Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gumofilce walczą o głosu każdy zatrudniony i jego rodzina to głosy wyborcze , Przez manipulację w wyborach samorządowych obsadzają stanowiska w administracji i firmach podlkegłych Sejmikowi . Na efekty nie czeka się długo musiusz należęć aby u nas pracoiwać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Powinno się zweryfikować ile PSLaków jest zatrudnionych w urzędach i agencjach rolnych. Pewnie wyjdzie że może i nawet 80%. Ciekawe jak to jest możliwe??
0
niestety wszedzie tak jes gdzie rządzi PSL, pracownicy należący do parti dostają wieksze pensje i nagrody od tych którzy dobrze pracują a do partii nie należą. Można też będąc w partii liczyć na błyskawiczny awans i lżejsze stanowisko pracy
0
Bure gumofilce z PSL-u .... spotkamy się dnia 25 października przy urnie wyborczej.
0
cały gumofilcowaty psl jest taki
0
Niestety, PSL to taki wirus który się rozprzestrzenia. Pracowałem w instytucji podległej marszałkowi i dostałęm od razu deklarację członkowską do wypełnienia, z czego nie skorzystałem, bo do żadnej partii w życiu należeć nie będę. wyszło mi to na dobre, bo zmieniłem pracę gdzie macki PSL i PO nie sięgają, i jest gites.
0
oj tam gadanie a gdzie jakieś dowody. brudna kampania
0
co do zatrudniania to PlS najwieksze czystki robi zobaczcie co w Zamocsiu i Biłaej zrobili, ale w gazetach cicho
0
Co za problem się zapisać ? Dziś dziesiątki milionów katolików należą do kościoła katolickiego w tym śmiesznym kraiku . a miłosierdzie czy szanowanie bliźniego mają głęboko w doopie !!! Tłumaczą to bardzo racjonalnie - trzeba myśleć, a nie wierzyć w utopię !!!
0
Ciekawe kto czycha na jego stołek pewnie ktoś z platformy
0
Jak grzebał w nie swoich dokumentach to co się dziwi?!
0
To jaki problem ma ten człowiek? Niech zapisze się do PSL-u, który tam rządzi i będzie miał jak u Pana Boga za piecem. Nie wolno iść pod górkę tylko z górki a łaski i przywileje partyjniackie same będą mu wpadać, jak gołąbki do gąmbki
0
"Prosiłem go, żeby poważnie zastanowił się nad karą dla mnie. Chciałem, żeby zostało to załatwione wewnątrz." To chyba ten pracownik straszył dyrektora i tak się oburzył na nagane ze szukał haka. Ciekawe tak wogóle ilu tych członków w zamojskim WORDZIE jest? i dlaczego PIS sprawą się zajmuje. może to gra polityczny przed wyborami
0
ZSL powinien być odsunięty od wszelkich stołków DOŻYWOTNIO. Wystarczy już tego!
0
Kampania wyborcza jak nic...
0
oj i znowu PlSowcy mówia o manipulacji w wyborach samorządowych. Kurce aż czytać sie tego niechce. BO co to za demokracja jak pis nie wygrał
0
Koperkowa afera! Czy on się z choinki urwał? Zawsze jakaś "opcja" jest dominująca w danej organizacji jak Polska długa i szeroka, rozumiem że w tym przypadku PISiory muszą obejść się smakiem i to boli najbardziej. Kali zabrać krowę-dobrze, ale Kalemu zabrać to już źle ot cała filozofia.
0
ZSL powinien być odsunięty od wszelkich stołków DOŻYWOTNIO. Wystarczy już tego!
ZSL- u już niema na lubelszczyżnie reprezentuje go Podkański z PlS. PZPR tez niema ale PlS i PO jest
0
.....PSLowski INTERES RODZINNY https://www.youtube.com/watch?v=MpSv1yI66cQ
0
A może tego Pana za przeglądanie tych dokumentów powinni nagrodzić??? zawsze jakoś trzeba odwrócić sytuację i szumu narobić by chronić swoje cztery litery...
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: