Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Wpier*** kanarowi i moralna dywagacja w trakcie. Co za szmata.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to norma w Zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pare lat temu miłam tę "przyjemnosc " w warszawie .Wsiadłam srodkowymi drzwiami do tramwaju bo miałam plecak na plecach i za reke trzymałam 6 letnie dziecko- i szłam w kierunku motorniczego po bilet. Panowie mnie zatrzymali skasowali mandat a co gorsze wsiadłam z nimi do tramwaju - na przystanku - szukałam gdzie mozna kupic bilet nawet "tych miłych" sie pytąłm . Samo zycie . wiem że musza wykonywac swoją prace ale NIC im nie przeszkadza byc człowiekiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno tak nie było, a ludzie to hipokryci, którzy nie potrafią ponieść odpowiedzialności. Jebać Złodziei.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerzy z Zamościa mają już niechlubną sławę w całej Polsce... No ale skoro zamojskie MZK tak chce być postrzegane, to nie moja sprawa. Widać nie każdemu zależy na dobrym wizerunku firmy...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CodeZero napisał:
Skoro wsiadła do autobusu to mogła od razu kupić bilet.. Dlatego tego nie zrobiła od razu ? aha... szykowała pieniądze i tak to długo trwało że autobus ruszył i już nie mogła kupić biletu... W takim razie dlatego nie przygotowała pieniędzy wcześniej ? Albo kupiła bilet od razu w kiosku ? aha... nie było kiosku... w takim razie mogła już wcześniej zaopatrzyć się w bilet. Ja mam przy sobie zawsze jeden zapasowy gdybym nie mógł kupić. Proste i logiczne. Ma dziewczyna nauczkę. Może nie robiła tego świadomie, ale nikt nie wyjaśni co miała w tedy w głowie, czy może specjalnie chciała przejechać JEDEN przystanek !
Bilety sprzedaje się TYLKO na przystanku, wsiadła i zanim kupiła autobus ruszył więc kupić już nie mogła, chciała to zrobić na kolejnym przystanku, ale kontroler jej to uniemożlił. Gdyby wiedziała, że to się tak to skończy, to pewnie krzyknęłaby na cały glos: spier... bo chce kupić cholerny bilet!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nena napisał:
Odczepcie sie ludzie od tego REFLEXU! To staje się już nudne,winne kanary,firma,Radom ...... Panienka wsiadła do autobusu.Dlaczego od razu nie podeszła do kierowcy aby zakpuic bilet? Szykowała pieniadze ok,ale dlaczego nie robiła tego przy okienku tylko gdzieś dalej? jakie to tłumaczenie,że nie zdążyła? Skoro przejechała przystanek to znaczy,że czas był.Jakby kanara nie było i panna pojechałaby bez biletu było by ok? Poza tym prawo przewozowe mówi wyrażnie,że samo wejście do autobusu traktowane jest jako PRZEJAZD a przejazd to posiadanie biletu-rozdz.2 art.16 Skończcie z tłumaczeniami,że nie zdążyła,że postawiła tylko siatkę,że nie mogła dojśc do kasownika.Najbardziej bawi mnie tłumaczenie,że nie mogła skasować bo za duzo ludzi a bilet ma .......w kieszeni.Gdyby trzymała w reku to rozumiem ale jak ma sie bilet w kieszeni do skasowania? Aha,nie pracuję w firmie kontrolującej tylko w księgowości w Lublinie (dla ciekawskich PKS ale ma takie same prawa,ustawy jak MPK)
A skad wiesz, gdzie byla jak autobus jechal, skoro w artykule nie jest nic na ten temat, ze szla. Jest tylko o tym, ze kontroler zaslonil okienko. mogla stac obok kontrolera, bo po co ma sie przepychac, skoro myslala, ze po prostu ustapi jej miejsce jak autobus sie zatrzyma? Jest rowniez napisane, ze blokowal przez caly czas kiedy autobus stal na przystanku. A w Lublinie jest tez prywatny przewoznik. Niech dotrze do ciebie, ze niektorzy maja pieniedzy tylko na jeden przejazd i kupia albo bilet u kierowcy albo dadza pieniadze osobie, ktora zbiera pieniądze w autobusie. Zalezy ktory pierwszy przyjedzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he ja miałam przejścia z firmą "renoma" w pkp 5 lat się z nimi sadziłam... w końcu odpuścili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest jeden taki przygłupawy kanar, tak mnie denerwuje zawsze mam blet ale dziala m nanerwy, pochodze z innego wojewodztwa i tam by sie zajeli tym panem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tekst z 2009 r. a dyskusja nadal gorąca. Tylko pogratulować załatwienia tej sprawy. Może autor, pan Bogdan Nowak wróci do tematu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...