Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jechał w terenie zabudowanym 160 km/godz. (wideo)

Utworzony przez piotr, 24 września 2010 r. o 14:22 Powrót do artykułu
No. Luchów Gorny to taaaaaki teren zabudowany! Raptem sto metrów i dwie chałupy przy drodze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niedobrze mi jak widze taki "teren zabudowany", nie wiem kto klepną decyzję ze takie wiochy są terenam zabudowanym, ale powinien sie puknąć w pusty łeb. moze od razu zróbmy jeden wielki teren zabudowany "Polska" i wtedy władza nachapie sie na mandatach i wypłaci sobie premie za dobrze zrobioną robotę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przejedź przez Polskę - jaka ci wyjdzie średnia prędkość? Jak na Zachoidzie na terenie zabudowanym. Wniosek: cała Polska to teren zabudowany, po co odpowiedni znak. Jedyny jaki by się przydał na wszystkich granicach to "koniec autostrady".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
131 KM pod maska i sie przycisnęło za mocno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kier napisał:
przejedź przez Polskę - jaka ci wyjdzie średnia prędkość? Jak na Zachoidzie na terenie zabudowanym. Wniosek: cała Polska to teren zabudowany, po co odpowiedni znak. Jedyny jaki by się przydał na wszystkich granicach to "koniec autostrady".
Trasa Lublin - Kutno średnia 100km/h z czego 60km drogi to expresówka, reszta to zwykłe drogi często nawet bez marginesu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na piratów nie ma siły. Nie wiem czy jest jakiś skuteczny sposób, żeby ich powstrzymać. Może samochody im zabierać? Przekroczył prędkość o 50 km/h, zabieramy na 2 miesiące. Przekroczył o 80 km/h, zabieramy na 4 miesiące.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z tego ? Ja też tyle jezdżę i mam to w d... pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noko napisał:
no i co z tego ? Ja też tyle jezdżę i mam to w d... pie
No większość przepisy ma w głowie... Widocznie ty masz co innego zamontowane na szyi ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noko napisał:
no i co z tego ? Ja też tyle jezdżę i mam to w d... pie
idiota. (osobnik upośledzony umysłowo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spadajcie frajerzy, wąchajcie mój dymek w swoich fabiach, hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratulacje dla pirata że wykpił się tak małym kosztem, w Niemczech zapłaciłby jakieś 5 tysięcy euro i straciłby prawko na minimum rok. Gratulacje dla policji za walkę z piractwem, za niedługi czs przyjedziecie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kopiejek napisał:
idiota. (osobnik upośledzony umysłowo)
łał, ale poszedłeś szeroko Bystrzaku, szacun
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Gratulacje dla pirata że wykpił się tak małym kosztem, w Niemczech zapłaciłby jakieś 5 tysięcy euro i straciłby prawko na minimum rok. Gratulacje dla policji za walkę z piractwem, za niedługi czs przyjedziecie do wypadku ze skutkiem śmiertelnym.
w Niemczech by pomykał ile fabryka dała, a po zjeździe z autostrady w terenie zabudowanym nie przekroczyłby nawet o jeden kilometr na godzinę dozwolonej prędkości... nasze przepisy, i społeczeństwo, jest niczym patologiczna, zdegenerowana rodzina, która wymaga od swoich zaniedbanych dzieci posłuszeństwa i dobrego wychowania... nie ma warunków do normalnej jazdy, do przemieszczania się szybciej niż to było 50 lat temu, to i kierowcy łamią przepisy... jak pijany ojciec przyłoży pasem dziecku to na krótką metę i ono będzie grzeczniejsze, ale problemu żadnego to nie rozwiąże...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie się z tym zgadzam. Podajecie przykłądy wysokości mandatów w krajach zachodu? To porównajcie też ilość dróg klasy ekspresowej i autostrad. Najlepiej zmniejszmy jeszcze dopuszczalną prędkość i postawmy wszędzie fotoradar. O to chodzi? A może jednak ODDZIELAĆ RUCH KOŁOWY OD PIESZEGO? Po co droga przez środek pipidówy z 3ma domami i 50km/h? Jak wybiegnie dziecko o i tak może zgonąć, nawet jak kierowca będzie jechał 40km/ a dziecko uderzy głową w asfalt.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spieszyło mu sie do domu..Boga Ojca. He he he...burak wiejski.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he... teren zabudowany... chyba przez las.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...