Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Inwestycje w Werbowicach. Będzie nie tylko nowe boisko

Utworzony przez Marian, 25 września 2010 r. o 20:01 Powrót do artykułu
Taki wójt to by się przydał u nas w mieście na burmistrza...ech jakies małe Werbkowice maja hot spoty i orlika...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u czyli w przyszłym roku skończy się mój problem z wywożeniem szamba!znajomy mi mówił ze wodę mamy teraz lepszą niż w Hrubieszowie:)w końcu nowy wodociąg jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dlaczego oni mają takie boisko a u nas kicha tylko klepisko z kępami trawy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marian oraz inni hrubieszowianie , za niecałe dwa miesiące wybierzmy w końcu prawdziwego gospodarza , którego oczekujemy jak kania dżdżu , postawmy na młodość , wykształcenie , odwagę , bezkompromisowość , nie dajmy się zwieść ładnym słowom i obietnicom kombatantów , niech Hrubieszów zacznie w końcu doganiać te miasta regionu ktore go zostawiły daleko w tyle bo inaczej będzie to powiat Werbkowicki albo Horodelski
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i ładnie,ładnie Gmina pozyskuje pieniążki szkoda tylko że tej szkoły gdzie 30-cioro uczniów uczy 6 nauczycieli nie udało się zamknąć ale może za rok się uda...U nas może tą kanalizację też się da zrobić??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nowe boisko i Kryształ będzie III liga !!! do boju ! do boju! trening na orliku a za rok nowe boisko!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba się trochę pochawlić bo już niedługo wybory. A czego nie piszą o kredytach zaciągniętych przez Pana Wójta?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wójt nic nie robi tylko inwestycji szuka po co u nas nowe boisko ,po co komu ta kanalizacja jak ja bende nowym wojtem to nie będe miał co zrobić w gminie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ty Kopyto naucz się pisać albo nie wypisuj bzdur i durnot !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
walic to ze pokazuje sie przed wyborami chociaz cos robi dla uatrakcyjnienia werbkowic juz dawno powinno sie wyremontowac ul. jana pawla i orlik mam nadzieje ze w ciagu tygodnia zostanie zakonczony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...