Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Prokuratura chce aresztowań ws. zabójstwa na cmentarzu

Utworzony przez Iwan IV G., 7 października 2010 r. o 16:01 Powrót do artykułu
a dlaczego go rozebrali?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tez sie nad tym zastanawialam.został w samej koszulce??!!!po co go tak rozebrali???wyrazy współczucia rodzicom.nie moge w to uwierzyc.był spoko gościem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co odrazu zabijać po jakieś kłótni?Takich chamów i nierobów to tylko na sznurek i tyle, po co to karmić w więzieniu z naszych podatków??!!!Jaki by nie był ten co zginął, ale napewno na taka śmierć nie zasłużyłod jakiś pijanych gówniarzy.Szok!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Był dobrym kolega niech spoczywa w spokoju wiecznym Piotrek a ci co jego bestjalsko zabili niech zdychaja w więzieniu a najlepiej na szubienicy i niech policja nie zlekcewazy co ludzie mówią bo podobno była tam jeszcze 16 letnia dziewczyna z patologicznej rodziny niech zdycha w więzieniu razem z tymi gowniazami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednego ćpuna mniej, tak na prawdę ten gość miał dużo wrogów tyle samo ile razy ćpał, współczuję matce i ojcu takiego syna, ogólnie sam go nie lubiłem jak większość z tego miasta, mimo wszystko współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W sumie jak by chciał zgwałcić moją dziewczynę zrobił bym tak samo takiemu ćpunowi, współczucia dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty pier....sz???wyszedł juz z nałogów to raz.po drugie to skad masz takie informacje ze dziewczyne chcial zgwalcic.nie uwierze w to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy sie zastanowcie Co Gadacie...To Pierwsze ... A Drugie Nie wiecie jak bylo... A trzecie skad mozesz wiedziec ze akuratnie ta niby dziewczyna jest z patologicznej rodziny???? H*j Wam Do tego... Od oceniania jest sad i policja.... A Nie wy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a niby z jakiej???gdyby była porzadnym człowiekiem nie pozwolilaby swojemu chłopakowi na zabójstwo skoro niby tam była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jaki gwalt co wy pierd..olicie niewinny czlowiek bardzo spokojny ktory odnalazl sens i mial dla kogo zyc zostal zamordowany w bestialski sposob bo jakies wyzutki spoleczenstwa nie mieli na wino ja pierdo..le zastanowcie sie co piszecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co piszecie jest chore, zero szacunku dla Piotrka. Widocznie wcale go nie znaliście! Fakt miał swoje problemy ale był dobrym człowiekiem miał dobre serce i ufał ludziom, widocznie za bardzo ufał... Nie mogę uwierzyć w to że nie ma już Go... Ale zawsze będzie żył w moim sercu...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Heh weź przestań pisać durnoty bo czytać tego nie mogę, pozbył się nałogów i był normalny? skoro pozbył sie nałogów to czemu w nocy nie spał w domu tylko był pod sklepem całodobowym? jak by siedział w domu nic by mu się nie stało a że nie dość ze lubił sobie wypić to jeszcze ćpał, nigdy normalnego go nie widziałem tylko cały czas na ćpanego w dodatku jeszcze czasem podpitego to nazywasz normalnym? jeżeli to jest normalne to chyba wy jesteście nie normalni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów sie co piszesz napisał:
Heh weź przestań pisać durnoty bo czytać tego nie mogę, pozbył się nałogów i był normalny? skoro pozbył sie nałogów to czemu w nocy nie spał w domu tylko był pod sklepem całodobowym? jak by siedział w domu nic by mu się nie stało a że nie dość ze lubił sobie wypić to jeszcze ćpał, nigdy normalnego go nie widziałem tylko cały czas na ćpanego w dodatku jeszcze czasem podpitego to nazywasz normalnym? jeżeli to jest normalne to chyba wy jesteście nie normalni
Taki jesteś święty i czysty? Skąd wiesz jak było? Tak dobrze go znałeś? Skąd wiesz, że był cały czas naćpany? Ćpałeś z nim? Widzialeś jak ćpał? Co ćpał? Z kim? Czy Ty jesteś normalny człowieku, że wypisujesz takie rzeczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów sie co piszesz napisał:
Heh weź przestań pisać durnoty bo czytać tego nie mogę, pozbył się nałogów i był normalny? skoro pozbył sie nałogów to czemu w nocy nie spał w domu tylko był pod sklepem całodobowym? jak by siedział w domu nic by mu się nie stało a że nie dość ze lubił sobie wypić to jeszcze ćpał, nigdy normalnego go nie widziałem tylko cały czas na ćpanego w dodatku jeszcze czasem podpitego to nazywasz normalnym? jeżeli to jest normalne to chyba wy jesteście nie normalni
Nawet jeżeli był pijany i jak Ty to nazywasz "naćpany" to czy to oznacza że sam jest sobie winny i zasłużenie spotkało go to, co go spotkało? Tak rozumujesz? Zastanów się co wypisujesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanów sie co piszesz napisał:
Heh weź przestań pisać durnoty bo czytać tego nie mogę, pozbył się nałogów i był normalny? skoro pozbył sie nałogów to czemu w nocy nie spał w domu tylko był pod sklepem całodobowym? jak by siedział w domu nic by mu się nie stało a że nie dość ze lubił sobie wypić to jeszcze ćpał, nigdy normalnego go nie widziałem tylko cały czas na ćpanego w dodatku jeszcze czasem podpitego to nazywasz normalnym? jeżeli to jest normalne to chyba wy jesteście nie normalni
Idioto, równie dobrze mogłoby to spotkać Ciebie, gdybyś chciał kupić swojemu dziecku mleko na kolację, dziewczynie opatrunki, albo sobie piwo lub papierosy, lub cokolwiek innego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty człowieku oceniasz kogoś.przeczytaj artykuł w fakcie.prawdopodobnie był w sklepie rodziców rozładowac towar.mniejsza z tym.nawet jakby szedł po piwo to co ci do tego!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wy h*j wiecie nie znacie go i nie wiecie jak na prawde było nikt przy tym nie był a to co ty mówicie to je**ne kłamstwa wy byście go zbili za złotówke gno*e je**ne a od tych chłopaków sie odjebcie bo winy im nie udowodniono oni sa narazie tylko podejżani. HWDP
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
śmieszny jestes palancie.nie wiem jak było i nie bede wiedziec,ale najważniejsze jest ze zgnija w pierdlu (mam nadzieje) za to co zrobili.zeby nie wiem o co poszlo to taka zbrodnia jest niewytłumaczalna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ważne kto... napisał:
wy h*j wiecie nie znacie go i nie wiecie jak na prawde było nikt przy tym nie był a to co ty mówicie to je**ne kłamstwa wy byście go zbili za złotówke gno*e je**ne a od tych chłopaków sie odjebcie bo winy im nie udowodniono oni sa narazie tylko podejżani. HWDP
Twoje "HWDP" świadczy o wszystkim. O Tobie, myśleniu, podejściu do życia, dojrzałości i poziomie odwagi. Pójdź na komendę i powiedz do oficerowi dyżurnemu odważniaku internetowy. To co piszesz, to stek bzdur. Zgniją w pierdlu tak czy siak chociaż za to, czego się dopuścili powinni zostać publicznie zlinczowani lub powieszeni za żebro na haku. Najlepiej w południe w parku pod Bolkiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to cale towarzystwo sie nadaje na stos i podpalic!!!lezałam z jednego z oprawców z siostra w szpitalu.w ostatniej chwili lekarze uratowali jej dziecko bo nawet nie wiedziała w ktorym miesiacu jest a była po terminie.niedorobiency!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...