Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to jest po prostu smieszne, wiec skazali winnych za ich wine oraz poszkodowanego za to, ze sie bal siebie tez za glupote powinni skazac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
###### głosujmy na lubelskie Krakowskie Przedmieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
B. dawne czasy. Wiosna 1965. Dęblin lotnisko. Kompania Funkcyjna. Był podobny klient. Wolno mu było spać na podłdze pod łóżkiem, żeby nie zasmrodził siennika.Ciuchy i buty na noc musiał zostawiać w kiblu. Nic go nie zmienło. Podobno bł synalkiem lekarza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Paranoja!!Pewnie śmierdział dla tego kazali mu się myć.W celi 2na 3metry to ja im się nie dziwie że pilnowali higieny osobistej,a klawisze nie wyczuli smrodu?Powinni skazać klawiszy za nie dopilnowanie osadzonych,trudno komuś kto jest brudasem wpoić czystość, to co sąd pokazał to jest paranoja albo po prostu pretekst żeby dłużej posiedzieli za kratkami.Ale w Hrubieszowskim więzniu to ja się nie dziwie,klawisze to klika!i burki wiejskie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem ich. W brudny tyłek to żadna frajda pakować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zamiast iść do wychowawcy i powiedzieć o co chodzi to by go przenieśli na inną cele do takich samych brudasów to oni woleli go bić... I za taką pierdołe dostali jeszcze więcej kary. Przecież jest obowiązek korzystania z łaźni raz w tygodniu. To dlaczego łazienny nie dopilnował żeby się mył. Zresztą może tutaj w tym przypadku zaistniały jakieś inne okoliczności skazania tych osób. Może nie chodziło tylko o próbę wymuszenia mycia się. Wiemy tylko tyle co napisała gazeta, która nie jest rzetelnym źródłem informacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...