Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A czy mogabys podac mi jakies namiary na tego czlowieka? Mnie oszukal, przelalam mu 185 z i nic nie dostalam. Moje namiary: malgorzata.gacek@fakt.pl Z gory dziekuje!
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com  oszukuje tysiące ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo jak kupować to tylko ze sprawdzeniem zawartości!!!! Nie kupujcie od tych co chcą kasę z góry!!! Tylko sprawdzenie zawartości, przychodzi paka otwierasz i patrzysz czy jest to co miało być i czy nie fejk. Proste
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam to oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To teraz wygląda, że Pani zmienił adres zamieszkania ale konto ma wciąz takie samo. Coś mnie tknęło, kiedy porównałam położenie tej miejscowości a konto bankowe aż w Warszawie. Dzięki za info, Tytulem platnosci: JEŻELI aaa@wp.pl to wpisujemy tylko "aaa" BANK NUMER KONTA IBAN (przy przelewie z Polski nie trzeba podawac przedrostka PL) PL20132015372417726330000001 SWIFT/BIC: POCZPLP4 Odbiorca: JACEK RUDA Ulica: WOŁOSATE 34 Miasto WOŁOSATE Kod pocztowy 38-714 ADRES BANKU (JEŚLI POTRZEBNY) Bank Pocztowy S.A. ul. Puławska 111 B, 02-707 Warszawa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz ma takie dane: BANK NUMER KONTA IBAN (przy przelewie z Polski nie trzeba podawac przedrostka PL) [table] PL02147000022001838110000001 SWIFT: SOGEPLPW Odbiorca: JACEK RUDA Ulica: SIENIAWKA 9B Miasto BOGATYNIA Kod pocztowy 59-921 [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dane sprzed dosłownie 5 minut jak odpisał z dnia 17 lipca 2016r. godzina 21:15. Oto co podał: [table] BANK NUMER KONTA IBAN (przy przelewie z Polski nie trzeba podawac przedrostka PL) PL02147000022001838110000001 SWIFT: SOGEPLPW [/table] [table] Odbiorca: JACEK RUDA Ulica: SIENIAWKA 9B Miasto BOGATYNIA Kod pocztowy 59-921 [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dane  z wczoraj : DANE DO PRZELEWU: [table] Nr konta bankowego(IBAN) PL02147000022001838110000001 Dane odbiorcy przelewu Jacek Ruda Adres odbiorcy przelewu SIENIAWKA 9B 59-921 BOGATYNIA Tytuł przelewu zamówienia przedrostek maila - np.  aaa@gmail.com  , wpisujemy w tytule "aaa" BIC / SWIFT SOGEPLPW Adres banku Eurobank S.A. Świętego Mikołaja 72, 50-126 Wrocław [/table]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona ******skuteczne-tabletki-na-odchudzanie.com/ po wpłacie strona zniknęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
strona ******skuteczne-tabletki-na-odchudzanie.com/ po wpłacie strona zniknęła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
potwierdzom , że to łoszuści - chciałach zamówić sobie malutką broń do obrony osobistej bo mieszkam na odległej wsi pszy granicy polsko-nimieckiej że aż stroch chodzić sama  a tu tylko w ich sklepie  opcja płatność z góry Czy ja taka durna aby płacić za kota w worku lub cegłę ? namiary na ich 'człowieka' to : NUMER KONTA BANKOWEGO  02147000022001838110000001 JACEK RUDA SIENIAWKA 9B 59-921 BOGATYNIA NIE Dajta się nabrać Ludziska !!! Toć to widoć od razu - to oszusty są i tyla .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapomniałach dodać - ich złodziejska witryna to: bron-palna-sklep.com a drugo podobno tyż tych zamych złodzieji to :  kupiesterydy.com Obie kuszą towarem "niedostępnym i nielegalnym" w Polsce więć jak Cie łokradną toś sam winny i durnota. Uwożojcie ludki bo to mafiua złodziejsko a policyja jak nie robi od 1,5 roku nic tak i jak Wos łokradną nic nnie zrobi !!! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[table] JACEK RUDA Ulica: SIENIAWKA 9B Miasto BOGATYNIA Kod pocztowy 59-921 [/table] AUTOMATYCZNY OSZUST. HUJ MU W DUPĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leki-na receptę-bez recepty oszust Jacek Ruda również nie otrzymałam leków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie oszukal szanowny pan jacek na 300zl. jesli ktos ma podobne doswiadzczenia prosze o info, chce to zglosic na policje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rowniez, co mozna z tym zrobic?????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam też zostałem oszukany przez Jacka nq 130 pln jak pisałem z zapytaniem o ofertę opisywał od razu jak zrobiłem przelew kontakt się urwał mam nadzieje że będzie grzmocony w piedlu przez bandę murzynów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MAM TEN SAM PROBLEM ZANIM SPRAWDZIC W NECIE PRZESLALAM MU KASE KONTAKT SIE URWAL I TYLE RAZ SPRZEDAJE GOSC LEKI INNYM RAZEM BRON UWAGA JACEK RUDA TO ZWYKLY OSZUST zmienia nr konta miejscowosci jego strony tp LEKI NA RECEPTE BEZ RECEPTY BRON BEZ POZWOLENIA RECEPTY ZAUFANI BANDA OSZUSTOW
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A MOZE POZEW ZBIOROWY BO WIDZE ZE NIE JESTEM SAMA,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wlasnie wrocilam z komendy , mam dostarczyc maile i dowod wplaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupno oraz posiadanie steredów na własny użytek nie łamie prawa więc wszelkie oszustwa smiało można zgłaszać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...