Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Uwaga teraz ten oszust podaje się za  ADRIAN BIAŁOŻYT, NIEDRZWICA 11B, GOŁDAP. Numery konta: PL 93175000090000000033440626.Proszę temu pasożytowi nie wpłacać żadnych pieniędzy! Również zostałam oszukana na sporą sumę,paczki do tej pory nie dostałam.Żebyś zgnił w więzieniu oszuście!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich "jeleni" jestem jednym znich a o to ostanie dane tej mendy prosz...@powdermail.com napisał/a: 21.07.2016 18:40 Nie ma problemu, poprosze o adres do wysyłki i przelew na Karol Wojtkiewicz 09 1090 0075 4172 2310 7135 0226 Tytulem: zasilenie prosz...@powdermail.com napisał/a: 03.09.2016 12:55 Witaj! Nie otrzymalem przelewu na 199? Jestes pewien, ze do mnie cokolwiek wyslales? My pisalismy w lipcu ostatnim razem... Twoja odpowiedź: 05.09.2016 13:31 Tak, pieniadze zostaly wyslane 28 08 oto dowod zaplaty: Pozdrawiam Stanley   Jacek Ruda Sieniawka 9B Ort: Bogatynka Landkod: PL Polen Mottagarkonto: PL02147000022001838110000001 Mottagarens bank: SOGEPLPW SOCIETE GENERALE SPOLKA AKCYJNA ODD WARSZAWA 2016-08-29 prosz...@powdermail.com napisał/a: 05.09.2016 16:19 kolego to nie jest moj numer konta! Nie wiem komu wysylales, ale nie dla mnie. Porownaj sobie z moim numerem najpierw. Twoja odpowiedź: 05.09.2016 20:20 To w takim razie ktory jest wlasciwy?? > Tytulem platnosci: JEŻELI aaa@wp.pl to wpisujemy tylko "aaa" BANK NUMER KONTA IBAN (przy przelewie z Polski nie trzeba podawac przedrostka PL) PL02147000022001838110000001 SWIFT: SOGEPLPW Odbiorca: JACEK RUDA Ulica: SIENIAWKA 9B Miasto BOGATYNIA Kod pocztowy 59-921 ADRES BANKU (JEŚLI POTRZEBNY) Eurobank S.A. Świętego Mikołaja 72, 50-126 Wrocław czy DANE DO PRZELEWU: Tytulem platnosci: JEŻELI aaa@wp.pl to wpisujemy tylko "aaa" BANK NUMER KONTA IBAN (przy przelewie z Polski nie trzeba podawac przedrostka PL) PL48 1870 1045 2078 1216 2576 0001 SWIFT: PBPBPLPW Odbiorca: JACEK RUDA Ulica: NIEDRZWICA 11B Miasto GOŁDAP Kod pocztowy 19-500 ADRES BANKU (JEŚLI POTRZEBNY) FM Bank PBP S.A. ul. Domaniewska 39A 02-672 Warszawa ?????? Pozdrawiam Stanley prosz...@powdermail.com napisał/a: 05.09.2016 20:27 Czlowieku to nie ze mna rozmawiales, to nie moje numery kont i adresy. Pomyliles mnie z kims innym. Ze mna rozmawiales, owszem, pytales o ceny ale w lipcu, pozniej kontakt sie urwał, a teraz wyskakujesz z jakims przelewem. Twoja odpowiedź: 06.09.2016 08:56 te dane otrzymalem z tego e:maila od ciebie wiec w czym problem?? podaj w takim razie wlasciwe dane Pozdrawiam Stanley
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA  ANDRZEJ BONIECKI nr konta:  2413xxxxxxxxxxxxxxxxx0001 to oszust, wysłałem pieniądze i nie dostałem paczki ! nie kupujcie ze strony kupiesterydy.com !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przeslalem mu z uk prawie 400 funtow i tyle, kontakt emailowy sie urwal, sprawe w Polsce zglaszam do prokurartury
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stronka kupiesterydy.com adrian bialozyt to oszust, potwierdzam rowniez.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie również oszukał, przez kilka dni pisałem z tym pedałem o produktach, odpisywał bardzo szybko. Wczoraj jak tylko przelałem kasę 650zł przestał odpisywać. Dopiero wtedy zacząłem czytać i trafiłem tutaj. Zgłaszam sprawe na policję, do skarbówki - zakładam, że nie rozlicza wpływów od takich naiwnych jak ja. Przestrzegam przed tą stroną. Wszelkie pozytywne opinie są jego autorstwa. Jak napisałem negatywny komentarz w ksiedze gości na jego stronie to nawet się nie pojawił. Dane do przelewu również  były na Andzreja Bonieckiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wysłałem mu 980 zł jackowi ***emu, oby mnie nie wykręcić heh.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej boniecki to złodziej i będzie dymany  napewno z czasem za to. Nie wysyłać nic pieniędzy na bronpalna@zaufani.com 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Darek Gołębiewski @Interia.pl to oszust
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, że wam te hajsy ukradł. Tak kończą frajerzy, którzy myślą, że kupią sterydy i broń na "ogłaszamy.pl" na komendzie powinniście jeszcze zostać wyśmiani i powinno się wam dać w ryja. Gangstuchy za 5zł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z nim pisałem i prawie mnie przekonał , jednak kiedy rozmawiałem z nim o niewielkich pieniadzach to sie wkurfił i kazał mi iść do sklepu z zabawkami , a miał byc taki filantrop.Opowiedz mi co sie stało dalej z "Twoim " Jackiem Ruda z Wołosate 38-714???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lol napisał:
Bardzo dobrze, że wam te hajsy ukradł. Tak kończą frajerzy, którzy myślą, że kupią sterydy i broń na "ogłaszamy.pl" na komendzie powinniście jeszcze zostać wyśmiani i powinno się wam dać w ryja. Gangstuchy za 5zł.
nie lol tylko trol. rozumiesz różnice?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odchudzanie@zaufani.com dalej działają a to oszuści. Teraz juz nawet nie wysyłają żadnych paczek tylko po prostu przestają sie odzywac jak juz przeleje im sie pieniadze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Uważajcie: Konta bankowe to od Adama Dziedzica i Łukasza Kowalskiego (odchudzanie@zaufani.com) - oszuści!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo mily pan   -  hahaah pewnie rucha dzieci w kosciele - w *** ***y cwel mnie tez wyjebal, zona mu sie pruje pod sklepem za wino jak to czytasz to zeby ci wielki murzyn podlaczyl zoladek do paly
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha ty policjancie  pewnie to ktos od was robi ten numer *** tam w pieniadze nie raz sie plynelo i nie raz bedzie a 5zl to twoja stara bierze za *** 4,5 -oddaje mi :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawiałem koksy od tego Jacka i mi doszla paka normalnie i to nawet z gratisami chyba konkurencja mu robi koło dupy bo cenki ma dobre
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pier dol się ślimaku. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jola napisał:
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
 wpis tego oszusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marek Drelek napisał:
Ja zamawiałem koksy od tego Jacka i mi doszla paka normalnie i to nawet z gratisami chyba konkurencja mu robi koło dupy bo cenki ma dobre
 wpis tego oszusta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...