Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gumofilce walczą o głosu każdy zatrudniony i jego rodzina to głosy wyborcze , Przez manipulację w wyborach samorządowych obsadzają stanowiska w administracji i firmach podlkegłych Sejmikowi . Na efekty nie czeka się długo musiusz należęć aby u nas pracoiwać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinno się zweryfikować ile PSLaków jest zatrudnionych w urzędach i agencjach rolnych. Pewnie wyjdzie że może i nawet 80%. Ciekawe jak to jest możliwe??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niestety wszedzie tak jes gdzie rządzi PSL, pracownicy należący do parti dostają wieksze pensje i nagrody od tych którzy dobrze pracują a do partii nie należą. Można też będąc w partii liczyć na błyskawiczny awans i lżejsze stanowisko pracy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bure gumofilce z PSL-u .... spotkamy się dnia 25 października przy urnie wyborczej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały gumofilcowaty psl jest taki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, PSL to taki wirus który się rozprzestrzenia. Pracowałem w instytucji podległej marszałkowi i dostałęm od razu deklarację członkowską do wypełnienia, z czego nie skorzystałem, bo do żadnej partii w życiu należeć nie będę. wyszło mi to na dobre, bo zmieniłem pracę gdzie macki PSL i PO nie sięgają, i jest gites.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj tam gadanie a gdzie jakieś dowody. brudna kampania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co do zatrudniania to PlS najwieksze czystki robi zobaczcie co w Zamocsiu i Biłaej zrobili, ale w gazetach cicho
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za problem się zapisać ? Dziś dziesiątki milionów katolików należą do kościoła katolickiego w tym śmiesznym kraiku . a miłosierdzie czy szanowanie bliźniego mają głęboko w doopie !!! Tłumaczą to bardzo racjonalnie - trzeba myśleć, a nie wierzyć w utopię !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe kto czycha na jego stołek pewnie ktoś z platformy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak grzebał w nie swoich dokumentach to co się dziwi?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jaki problem ma ten człowiek? Niech zapisze się do PSL-u, który tam rządzi i będzie miał jak u Pana Boga za piecem. Nie wolno iść pod górkę tylko z górki a łaski i przywileje partyjniackie same będą mu wpadać, jak gołąbki do gąmbki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Prosiłem go, żeby poważnie zastanowił się nad karą dla mnie. Chciałem, żeby zostało to załatwione wewnątrz." To chyba ten pracownik straszył dyrektora i tak się oburzył na nagane ze szukał haka. Ciekawe tak wogóle ilu tych członków w zamojskim WORDZIE jest? i dlaczego PIS sprawą się zajmuje. może to gra polityczny przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL powinien być odsunięty od wszelkich stołków DOŻYWOTNIO. Wystarczy już tego!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kampania wyborcza jak nic...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj i znowu PlSowcy mówia o manipulacji w wyborach samorządowych. Kurce aż czytać sie tego niechce. BO co to za demokracja jak pis nie wygrał
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koperkowa afera! Czy on się z choinki urwał? Zawsze jakaś "opcja" jest dominująca w danej organizacji jak Polska długa i szeroka, rozumiem że w tym przypadku PISiory muszą obejść się smakiem i to boli najbardziej. Kali zabrać krowę-dobrze, ale Kalemu zabrać to już źle ot cała filozofia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ZSL powinien być odsunięty od wszelkich stołków DOŻYWOTNIO. Wystarczy już tego!
ZSL- u już niema na lubelszczyżnie reprezentuje go Podkański z PlS. PZPR tez niema ale PlS i PO jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.....PSLowski INTERES RODZINNY https://www.youtube.com/watch?v=MpSv1yI66cQ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A może tego Pana za przeglądanie tych dokumentów powinni nagrodzić??? zawsze jakoś trzeba odwrócić sytuację i szumu narobić by chronić swoje cztery litery...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...