Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszowskie rondo ma nazwę

Utworzony przez olo, 1 października 2009 r. o 23:29 Powrót do artykułu
czym kierowali sie rajcy miejscy nadajac imię Stanisława Żółkiewskiego to po pierwsze a po drugie dlaczego nikt nie zapytał się mieszkańców grodu nie ogłoszono konkursu na nazwę , jest to dla mnie tajne /poufne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tym, że hetman Stanisław Żółkiewski był dożywotnim starostą i wójtem Hrubieszowa. Najpierw poczytać a potem bić pianę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy wiesz facecie na D , że tenże starosta w Hrubieszowie bywał tak często jak obecny Prezydent Polski , a ponadto uważam że lepiej by brzmiało rodno Gródeckie lub rondo Podgórze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo a może rondo Palermo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nosz nie mogę... Jedno rondko w tej zapyziałej dziurze i jeszcze jakieś jaja z nadawaniem mu nazwy.. To tylko w Herbaciarni możliwe. Tu się chyba nigdy nic nie zmieni. U władzy nieudacznicy, młodzi zdolni wieją aż się kurzy, mohery mają najwięcej do powiedzenia, reszta szkoda gadać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
buraku z wiochy nawet nie wiesz o co biega w temacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Olo, a Marszałek Piłsudski ile razy Nasze miasto odwiedził (najbliżej był chyba w Zamościu), ulica jego imienia dochodzi do ów ronda, ulica Kolejowa... hmm tylko z nazwy, ulica Wyzwolenia, raczej zniewolenia, no i Gródecka niedaleko znaczy się Wygon, czemu nie kwestionujesz nazw tych ulic?? Zapomniałeś dodać, że ulica Leśmiana powinna zmienić nazwę na inną gdyż Pan Leśmian vel Lesman uważał Hrubieszów za "miasto malaryczne", czyli się mu tu nie podobało... Kmdr Krawczyk urodzony w Dubience tylko chodził do Staszica, Prus.... Głowacki podobno się tu urodził, tak mówią akta chrztu, ale podobno w Żabczu... ulice na Jagiellonach, hmm... imiennicy tych uliczek chyba tez Hrubieszów omijali, prócz Władysława, gen. Sikorski na Sławęcinie też nie był chyba, że Gibraltar mu przeszkodził, Kiliński, prezydent Narutowicz, Berek Joselewicz etc. też u Nas nie bywali, więc do czego zmierzasz? Nadanie nazwy ronda jest dalszym ciągiem obchodów 580 rocznicy ustanowienia powiatu. A nazwy które podałeś są "dyskusyjne", nazwa ronda jest symboliczna, a rondo "Gródeckie"... po co, jest taka ulica wystarczy. Bardziej zastanawiam się nad nazwą ulicy Pogodna, dawniej 27 DPAK, a jeszcze wcześniej płk Samary, dlaczego ulicę w centrum miasta nazywa się tak jak uliczkę na peryferiach, Bekker, Stern, 2 PSK jeszcze nie są upamiętnieni nazwą ulicy w Hrubieszowie, a czekają na godne miejsce, i wiele innych Wielkich Polaków i Hrubieszowian itp. Strzała Olo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bym proponował to jedyne rondo nazwac imieniem prof.Wiktora Zina, to wielka postac która niewątpliwie promowała Hrubieszów swoimi szkicami, i choć obecnie nasze miasto niewiele znaczy poza granicami powiatu hrubieszowskiego to pamięć po Profesorze napewno nie zaginie, zarówno wśród mieszkańców miasta jak i w środowisku artystycznym do którego Wiktor Zin należał. Myślę że to dobry pomysł jednak zapewne decyzje odnośnie nazwy już zapadły, niestety bez wiedzy obywateli. Przynajmniej mnie żadne słuchy co do tego, nie doszły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...