Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Powinno się ich dodatkowo wysterylizować, żeby przypadkiem nie mogli przekazać dalej swoich genów. Mam nadzieję, że w więzieniu tak skutecznie tym zwyrodnialcom pokażą miejsce, że zapomną jak to jest z kobietą
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Boże.. ja jak się o tym dowiedziałam.. to poprostu szok! Jak można być takimi potworami?! Co trzeba mieć w głowie żeby zrobić coś takiego..
0
On tego nie zrobił A to co wypisują o doczynieniach z prawem ze już je miał to nie prawda To za spokojny chłopak Poprostu trafil na złe towarzystwo w złym momencie Nie można człowieka obwiniać za to czego nie zrobił Dlaczego nic nie piszą o tej smarkuli Arlecie F Tylko chodzi po wolności piana i rozrabia Ja trzeba zamknąć Jaka to jest sprawiedliwość na tym świecie Niewinny człowiek musi odpowiadać za czyjeś czyny
0
Mocno mi się nie podoba, aby moje podatki służyły do tego, aby tacy zwyrodnialcy mieli co żreć, ciepło, odpowiedni metraż, telewizję i cieszyli się życiem. Najlepiej by odpokutowali, oddając swoje części ciała do banku części zamiennych oprócz serca, bo chyba tego inni nie mają. Szkoda nawet powietrza, które zmarnują.
0
cała ta ceglana to świnie.! a Arletka to juz całkiem masakra ona juz dawno powinna siedziec.! niewychowana suka i nic wiecej .!!! ;/
0
Racja ;D Popieram w 1o0 %
0
Bychawa...no cóż mozna sie bylo spodziewac haha
0
Nie Mozna Oceniac Kogos Po wygladzie... A Z kat mozesz wiedziec ze Ona To Suka... Bardzo Dobrze Ja znam I Jakos Mi sie nie wydaje zaby taka Byla ... Nikt nie wybiera Sobie Miejsca Zamieszkania !!.. A Jak Nie On To zrobil To Kto??? Ciekawe Czy to przypadkiem Nie u Niego znaleziono Nazedzie Zbrodni...!! A To ze Ona byla Po czesci Swiadkiem I pOszla i Powiedziala O Tym To Bardzo Dobrze Nie Bylo Kogo Kryc Takich smieci Jak oni to trzeba Tepic...A Mariusza w szczegulnosci On To Nawet Juz Nie czlowiek Skoro Tak zrobil Zboczeniec Skoro Ludzi Zabija I Rozbiera I taka jest prawda!!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: