Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kamil K. omal nie zabił nam syna

Utworzony przez polsz, 26 listopada 2008 r. o 08:20 Powrót do artykułu
Pieniądz rządzi światem...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokad bedzie "Kamilem K" to nadal bedzie sie dzialo to co wczesniej sie dzialo. Ochrona danych osobowych wobec przestepcy jest stosowane ale wobec ofiar juz nie. Wot sprawiedliwosc!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozumiem, że komuś może zdarzyć się wpadka i nie z jego winy jest wypadek. Ale po przeczytaniu tego tekstu, mam wrażenie jakby to Kamil K. był jakąś biłgorajską świętą krową. Widać wyraźnie, że gdzieś ma przepisy i wyroki. Nie wiem jak wygląda jego sytuacja rodzinna, inaczej by było jakby miał odebrane prawo jazdy, ale jeździł przepisowo, aby utrzymać rodzinę. Z tego co widzę, to jest nad nim jakaś otoczka nietykalności - a niby mamy równość wobec prawa. Pewnie nawet poseł miałby większe problemy. W związku z powyższym należałoby poznać, co się kryje za literką K. Można też cierpliwie czekać, aż spowoduje on kolejny wypadek, bo skoro jest bezkarny (co to 200 zl? ludzie tyle na zakupach wydaja!) to apetyt rośnie w miarę jedzenia. Proponuje, aby ww. jegomość poszedł do więzienia na miesiąc, może by go tam utemperowali. Ale widząc zaradność jego (lub także i rodziców) nie zdziwiłbym się, jakby mu wkrótce siadła psycha i przeżył dziwnym trafem załamanie nerwowe, tuż przed pójściem do ciupy. Jakby to ten Kamil K. miałby płacić z własnej kieszenie na koszta leczenia jednej ze swoich ofiar, może nie był by tak zuchwały. I pewnie dlatego służba nasza zdrowia kuleje, bo leczy ofiary za friko, a sprawcy dalej się bujają i szukają kolejnych ofiar. Jakby miał płacić z własnej kieszeni za takie wyskoki, pewnie by go trochę utemperowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie zastanawia, jak on to zrobił, że po wypiciu piwa po 30 min. miała 0 promili. przeciez nie wysikał tego. puscił pawia? na nic, bo alkohol juz dawno przeniknął do krwi. transfuzja krwi? ale nie w pół godziny... więc może alkomat byl "zepsuty"? albo w protokole z ktos poprawił 0,8 na 0,0? to łatwe... i bardzie prawdopodobne niż "wyzerowanie" promili w pół godziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyżbyś wątpił w naszych stróżów prawa i porządku ?? ja tam uważam, że jakby to pierwszy lepszy gościu w tym wieku to zrobił, to miałby przekichane. chyba że ten to nie pierwszy lepszy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JEST NADZIEJA W SPRAWIEDLIWOŚCI ŻE TEGO SĘDZIEGO LUB NAJLEPIEJ JEGO DZIECKO ZATŁUCZE NA DRODZE BANDYTA DROGOWY A KOLEŻKA Z SĄDU PO FACHU BĘDZIE W DZIWNY SPOSÓB WYROZUMIAŁY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co tu dużo pisać. Po prostu ma Kamilek wpływowych rodziców!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...