Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Posiadacze aut japońskich czy niemieckich czyli ponad połowa aut na zamojszczyźnie, też muszą jeździć do Lublina do ASO i nikt z tego powodu nie rozpacza że mu pieniądze uciekają.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a jak ktoś ma ferrari to musi jeździć do serwisu w Warszawie
0
ale artykul, żenada, skupcie się na poważniejszych tematach taka moja propozycja, co to kogo obchodzi?
0
Z Zamościa ucieka cały biznes. Każdy kto chce coś zrobić powinien być zauważony.
0
A jak ktoś mieszka przy granicy z Ukrainą to musi pokonać dużo więcej kilometrów.
0
tylko,że posiadacze japońskich aut jeżdża rzadiej bo są trwalsze, a ja moim audi jeżdże co jakiś czas bo ciągle coś nie tak a i serwis drogi:/
0
Piękne od kiedy Artykuł sponsorowany nie jest oznaczony - to chyba powinno być tak opisane :-)
0
SERWISY TO ZŁODZIEJE W KRAWATACH ,JAK CIĘ NIE OSKUBIĄ TO NIE MOGĄ ZYĆ ,ZYJĄ Z LUDZKIEJ KRZYWDY ,PATAŁACHY RZEŻBIARZE WYMIENIAJĄ TO CO MAJĄ NA STANIE W MAGAZYNIE ,A TY PŁAĆ BIEDO BO CI GWARANCJA PRZEPADNIE
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: