Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jaki apartament w Warszawie polecacie?

Utworzony przez estavan, 28 września 2016 r. o 03:12
witam, chciałabym z rodzicami przyjechać do warszawy trochę pozwiedzać. znalazłam fajną opcję noclegu blisko centrum ***s://***warsaw4you.com/warszawa-apartamenty/apartamenty-3-pokojowe/elektoralna-6-1 moglibyście mi podpowiedzieć, czy jeszcze coś znajdę tego typu blisko centrum? z góry dzięki 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego miejsca nie znam, ale blisko centrum mogę polecić super apartamenty Solatium Booking. Czysto, wygodnie i luksusowo za rozsądną cenę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
warto zajrzeć na ******rentlikehome.com mają tam kilka apartamentów w różnych cenach. dość dogodne lokalizacje. korzystałam raz i podobało mi się, także zostawiam namiar ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mi sie podobają najbardziej nowe mieszkania na osiedlu Miasteczko Wawer. Kupuje wlasnie meiszkanie od strony lasu na osiedlu Miasteczko Wawer, nowe deweloperskie, bedzie mieszkanie 80m 4 pokojowe z widokiem na las z okien. Osiedle bardzo spokojne, fajne miejsce dla dzieci i dla starszych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...