Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w naszym mieście

Utworzony przez fyto1993, 2 października 2013 r. o 00:10
Potrzebuję wymienić trochę waluty, a robię to pierwszy raz i nie wiem, który kantor wybrać. Ktoś może korzystał z podanych kantorów http://strefawalut.pl/kantory/zamosc i może coś więcej na ich temat powiedzieć? Jakieś wasze opinie na ich temat, polecacie któryś z nich?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdecydowanie odradzam kantory stacjonarne. Korzystam tylko z Amronet.pl Jest to kantor online. W 100% bezpieczny i szybki.... Sprawdź.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli chodzi o stacjonarne to nie korzystam z nich już. Bezpieczniej jest online - polecam Amronet.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W dzisiejszych czasach mało kto wymienia w stacjonarnych. Bezpieczniej jest online. Też korzystałem z Amronet.pl i bardzo sobie chwalę ten kantor.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie wymiana w kantorach stacjonarnych to tak troszkę wywalanie pieniedzy w błoto. Co do kantorów online to najlpeij poszukać, czy mają konto w banku w którym my bo to przyspiesza cały proces oczywiście o ile komuś zalezy na czasie. Z polecanych na pewno ergokantor.pl który obecnie ma jedne z najlepszych kursów na rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno jak wymierzesz kantor czy platformę online mniej kasy będzie Cię kosztowało przewalutowanie i zobacz że kursy oferuję też lepsze. W jednej z porównywarek znalazłem Gieldawalut.com, zrealizowałem już kilka bardzo udanych wymian, w pierwszym miesiącu z 80% zniżką.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Słuszna racja, szkoda czasu na to aby w którymś z tradycyjnych kantorów znaleźć atrakcyjną wycenę (mało realne). Ja mogę polecić Pluskantor.pl gdzie zrobisz korzystne przewalutowanie w każdej chwili i zobacz że naprawdę tanio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć też wymieniam przez neta, zajrałem ostatnio do pobliskiego kantoru u nas, spojrzalem na tabelę i wyszedłem.....na pewno nie może konkurować z Amronet gdzie mogę zawsze przewalutować środki nie mając do czynienia ze spreadem w granicach 40 gr tylko ułamkowym ok. 0,02 dla EUR.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, w tradycyjnych kantorach płaci się moim zdaniem zbyt dużo. Dla mnie to nie jest dogodne też dlatego, że nie potrzebuję waluty w gotowce, a robię jedynie przelewy w EUR i USD, e-kantor zatem skraca to wszystko. Z Amronet współpracuję od kilku lat, można powiedzieć regularnie, także potwierdzam ze kantor pewny i solidny, można nawet kurs negocjować jeśli wymieniamy kokretną sumę no i nawet przy tych mniejszych przewalutowaniach jest opcja "po kursie własnym"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie polecam kantorów na mieście, no chyba że raz na kilka lat  się konieczność przytrafi. Jaka by nie byla porzyczyna dla której trzeba lupić walute, internetowo na pewno będzie taniej. My się bardzo szybko przyzwycziliśmy do przewalutowań na Gieldawalut.com, ponieważ to ne wymaga żadnej fatygi, 5 minut wystarczy żeby sfinalizować przewalutowanie jest to niezwykle łatwe i opłacalne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo fajna platforma, nawet wersja mobilna gieldawalut.com działa tak samo sprawnie na smartfonie jak na komputerze:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na pewno lepiej wybrać kantor internetowy niżeli po mieście szukać-bywa, że jedynie stracimy na to czas. WYbór wśród tych online jest o tyle trudny, że czasem ciężko się zdecydować gdy mamy dostępnych kilka znakomitych ofert, z tych co ja cenię najbardziej mgę podpowiedzieć Pluskantor.pl, poza korzystną wyceną szybkość realizacji mile zaskakuje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bardzo sobie cenię zaufanie do danej marki, a żeby je zdobyć kantor musi być zarowno 100% rzetelny, solidny jak i atrakcyjny pod kątem samej oferty, nie oszukujmy się znaczenie ma i cena i jakość po równo. i tak oceniając na podstawie swoich prewalutowań w ostatnich latach amronet w mojej opinii najepiej się sprawuje. mimo uruchomienia dodatkowych funkcjonalności koszt nie pod***ył.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantory stacjonarne przy tych internetowych wypadają naprawcdę blado. Jak kupuję walutę przez Gieldawalut.com z marżą maks. 0,2% obecnie to widzę, że jeszcze rok temu sporo przepłacałam. Warto było się przekonać do nowoczesnych przewalutowań bez gotówki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3 lata temu lecieliśmy do Tajlandii i prosiłam o dolary wydane po 2006 roku, część w kanotrze stacjonarnym wydali mi poprawnie ale już w środek wsadzili te starsze i potem mieliśmy dość spory problem z ich wymianę. Od tamtej pory korzystam tylko z kanoru online, niedawno wymieniałam w Amronet bo skusiły mnie dobre kursy ale okazało się, że tam pobieraja prowizję za przelew do mojego banku, wróciłąm do Cinkciarz.pl bo tutaj przelewy mam bez opłat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja chciałem z kolei przewalutować początkowo w banku, ale narzucili taki kurs że złapałem się za głowę. Wyszukałem wtedy platformę kantorową Gieldawalut.com gdzie kupiłem GBP po kursie o jakiś grosz z haczykiem wyższym od rynkowego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Promocja mnie skloniła do przetestowania Pluskantor.pl no i zostałem klientem na dłużej. Niski spread to tutaj standard, nie martwię się też że opóżni się przelew, nie ma takich neispodzianek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od miesiąc wymieniam przez Amronet, wcześnej były też inne kantory internetowe. Amronet nad poprzednim ma tę przewagę że bez kłopotu można za granicę realizować przelewy prosto z kantoru i to nawet przyspieszonym transferem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żaden kantor u nas w mieście nie jest mi w stanie zaoferować lepszej ceny niż internetowa platforma Gieldawalut.com. Na negocjacje idą, owszem ale tylko jak się z dużą kasą przychodzi a tak to kurs z tabeli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po raz pierwszy zaraz po świętach wielkanocnych wymieniałam przez plarformę gieldawalut.com  walutę, konkretnie PLN na USD. W ogole byla to pierwsza moja internetowa transakcja tego typu. Bardzo pozytywne wrażenie i to konto na pewno mi się już wkrotce przyda, za mesiąc wybieram się do Austrii i wiem teraz że EUR też kupię szybko i tanio.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...