Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w naszym mieście

Utworzony przez fyto1993, 2 października 2013 o 00:10
Potrzebuję wymienić trochę waluty, a robię to pierwszy raz i nie wiem, który kantor wybrać. Ktoś może korzystał z podanych kantorów http://strefawalut.pl/kantory/zamosc i może coś więcej na ich temat powiedzieć? Jakieś wasze opinie na ich temat, polecacie któryś z nich?  
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Zdecydowanie odradzam kantory stacjonarne. Korzystam tylko z Amronet.pl Jest to kantor online. W 100% bezpieczny i szybki.... Sprawdź.  
0
Jeśli chodzi o stacjonarne to nie korzystam z nich już. Bezpieczniej jest online - polecam Amronet.pl
0
W dzisiejszych czasach mało kto wymienia w stacjonarnych. Bezpieczniej jest online. Też korzystałem z Amronet.pl i bardzo sobie chwalę ten kantor.
0
Dokładnie wymiana w kantorach stacjonarnych to tak troszkę wywalanie pieniedzy w błoto. Co do kantorów online to najlpeij poszukać, czy mają konto w banku w którym my bo to przyspiesza cały proces oczywiście o ile komuś zalezy na czasie. Z polecanych na pewno ergokantor.pl który obecnie ma jedne z najlepszych kursów na rynku.
0
Na pewno jak wymierzesz kantor czy platformę online mniej kasy będzie Cię kosztowało przewalutowanie i zobacz że kursy oferuję też lepsze. W jednej z porównywarek znalazłem Gieldawalut.com, zrealizowałem już kilka bardzo udanych wymian, w pierwszym miesiącu z 80% zniżką.
0
Słuszna racja, szkoda czasu na to aby w którymś z tradycyjnych kantorów znaleźć atrakcyjną wycenę (mało realne). Ja mogę polecić Pluskantor.pl gdzie zrobisz korzystne przewalutowanie w każdej chwili i zobacz że naprawdę tanio.
0
Choć też wymieniam przez neta, zajrałem ostatnio do pobliskiego kantoru u nas, spojrzalem na tabelę i wyszedłem.....na pewno nie może konkurować z Amronet gdzie mogę zawsze przewalutować środki nie mając do czynienia ze spreadem w granicach 40 gr tylko ułamkowym ok. 0,02 dla EUR.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: