Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Urzędnicy uczą się ukraińskiego

Utworzony przez jjj, 8 kwietnia 2009 r. o 19:55 Powrót do artykułu
a może tak douczyć się języka polskiego bo i z tym jezykiem są problemy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe skąd jest to zdjęcie??? Czy właśnie z tych zajęć z języka ukraińskiego???, bo jeśli tak to chcę zauważyć, że słowo "kiełbasa" akurat w tej formie należy pisać inaczej;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dobrze, że się uczą, i w tym widzę jasność. Jasność widzę. Tylko dobrosąsiedzkie stosunki (nie mylić z płciowymi) i ścisła współpraca gospodarcza może nam przynieść korzyści na wszystkich płaszczyznach. I tak trzymać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niektórzy i tak już doskonale z życia znali najbardziej potrzebne zwroty po ukraińsku. W końcu jazda za Zosin po paliwo i "normę" to najlepsza praktyczna nauka języka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wujek zza miedzy napisał:
Niektórzy i tak już doskonale z życia znali najbardziej potrzebne zwroty po ukraińsku. W końcu jazda za Zosin po paliwo i "normę" to najlepsza praktyczna nauka języka.
Zyłam w nieświadomości. Myślałam, że tylko Ukraincy haNDLUJĄ. tO POLAKI TESZ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ukraiński nauka skypa !! Witam! Miałem problemy z studiowaniem języka ukraińskiego, zawsze brakowało praktyki. I pewnego razu znalazłam centrum Preply. http://deccoria.pl/forum/temat,77,9593,5 Ogromny wybór, możliwość korepetycji z języka ukraińskiego online z nośnikami mowy "native speaker". Zajęcia są na Skypa, jest to bardzo wygodnie i korzystnie. W Preply bywają różne rabaty, można otrzymać lekcje nawet za darmo! Również ogromny i najszerszy wybór korepetycji dla dzieci i firm. Indywidualne podejście. Wykwalifikowani wykładowcy w Katowice!! nauka przez Skype jest bardzo efektywna i intensywna ! Rezultat nie zmusi czekać! Polecam bardzo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...