Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Pan japa" ma racje. Zamknijcie mordy jak nic nie wiecie, i darujcie sobie żalosne komentarze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LwG [*] jeszcze polatamy ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powiem wam tak ! Głupio komentuje ktoś że kierowca ciężarówki widział tylko jedno światełko, nie prawda. Byli dwaj motocykliści ! Mieszka ktoś obok drogi na której miało miejsce to zdarzenie, okej wszystko fajnie., ale wiesz ile miał jeden albo drugi motocyklista na liczniku ! Widziałeś ? Nie ?! To po co od razu z takim info że na pewno 200km/h albo nawet i więcej. Kolejny gość komentuje zbędnie że wyprzedzali go a on sam jechał 100km/h. Przy tej drodze chyba stoi ograniczenie prędkości, więc po jakiego tak szybko jechałeś ?! Następny komentarz że wszystko to wina kierującego ciężarówką mimo iż był niewinny. Skoro tak to dlaczego nie spojrzał dwa albo nawet trzy razy czy aby na pewno nikt nie nadjeżdża z naprzeciwka. Max trafił dosłownie w prawy bok maski tira ! Więc nie mógł być w dalekiej odległości skoro trafił w przód ! No chyba że był daleko a kierowca ciężarówki jechał 5km/h ! Nie przesadzajcie z wypowiedziami bo niektóre są naprawdę bez sensu ! Trafił w przód, to logiczne że błąd kierującego ciężarówkę !  Max cieszę się że nie widzisz tego co się teraz tu dzieje, bo wiem że to nie twoja wina ! Sam nagrałeś "jak jeździć żeby nie zginąć" Ludzie oszczędźcie zbędnych komentarzy !  Najszczersze kondolencje z najniższym ukłonem ! :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmigaj po Niebieskich LwG [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jezu tepi ludzie to nie był max tylko człowiek z okolic zamoscia i ten co zginął był gsx-r 750 l0 a ten co na sv wywalil to żyje. Max też ma sv ale bez owiewek. Znam tych ludzi więc zamknąć buzię jak nie wiecie o co chodzi i max prawdopodobnie nie zginął na motocyklu bo nic w internecie nie pisze! Najpierw ogarnijcie o co chodzi a nie komentujecie i nic nie wiecie! Pomodlić się lepiej niż pisać głupoty LwG Paweł, smigaj po niebieskich!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze podziwiam tych, co nie jeżdżąc na motocyklu twierdzą, że motocykliści jechali z 200. Jakby się jeden mądry z drugim przejechali na motocyklu z 200 zwykłą drogą - to by zobaczyli że to nie jest  takie proste.  No ale polską domeną jest wiedzieć najlepiej, mieć skalibrowany prędkościomierz w uszach lub oczach i być tym co się nie zna, nie jeździł, ale wie najlepiej... Wszyscy wiedzą, że wypadki w pewnej części są pochodną winy obydwu stron. Rzadziej wyłącznie jednej strony. Więc nie ma co oceniać - nie znając dokładnie sytuacji, a generalizując i wrzucając wszystkich motocyklistów do jednego worka nie jest się obiektywnym. Nie jednen raz (jako kierowca samochodu ale i motocykla) spotkałem się z bezczelnym zajechanim drogi czy wymuszeniem pierwszeństwa przez kierowcę z podporządkowanej, mimo iż ta osoba mnie widziała i jechałem przepisowo. Jeżeli kierowcy motocykli byli winni - zostali za to srodze ukarani przez los i nie nam to komentować... Jeżeli kierowca TIR-a miał w poważaniu motocyklistów (a "TIR-owcy" to sfrustrowani ludzie nie trawiący osobówek a szczególnie motocykli) to powinien za to odpowiedzieć bardzo poważnie. Tym bardziej, że wyznają oni filozofię, że im i tak nic się nie stanie - bo czy motocyklista czy osobówka - to w razie czego wjadą pod kabinę. Jeżeli kierowca TIR-a miał powyżej 50-ki to jeszcze bardziej prawdopodobne wydaje mi się, że mogła go zgubić rutyna i brak szacunku dla innych uczestników ruchu. Życzmy sobie, aby nas nic podobnego nie spotkało.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LwG! Śmigaj po niebieskich autostradach [*] :'(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE PO CO TAK SZCZEKACIE, JAK BYŚCIE SIĘ CZULI NA MIEJSCU RODZINY, KTÓRA MOZE PRZECZYTAC WASZE DURNE KOMENTARZE. NIE WIECIE JAK BYŁO. MOZE JECHALI SZYBKO, ALE CZY WY JEŹDZICIE PRZEPISOWO. WSPÓŁCZUJE JEGO RODZINIE. NIE OCENIAJCIE, KAŻDY Z WAS BYŁ MŁODY I ROBIŁ RÓŻNE RZECZY, ALE WAM SIĘ NIC NIE STAŁO. TAKIE JEST ŻYCIE. A I JESZCZE TE WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY OD RAZU Z NUMEREM TELEFONU. CZY WY NAPRAWDĘ MUSICIE TAK JAK KRUKI I WRONY. WASZA POMOC TO TYLKO 20% PROWIZJA OD KAŻDEJ ZLOTÓWKI, KTÓRA I TAK JEST DO WYEGZEKWOWANIA Z UBEZPIECZENIA. WIEM COS O TYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...