Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Siedem osób w oplu. Kierowca nie przeżył wypadku

Utworzony przez Gość, 26 października 2009 r. o 11:43 Powrót do artykułu
Tych ludzi nic nie nauczy, są tak głupi, ze nic do nich nie dociera. Nie dość , ze stwarzają zagorzenie dla siebie i pasażerów to jeszcze i dla innych uzytkownikow dróg.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakiś czas temu zdawałam na prawko (lat mam... prawie 18 x 2). Bardzo się bałam i prawie zniechęciłam, jak zobaczyłam wszystkich młodych i szybkich kandydatów na kierowców, sama staram się jeździć przepisowo, powoli ale płynnie. Zdałam bardzo szybko a po egzaminie rozmawiałam z egzaminatorem o obawach, jakie miałam. Opowiadał mi, jak b. młodzi ludzie "bawią się" jazdą samochodem nie zwracając uwagi na najbardziej oczywiste znaki i przepisy (często ich nawet nie znają!). W końcu za jakimś ósmym razem uda im się zdać a potem szaleją na drogach i niestety są potem tego tragiczne efekty...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieś się bawi..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie komentarze krytyków kontroli policyjnych i fotoradarów??? Myślenia nic nie zastąpi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze.... niech się wyłuką wszyscy, szybciej się jechać nie dało pewnie. Bez rozumu ludziom prawa jazdy dawac nie powinni, bo sa zagrozeniem dla siebie i innych!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pp napisał:
wieś się bawi..
CZASAMI NALEZY SIE ZASTANOWIC CO MÓWISZ ,ŻEBY MIASTO BYŁO PRAWORZADNE POD TYM WZGLĘDEM -A O WYSCIGACH SAMOCHODAMI W MIESCIE TO SIE ZAPOMNIALO CO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedni... ale mam nadzieje, że ten wypadek nauczy ich co nie co.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[*] tak mi przykro odszedł a nie powinien ;( ale tak zawsze było i jest że szybk jazda daje jakąś satysfakcję... zwolnijcie bo życia nikt nie zwróci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A SREBERKA GDZIE BYŁY W TYM CZASIE -CZY NIE POWINNY BYĆ W POBLIŻU DYSKOTEK ABY ZAPOBIEGAĆ TAKIM SYTUACJOM. O ILE STAŁY W GARAŻACH TO COŚ JEST NIE TAK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szkoda chłopaka, ale ciekawy czy był trzeźwy a co mi wiadomo to był jego samochód
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tych ludzi nic nie nauczy, są tak głupi, ze nic do nich nie dociera. Nie dość , ze stwarzają zagorzenie dla siebie i pasażerów to jeszcze i dla innych uzytkownikow dróg.
TA HOŁOTA MYŚLI ŻE KIEROWNICA SAMOCHODU I DŻOJSTIK OD KOMPUTERA TO JEST TO SAMO,A ŻE JEST INACZEJ PRZEKONUJĄ SIĘ DOPIERO NA TAMTYM ŚWIECIE .WCZORAJ TAKI WYPRZEDZAŁ MNIE NA LEŚNYM,OSRYM ZAKRĘCIE-KOMPLETNY BRAK WYOBRAŹNI.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty rodak zginą człowiek mój kolega a ty tu kur wa piszesz o chołocie? ludzie zastanowcie sie co wy piszecie??!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~kolega~ napisał:
ty rodak zginą człowiek mój kolega a ty tu kur wa piszesz o chołocie? ludzie zastanowcie sie co wy piszecie??!!!!!!!!!
tak juz pierwszy obronca!! a nie cholota skoro 7 osob w samochodzie?? madry by byl to by jechal przepisowo i rozsadnie a nie szpanowal a czy to byl twoj kolega czy moj to niema roznicy... a ty pewnie nosisz swoja czapeczke z daszkiem i podniecasz sie jak widzisz bmw palancie jeden!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko i wyłącznie jest to jego własna wina!! jeśli był pod wpływem jakiejkolwiek uzywki to nie miał najmniejszego prawa wsiadać na tak odpowiedzialne miejsce jakim jest fotel kierowcy, gdzie rozsadek? gdzie zasady? skąd jakakolwiek wiedza na temat zachowan auta... wiozl 8 osob... Teraz juz tylko mozna napisac kilka komentarzy, wkleic kilka zdjec na naszej klasie, tak wszyscy teraz go pamietaja, chwila chwały w chwili smutku! ale tak miało być i nikt tego nie zmieni! pora na kolejnych! zastanow sie abys to nie byl Ty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no fajnie fajnie wy byscie jeszcze poklaskali jakbyscie to widzieli lub byli w tym samochodzie... wam to wszystko jedno bo to nie wasza rodzina, kolega,przyjaciel... no coz jezeli wy nie odroziacie jednego wypadku od drugiego to ja nic wam nie poradze... i on nie szpanowal samochodem ....jesteście deb***e i już [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
RODAK napisał:
TA HOŁOTA MYŚLI ŻE KIEROWNICA SAMOCHODU I DŻOJSTIK OD KOMPUTERA TO JEST TO SAMO,A ŻE JEST INACZEJ PRZEKONUJĄ SIĘ DOPIERO NA TAMTYM ŚWIECIE .WCZORAJ TAKI WYPRZEDZAŁ MNIE NA LEŚNYM,OSRYM ZAKRĘCIE-KOMPLETNY BRAK WYOBRAŹNI.
CHOŁOTA TO TY I TWOJE BZDY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
AASNJJKDJK napisał:
CHOŁOTA TO TY I TWOJE BZDY!!!
A co miszczu prostej chcesz być następny w drodze do raju czy do końca nędznego życia idioty mieć wyrzuty sumiena ze kogoś zabiłes? To popieraj głupotę i brak wyobraźni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie warto kogoś obrażać, zdarzyć się mogło każdemu,trzeba odmówić paciorek za Łukasza, skąd w Was tyle złości i nienawiści przecież to człowiek młody chłopak przed którym było życie, życie to co każdemu z nas zostało .... Bóg zabrał go do siebie w takich okolicznościach, i świadkami wypadku nie byliście więc nie oceniajcie ....nie ważne małody stary KAŻDEMU NALEŻY SIĘ SZACUNEK PO ŚMIERCI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Współczuję rodzinie i bliskim tego młodego chłopca.Wiem że żaden z rodziców dając wóz dziecku nie mówi poszalej tylko jedż ostrożnie.Głupio zrobił dając czadu ale siedziało ich trochę z nim dlaczego nie powiedzieli zwolnij myślę że wyrzuty sumienia będą ich męczyć zawsze.Widzieli śmierć i uciekli zostawili go.Mają nauczkę do końca życia-chyba że zbraknie pozostałym rozumu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przykro mi,że tak się właśnie stało......... Łączę sie ze znajomymi w bólu i cierpieniu,bo w maju tego roku sama straciłam kolege,przyjaciela w wypadku....Doskonale wiem co to znaczy. Pokój ich duszy [*][*] Człowiek żyje tak długo,jak długo trwa pamięć o nim.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...