Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Coraz więcej nieodpowiednich kandydatów rekrutują do pracy w Policji
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Spróbój Ty, może będziesz tym odpowiednim.
0
Bardzo ładne zdjęcia szczególnie 13. Szkoda, że Policja na swoim blogu pokazała wszystkie nieostre zdjęcia. Fotograf miał chyba kaca. Imprezka się udała. Ciekawe ile kosztowała podatników. Policjanci za wyjątkiem awansów, otrzymywali mierne nagrody brutto 200-250 zeta. Nie mieli za co świętować. Rozkaz jednak to rozkaz. Gratulacje dla awansowanych i nagrodzonych.
0
Taka jest prawda, przyjmują kogo popadnie. I koksiarzy napakowanych pustaków, którzy nawet nie znają podstaw zatrzymania. Taka jest Polska policja, a w szczególności inteligentny Samodzielny Pododdział Prewencji Policji tam dopiero mózgi pracują. =)))
0
Dzieci z bronią!!! Piękna zabawa. Gratulacje dla organizatorów i rodziców!.
0
Ted napisał:
Dzieci z bronią!!! Piękna zabawa. Gratulacje dla organizatorów i rodziców!.
Ja myślę że dostali też nagrody za złapanie tych bandytów, którzy napadli na kantor i w Teptiukowie city porzucili samochód.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: