Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
a po co to;chleb i woda winni tylko pić i jesc, takie pałace za co ,za zabujstwa, za molestowania za pobicia, niepotrzebnie wydane pieniądze które mozna było by wydać np na bezrobocie wsrod młodych którzy uczciwie zyją ...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
przewiduję bardzo dynamiczny rozwój tego segmentu rynku budownictwa ... U mnie na dzielnicy już czekają .
0
a mnie pieprzony rząd płaci po 35 latach pracy .... pracy ........ najniższą krajową, no nie, szkoda, że ten bombiarz dał sie złapać
0
Gościu dobrze ci radzę jeśli nie masz fachu zrób jakiś kurs, i idź na swoje - teraz brakuje dobrych specjalistów. Etatowi pracownicy zawsze byli i będą źle opłacani tak trudno to pojąć? Ludzie siedzą i narzekają, bo tak najłatwiej zamiast ruszyć szanowne cztery litery. Jeśli człowiek się nie rozwija to nie ma co liczyć na kokosy. Najgorsza rzecz to lenistwo i roszczeniowa postawa!   Powodzenia!    
0
cd Niska płaca na etacie to kara za lenistwo. Czy ktoś widział żeby podrzędny pracownik zarabiał krocie? NIE! Czy bogaci chodzą to takiej pracy? NIE! Albo prowadzą własną działalność albo są specjalistami.   Nie rozumiem dlaczego wszyscy o tym doskonale wiedzą ale nic z tym nie robią tylko narzekają na szefa, na rząd lub plamy na słońcu.   Nie rób nic nie będzie nic!      
0
no trudno, żeby w wieku 55-65 lat zakładać prywatną firmę, nie oszukujmy się, a rządowi jak nie odpowiadają tacy wiekowi pracownicy no to pod ścianę i pach i po kłopocie. Owszem młodzi rozwijajcie się, ale mnie bliżej do ul. cmentarnej jak do mojego wielkiego rozwoju w tym wieku. Nie zapominajcie, że pracownicy to nie tylko sami 20-40 latkowie
0
jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 
0
jakie trzeba popełnić wykroczenie aby znaleźć się w tym więzieniu, bo wypada mi na stare lata przeskrobać i niech mnie zamkną, przynajmniej czysto, jeść dadzą, jak człowiek się rozchoruje to zajmią się leczeniem, lubię czytać książki to będę leżeć i czytać, a po wuj pracować za te pieprzone grosze. Wcześniej jak pracownicy odchodzili na emeryturę to dostawali dodatkowe podwyżki naszym kosztem tj. młodych pracowników po to aby mieli większe emerytury a nam wtedy młodym tłumaczono, ze jak przepracujemy tyle to i my dostaniemy takie podwyżki, i co mam, najniższą krajową. Wykorzystano nas, oszukano, wałęsa też nas oszukał, gdzie te 100 tysięcy, gdzie ta druga japonia. Ani grosza nie dostałam. 
Dlatego tusk musi odejść, bardzo żle się dzieje w naszej ojczyżnie.
0
Są szkolenia dla różnych grup wiekowych http://www.inwestycjawkadry.info.pl/   Przykład; Szkolenia z docieplania budynków i pozyskiwania energii słonecznej – bezpłatne   Ile domów się buduje dociepla itp.? Trzeba znaleźć coś dla siebie w czym jest się dobrym i wyjść ze swojej strefy komfortu, że pensja dziadowska to dziadowska ale jest. Nic za darmo albo pracujesz na kogoś albo na siebie. To jedyna perspektywa jak przeżyć i prosperować mimo państwa, socjalizmu i kryzysu.  
0
"Więzienie jak marzenie" - jakim trzeba być kretynem żeby w ten sposób określać zk. Zamiast skupiać się na budynku to może warto  było by przyjrzec się formie resocjalizacji i wreszcie temu jakie ona ma skutki. Warto przyjrzeć się temu jak wyglądają wokandy i czy sąd stosuje się do artykułów. Z tego co wiem to rządzi się tam to wszystko swoimi prawami. Osobiście poznałam więźnia , który pomimo krysztalowego zachowania, bez jakiegokolwiek kwitu karnego przez ponad 4 lata, praca, przepustki, plany związane z bardzo prawym funkcjonowaniem na wolności, zakończona pełna resocjalizacja i co ma z tego ? Totalny zong. Do końca zostało 14 miesięcy a sąd "karze" Go po raz kolejny traktując jako multirecydywistę, który zupełnie nie poddał się resocjalizacji i uniemożliwia zarówno jemu jak i jego rodzinie normalnego funkcjonowania. Odbiera szansę na normalne życie i powrót do społeczeństwa. Odbiera wiarę w to że resocjalizacja ma jakiś sens. W rezultacie taka jedna cholernie błęda decyzja rujnuje wszystko, całe lata pracy nad sobą, rozwala w mgnieniu oka wiarę w to , że warto było się starać, że może ktoś doceni nie tyle chęć co faktyczną poprawę.Ciągłe karanie nie zmieni człowieka na lepsze.Ta pieprzona niezawisłość. Może warto było by skupić się nad tym.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: