Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
kolejny oszust  20130000002809881650000001 JACEK RUDAUl. Pogodna 206/385-344 Bydgoszcz   
Zaloguj się, aby oddać głos
0
po prstu zapomniał przesypać do opakowania od środka na odchudzanie
0
Hahahahahaha  "barany są po to,żeby je strzyc" :)
0
Hahahahahaha  "barany są po to,żeby je strzyc" :)
  i rzeczywiście baran zostanie ostrzyżony, przez policję  :)
0
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
0
Ja też brałam od Pana Jacka tabletki na odchudzanie...bardzo miły Pan, tabletkki bardzo skuteczne, mi pomogły schudnąć 10kg
0
Ja też brałam od Pana Jacka tabletki na odchudzanie...bardzo miły Pan, tabletkki bardzo skuteczne, mi pomogły schudnąć 10kg
A czy mogabys podac mi jakies namiary na tego czlowieka? Mnie oszukal, przelalam mu 185 z i nic nie dostalam. Moje namiary: malgorzata.gacek@fakt.pl Z gory dziekuje!
0
Witam Mnie ten pan oszukal na 2000 zl Po przelaniu pieniedzy na konto kontakt sie urwal zero reakcji meile ale jak napisalem z innego pdrazu odpisal. Szukam ludzi oszulanych przez tego pana i bede zakladal pozew o wyludzenie. Nie mozna pozwalac na takie oszustwo a pozytywne kometarze pisze sam pan jacek ruda. Nie jestem konkurecja pana jacka. Podaje e-mail do kontaktu Zhtegel@gmail.com Mieszkam i pracuje w holandi ale jak bede w polsce Zglaszam sprawe na POLICJE POZDRAWIAM I NIE DAJCIE SIE OSZUKAC
0
No policje po co kupowanie nielegalnych srodkow jest tez karalne pajacu w Nl tez kupisz pewniej jak w Pl na zandamie tego pelno
0
Poza ty anaboli nie sprzedaje sie przez internet to jedna wielka sciema ci ktorzy poniekad dostali cos to podstawione adresy mailowe OPANUJCIE SIE TO NIE SA SKLEPY WYSYLKOWE Z CIASTAMI NA SWIETA TO SA NIELEGALNE SPRZEDARZE
0
Jacek Ruda to Kant i złamas a wpis typu mnie nie oszukał bo dostałem paczkę na następny dzień to chujek sam piszę wszystkie te wpisy .Jest to oszust i nim zostanie bo frajera nie stać na to żeby mieć honor bo tacy ludzie nie mają tego a jego rodzina jest taka sma bo nazistowskie korzenie . Człowiek bez honoru i żeruje na innych .I wciska bajeczki że jego konkurencja wpisuje te wszytkie wpisy bo on ma taniej od nich .NIE DJACIE SIE NABRAĆ  
0
Proponuję żeby każdy oszukany zrobił kolesiowi przelew kilku groszy a w tytule przelewu opisać że diler, terrorysta i chuj wie co. Ktoś na bank to zauważy i się zainteresuje ewłaścicielem rachunku. Niech nie myśli że jest bezkarny. Razem możemy więcej :)
0
teraz maja nowe konto 17249000050000400063774616 JACEK RUDA UL. Zegadłowicza 20 40-555 Katowice  
0
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
a ile ci zapłacił zebys ten komentarz napisała
0
CHYBA RAZEM Z NIM BRAŁAS?CIEKAWE ILE DOSTAJECIE ZA TE POZYTYWNE WPISY???
0
ja zamawialam od tego Pana i jestem zadowolona, paczke otrzymalam dosyc szybko nic mi nie zaplacil za komentarz... po prostu sprawdzilam w internecie z ciekawosci i wychodzi na to ze jednym wyslal a innym nie... chyba ze to faktycznie jakies wpisy konkurencji ja jestem zadowolona, Pan okazal sie uczciwy
0
Oszust ten chodzi po forach i sam wpisuje te posty typu: "Bardzo miły Pan... jestem zadowolona". Albo to jego dziewczyna, bo zawsze te wpisy są w formie żeńskiej. Nie dajcie się nabrać. Że też dziada nie sprawdziłem w internecie przed wpłatą.. pierwsza moja wpadka, na szczęście na niedużą kwotę. A już moje podejrzenie wzbudził skandaliczny poziom języka w e-mailu, który otrzymałem. Nie tylko, że bez polskich znaków, ale z całkowitą ignorancją ortografii i gramatyki - a tu lampka powinna mi się zaświecić. Burak i oszust, po prostu.
0
a ten ruda jacek kupie sterydy,com to uczciwy?
0
ja brałem od niego i okazał sie uczciwy   a kwota nie mala bo 5000pln   polecam gościa
0
NIC TO NIE DA ON DALEJ DODAJE OGŁOSZENIA TERAZ MA BROŃPALNA@SAFE.MAI-NET I KOKAINĘ JEST NIE UCHWYTNY DALEJ LUDZIE WPŁACAJĄ PIENIĄDZE A ONA SIE SMIEJE I ZMIENIA KONTA POLICJA JUŻ DAŁA SOBIE SPOKÓJ PIENIĘDZY NIE ODZYSKAMY
0
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: