeciwko mnie". Ja coś czułem, że może mnie oszukać, więc odmówiłem i powiedziałem, że muszę już iść. Ona zorientowawszy się, że nic z tego, powiedziała że za karę ktoś z rodziny mi umrze. Ja jej odpowiedziałem, że za to, że jej pomogłem ona tak powiedziała... ale poszła sobie w chwile potem. Nie wiem co było w tej "wróżbie" ale po pół roku zmarł mi dziadek. "Wnioski" Oszustka miała identyczną metodę działania co ta z Hrubieszowa. Może to ta sama osoba ? Zaczepiają głównie młode osoby, które naiwnie dają się nabrać "na darmowe wróżby". Za każdym razem jest ta lub podobna metoda "łapania ofiary" i psychologii. Strzeżcie się Romek ! (czyt. CYGANEK)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mlody czlowieku, przeciez Pana dziadek nie mial 45lat w chwili smierci ?! To jest jedyna rzeczywistosc jaka Cyganki moga przewidziec - smierc czeka nas wszystkich, predzej czy pozniej , niestety; A poniewaz rodziny skladaja sie z conajmniej 3 lub 4 pokolen, to Cyganki moga jedynie trafic z taka "przepowiedzia -klatwa" w dziesiatke.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...