Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest praca w Media Markt w Zamościu

Utworzony przez russkij, 26 stycznia 2011 r. o 17:54 Powrót do artykułu
czy to jakaś nowa praca za 600zł miesięcznie na pół etatu ? znowu jeleni szukają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tych stronach nawet praca za owe 600zł jest poszukiwana. Tak więc jak ich nazwałeś- jelenie- się znajdą. PS- każdy chce żyć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
600 to moze nie ale 700zł lebsze to niz nic ale nie dlamnie oni tylko umią wykorzystywac biednego polaka składek nie płacą i twierdzą ze ich okradamy i jeszcze im zle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
myślimy , że kandydaci a potem pracownicy nie zosrtana oszukani, bo firma jest OK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to Mediak płaci kierownikom min 1900 pln na rekę (netto) na najniższych stanowiskach czyli kasjerka, magazynier płacą 1100 pln Netto. Do tego dochodzą premie, bezpłatna opieka medyczna, pakiety socjalne a dla chętnych refundacja np basenu. To chyba nie jest tak źle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
muszą płacić min. 3000 zł bo inaczej żadem szanujący się człowiek nie będzie im pracował na kierowniczym stanowisku 1900? to chyba 5-6 lat temu płacili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To życzę Ci powodzenia 3000 netto ........... wiesz ile to jest brutto? Oj długo, Ty długo nie znajdziesz pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten adres mailowy na koncu do zgłaszania sie to jest tylko narazie dla tych kierowniczych stanowisk?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
russkij napisał:
czy to jakaś nowa praca za 600zł miesięcznie na pół etatu ? znowu jeleni szukają?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lokos napisał:
Ten adres mailowy na koncu do zgłaszania sie to jest tylko narazie dla tych kierowniczych stanowisk?
Tak tylko kierownicze. Na razie do nikogo nie dzwonili maja około 800 podań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już dzwonią do przyszłych kierowników więc jak ktoś złożył i nie zadzwonili do niego to co hmm...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmiech na sali kierownik 1700 Więc zwykły pracownik pewnie dostanie 1380 haha a miało być tak pięknie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
1380 ale brutto Kierownik 1600...brutto heh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja dostałem robotę i wracam na stare śmieci.WRACAM DO UKOCHANEGO ZAMOŚCIA. Nie muszę już siedzeć w warszawce, Może liczyłem na większą kasę ale i tak jestem zadowolony bo nie muszę płacić 1500 za mieszkanie w wawie. A propo nikomu nie oferowali 1900 chyba ze ktoś by startował na magazyniera ............ tyle tylko ze wybierali samych kierowników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No Szkoda że to nie w Krakowie, akurat bardzo mi zależy na pracy w Media Markt . Ech ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
coś co się nazywa doradca fachowy jest przez media markt wycenione na 1500 brutto, ciekawe ile dostaje sprzedawca... trochę śmieszne te kwoty ale i tak pewnie znajda się chętni...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na rtv takie same warunki a koleś sprowadza na ziemie i nie obcuje podwyżki przez długi okres no ale czekam bo pracy szukam już długo ale gdybym miał wybór to bym do nich nie chciał iść dziwne odczucia mam po tej rozmowie sami straszą że nie będzie podwyżek a roboty w bród, no
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś wie ile zaproponowali magazynierom?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adi napisał:
Czy ktoś wie ile zaproponowali magazynierom?
1500 brutto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zanam takiego kolesia co mówił że za 1000 nie bedzie robił w sklepach podrożało wszystko to i on "podrożał" ostatnio mówił że nie bedzie robił za 1500 koleś 26 lat nigdy nie pracował... i co takiemu to dobrze???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...