Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Następna aferka kręcona pzez pis, który i tak swoje ma za kołnieżem. Mam nadzieję, że mądrzy ludzie nie dadzą się nabrać na przedwyborcze nagonki. PRZECZ Z PISIORAMI NA LUBELSZCZYŹNIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co? Jarek Wam kazał lody kręcić? ach wy rydzyczki przebiegłe. Won! Lubelszczyzna nie chce być basionem pisu. Koniec, kropka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie z jakiego srodowiska wygrywali ostatnie konkury ludzie w magistracie zamojskkim. To nie tylko wordy ale caly zamosc taki jest. Czy pis czy psl czy po to kazdy swoich pcha.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wnuk zamiast ludziom nagrody dac to kupil wykrywacz podsluchow tzn. rejestrator glosnosci jak twierdza jego pracownicy. I co wy na to ? ;D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie halo. To info jest chociaż potwierdzone? Dziennik ostatnio poziomem nie odbiega od pudelka czy innego kozaczka. Merytoryka przedwyborczych atykułów godna pożałowania. Tylko aferki węszycie zamiast uprawiać prawdziwe dziennikarstwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jezdze na ogórki do niemiec co 3 miesiace i szlak mnie trafia jak czytam goscia co w pracy sie zali ze nie dostaje nagrod. Slaby jestes to nie masz premii. Za taka robote biurową od 7 do 15 to bym wszystko oddal. A tak moj dyplom PWSZ do zbierania ogorkow mi sie nie przydaje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Haha wojciechoski chce aby urzedy byly apolityczne ;D niech porozmawia z kolegami wnukiem z zamoscia i sfefaniukiem z białej jak im idzie ;D bo robienie olborskiego [radnego w sejmiku pis) szefem oddzialu w zamosciu to napewno jest apolityczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie wojciechowski pana kolega sz.p. Sobon radny pis w sejmiku i szef klubu pis w sejmiku jest sekretarzem miasta swidnik a to stanowisko powinno byc apolityczne. Gdzie tu logika w pana wypowiedzi? Czy do politykow pis nie dotyczy apolitycznosc?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poczytajcie sobie o prezydencie z PIS w bialej podlaskiej to jest dopiero nie do pomyślenia http://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,n/komu-prezydent-daje-mieszkania,162747.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie k...ca strzela. Od 5 lat nie moge znaleźć pracy biurowej i jestem akwizytorem w zamosciu. studiowalem w poznaniu mam wyzsze wykształcenie a tu taki sie żali ze pracuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wszyscy mają pojęcie jaki nepotyzm panuje w urzędach państowych. Pracują tam całe klany rodzinne. Jak już jakimś cudem dostaniesz się do pracy w takim folwarku to bez klepanych plecków możesz zapomnieć o awansie i podwyżkach. Wiem bo sam pracuję w takim obozie i codziennie patrze na buźki pań i panów, którzy nawet komputera nie potrafią włączyć a jakiekolwiek zadanie zlecone przez przełożonych jest natychmiast cedowane na tych co potrafią coś zrobić a gówno zarabiają, bo przecież zrobienie tabelki w excelu to takie trudne zadanie, że niektóre panie przyprawia o poty i słabość. NIK powinien zrobić kontrole w instytucjach państwowych pod kontem nepotyzmu i kompetencji, okazało by się, że 90% osób jest z polecenia i pracuje tylko jako figurka. Myślicie, że czemu w urzędach jest tak źle i niczego nie można załatwić? Bo pani Basia znajoma królika umie tylko ładnie wyglądać i pachnieć a do pracy już smykałki ni mia bo pod kopułka hula wiatr . Tak jest w całej Polsce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PlSo robi czystki obszda wszystkie stanowiska gdzie się tylko uda mu zdobyć władze. od sprzataczki po dyrektora. Kraśnik, Zamość, Biała Podlaska, Puławy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że po wyborach przynależność do PSLu będzie przeszkodą w karierze, tak jak teraz pomaga, a biura urzędów zostaną wkrótce mocno przewietrzone. PS. WORDy to księstwo PSLu, wieć jeśli podchodziliście do egzaminu na prawko kilka razy, to wiecie, które miśki za to odpowiadają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wojciechowski gdzie pracuje?, gmina wólka Lubelska a tam wójt z PlS. Dziwne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A PiS co robi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się dyskredytowanie PSL jak zawsze przed wyborami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję, że po wyborach przynależność do PSLu będzie przeszkodą w karierze, tak jak teraz pomaga, a biura urzędów zostaną wkrótce mocno przewietrzone. PS. WORDy to księstwo PSLu, wieć jeśli podchodziliście do egzaminu na prawko kilka razy, to wiecie, które miśki za to odpowiadają.
  Bosz, wszędzie spisek ;D jak się ktoś nie nadaje do jazdy to nie zdaje egzaminu - proste? Chyba wiadomo, że ten co jeździć potrafi zdaje, a ten co nie ma o tym zielonego pojęcia - oblewa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaczęło się dyskredytowanie PSL jak zawsze przed wyborami
    Niech sobie dyskredytują. I tak nic na tym nie ugrają. Nikt kto ma chociaż trochę rozumu na PIS nie zagłosuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dziwnym trafem nagle zarzuty pojawiają się przed wyborami. Ciekawe czemu? Po wyborach przeprosi i powie, że się mylił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwe oblicze :) http://www.dziennikwschodni.pl/biala/n,999994422,desant-na-biala-podlaska-przyjechala-rewolucja-personalna-i-wymiata.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...