Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Funkcjonariusz w tej sytuacji nie powinien wypisywać mandatu. Były podstawy do tego, że kierowca nie jest zaznajomiony z przepisami ruchu drogowego. Policjant powinien wystosować wniosek o ponowny egzamin na prawo jazdy. Powinien też skierować sprawę do sądu, gdzie za spowodowanie zagrożenia na drodze dostałby grzywnę do 5000 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakim to prawem takiemu młodemu szczylowi dano prawo jazdy ??? A fajerka co najwyżej dla gówniarzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak jeżdżą kierowcy na krajowej 17 ? Proszę wejść na stronę traxelektronik gdzie można sprawdzić z jaką prędkością poruszają się samochody w obszarze zabudowanym. http://www.traxelektronik.pl/pogoda/drogi/pojazdy.php?nr=17&BE=&nrst=858&c9=-1&okres=0&danei=0&danep=0&kierunek=1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Artykuł kłamie. Pisze że "jechał za szybko", a przecież nie spowodował żadnego wypadku ani nawet drobnej stłuczki - czyli jechał tak jak należało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Artykuł kłamie. Pisze że "jechał za szybko", a przecież nie spowodował żadnego wypadku ani nawet drobnej stłuczki - czyli jechał tak jak należało.
Co to za myślenie?!?! Jechać 175km/h przy ograniczeniu 50km/h to nie jest za szybko?? To trzeba spowodować wypadek żeby stwierdzić że jeździ się nieprzepisowo? Zastanów się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czym się różni skoda od pijanej żony? Niczym: i tą i tą wstyd prowadzić... Może chciał przejechać szybko bo się wstydził ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Co to za myślenie?!?! Jechać 175km/h przy ograniczeniu 50km/h to nie jest za szybko?? To trzeba spowodować wypadek żeby stwierdzić że jeździ się nieprzepisowo? Zastanów się!
Zastanowić to się powinieneś TY bo póki co to tylko bezmyślnie powtarzasz to co ci wmówili inni. Owszem, ten kierowca jechał NIEPRZEPISOWO ale przy tak idiotycznych przepisach to nie istnieje kierowca który by zawsze jeździł przepisowo. Kierowca ten jadąc nieprzepisowo jednocześnie jechał DOBRZE. I choćby cała propaganda świata usiłowała wmówić jaki to on zły i niedobry to ode mnie ma poparcie. To nie takich kierowców trzeba karać, to przepisy wymagają urealnienia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Zastanowić to się powinieneś TY bo póki co to tylko bezmyślnie powtarzasz to co ci wmówili inni. Owszem, ten kierowca jechał NIEPRZEPISOWO ale przy tak idiotycznych przepisach to nie istnieje kierowca który by zawsze jeździł przepisowo. Kierowca ten jadąc nieprzepisowo jednocześnie jechał DOBRZE. I choćby cała propaganda świata usiłowała wmówić jaki to on zły i niedobry to ode mnie ma poparcie. To nie takich kierowców trzeba karać, to przepisy wymagają urealnienia!
Pewnie, trzeba dać ograniczenia do 150km/h i niech pozabijają siebie nawzajem a co gorsze pozabijają innych! Gratuluje myślenia!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Owszem, ten kierowca jechał NIEPRZEPISOWO ale przy tak idiotycznych przepisach to nie istnieje kierowca który by zawsze jeździł przepisowo. (...) To nie takich kierowców trzeba karać, to przepisy wymagają urealnienia!
A ile wg. Ciebie powinno sie jechac w terenie zabudowanym? 50 km/h to standard europejski. Drogi sa od jezdzenia, a nie od leczenia "kompleksow niedoszlego rajdowca". Ten kierowca jechal jednoczesnie i nieprzepisowo, i za szybko. I tak dostal lagodna kare (niestety, mandaty sa w Polsce zbyt niskie).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Pewnie, trzeba dać ograniczenia do 150km/h i niech pozabijają siebie nawzajem a co gorsze pozabijają innych! Gratuluje myślenia!
Nie rozśmieszaj mnie. Zdarzało mi się jechać jeszcze szybciej i też nie miałem wypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Nie rozśmieszaj mnie. Zdarzało mi się jechać jeszcze szybciej i też nie miałem wypadku.
Jesteś z tego dumny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROPONUJĘ NAUSTAWIAĆ WIĘCEJ ZNAKÓW Z OGRANICZENIAMI PRĘDKOŚCI - ZA KAŻDYM KRZAKIEM FOTORADAR, NIE REMONTOWAĆ DRÓG I NIE BUDOWAĆ DRÓG EKSPRESOWYCH ZA TO WYBUDOWAĆ WIĘCEJ STADIONÓW BY CHOŁOTA MIAŁA GDZIE SIĘ WYŻYĆ I MIAŁA CO DEMOLOWAĆ, POSŁOM, PRAWNIKOM, URZĘDNIKOM ZAFUNDOWAĆ IMMUNITETY A ZWYKŁEGO OBYWATELA JEB..Ć PODATKAMI I MANDATAMI AŻ ZDECHNIE Z GŁODU LUB UCIEKNIE Z TEGO CUDOWNEGO KRAJU ZWANEGO DRUGĄ IRLANDIĄ CZY TEŻ JAPONIĄ!!! A SWOJĄ DROGĄ TO KOLEŚ DOSTAŁ 1000ZŁ MANDATU I 15 PUNKTÓW KARNYCH, OBCOKRAJOWIEC ZA TO SAMO PRZEWINIENIE W POLSCE DOSTANIE MANDAT KARNY BEZ PUNKTÓW, MASZ POLACZKU SPRAWIEDLIWOŚĆ WE WŁASNYM KRAJU TRAKTUJĄ CIĘ GORZEJ NIŻ OBCOKRAJOWCA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ty Arek jesteś jakimś deb***em prawilnym... Nie życzę Ci potomstwa, ale dla przykładu - chciałbyś, żeby Twoje dziecko jadące przepisowo na rowerze w terenie zabudowanym, albo które wybiegło za piłką na ulicę zabił kierowca, który grzał 175km/h i nie zdążył wyhamować? Puknij się w ten pusty kaczy łeb, bo głosząc takie poglądy narażasz się na publiczny lincz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Arek napisał:
Nie rozśmieszaj mnie. Zdarzało mi się jechać jeszcze szybciej i też nie miałem wypadku.
A żeby Cie złapali i przywalili jeszcze większy mandat!! I dopiero się pochwal!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tate dał samochód... to tera tate zapłaci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawo nie dla wszystkich! w Opolu Lubelskim kierowca z podkarpacia na przejściu dla pieszych potrącił dziewczynę która schodziła już z oznakowanego przejścia dla pieszych, siła uderzenia zapchnęła dziewczynę na chodnik, w wyniku czego doznała złamania przedramienia z przemieszczeniem, pan prokurator wnioskuje o umorzenie sprawy ze względu na niską szkodliwość czynu, operacyjne zespolenie przedramienia przy pomocy drutów oraz śrub oraz blizny pooperacyjne, uraz psychiczny długotrwałe leczenie, będzie następna operacja by usunąć z przedramienia druty i śruby to PIKUŚ dla pana prokuratora-sorki nie PIKUŚ tylko niska szkodliwość czynu. Należy dodać że kierowca jest zawodowym wojskowym czyli jego prawo nie obowiązuje!!!! może pan redaktor zajmie się tą sprawą nie opisuje pirata drogowego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I o czym to świadczy ? Że prędkość 50 km/h to bzdura jest, rowerzyści szybciej jeżdżą ;P na takiej drodze (jeśli jest taka jak na zdjęciu) powinno być ograniczenie do 80 a kierowcy powinni dostosowywać prędkość do panujących warunków na drodze. Jeśli jest ograniczenie do 80 a warunki są złe to można jechać i 40 km/h nikt nikomu nie zabroni. Ale 50 na pustej drodze, przy słonecznej pogodzie to zasnąć można ;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wydawalo mi sie ze policja moze w swietle obecnych przepisow ukarac maksymalnie 10 punktami karnymi nawet jesli wykroczenia sie nakladaja. Czy moze zle wyczytalem ? Moze mnie ktos poprawic ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja powinna strzelać z broni palnej do deb***a, zanim zabije normalnego użytkownika drogi. I tak po nim nikt nie zapłacze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla czytelników wypowiadających się, którzy nie mają wyobraźni przedstawiam krótkie wyliczenie: 175 km/h to 48,6 m/s. Prawie 50 metrów w ciągu jednej sekundy!!! Dla znających prawa fizyki to wystarczy, dla innych nagroda Darwina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...