Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
już dawcy nerek szaleją, a jeszcze się sezon nie zaczął.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ten wypadek był wczoraj?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już dawcy nerek szaleją, a jeszcze się sezon nie zaczął.
  Hahaha, zabłysnałęś. Cięty humor. A tak serio - nie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak już to o 18.03, bo 19 za chwile dopiero
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Raczej 17.03 najwiekszy ruch na trasie zmc-lhr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ciężarówki skręcał , tym samym wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadących z naprzeciwka motocyklistów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie, kilka minut po 17. wygląda to tak jakby kierowca ciężarówki wymusił zjeżdżając na parking.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nazywajcie ich jak tam chcecie, ale nie życzę wam żebyście musieli któremuś z nich podziękować za serce...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca ciężarówki czy wymusił czy wymusił to i tak wszyscy na upór będą mówić, że to dawcy...ehh, kiedy ci ludzie wreszcie dorosną...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kierowca moze i wymusil, ale oni jechali jak wariaty 2km wczesniej mnie wyprzedzali to bylo tylko bzykniecie kolo mojego lusterka a ja jechalem blisko 100km. A jak jechali z duza pretkoscia to kierowca widzial ich daleko i nie pomyslal ze tak szybko sie zbliza tak to najczesciej bywa wiec to do konca nie jego wina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym nieszczęsnym Karpiu powinien stać czarny punkt - to już kolejny wypadek śmiertelny w przeciągu kilku miesięcy. Prawda jest taka, że jest to spory odcinek prostej o niezłej nawierzchni - dla jednośladowców istny raj. Niestety nie ma tam utwardzonych poboczy, więc brak jakiejkolwiek możliwości manewru w razie zagrożenia. Niestety - inaczej hamuje motor z jedną oponą, a inaczej osobówka lub ciężarówka. Nie wierzę w wersję, że ciężarowy liczył, że się zmieści. Gdyby nie pędzili, to na pewno by wyhamowali, bo nawet jeśli droga hamowania to 200m, to z takiej odległości widać skręcającą ciężarówkę, natomiast kierowca ciężarówki widzi tylko jedno światło motoru i na jego podstawie nie ma możliwości ocenić odległości. Szkoda chłopaka, ale niestety - po to jest tam 90km/h żeby go PRZESTRZEGAĆ !!! - właśnie na takie ewentualności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam przy 74 i uwierzcie mi motocykliści jadą na znany parking w Karpiu z zawrotną prędkością !!!! Mi samej krew stygnie w żyłach ja ich widzę słyszę .... tragednia !!! tu nie jest autostrada tu jest droga publiczna !!! auta hamują , skręcają, wiec zatrzymaj motocykl z 200 km i ponad ?? jak kierowca z auta nie widzi go z za zakrętu czy górki jaka jest w Karpiu... pojazdu jadącego tak szybko??? ze nie zdążysz mrugnąć ... przykro że młody człowiek stracił życie ;( kondolencje ;( Inni to jest przestroga dla was !!! Hobby ok ale bezpieczeństwo bierzmy ponad wszystko !!! noga z gazu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic nie jest napisane o prednkosci wiec nie pieprzcie farmazonow. sezon sie jeszcze nie zacza a tu juz.. LwG [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To ty nie pieprz ja widzialem jak jechali tymi motorami jak po smierc. Pretkosc byla zawrotna. Widzialem tez uszkodzenia ciezarowki to nie byla mala sila udezenia,szkoda mlodego chlopaka ale tez szkoda kierowcy ciezarowki bo odpowie a to nie jego wina w 100%
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skąd był ten zmarły motocyklista?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czesc komentujacych ma racje,tak samo bylo z pewnym europoslem,ktory gnal motocyklem jak szalony,a winnym zrobili kierowce auta,ktory nie mial mozliwosci oszacowac prawidlowej odleglosci,bo te sie uwzgledniajac predkosc tylko da ocenic,a gdy ja ktos znaczaco przekracza to druga strone tej mozliwosci pozbawia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesli widzieliscie z jaką prędkością jechali Ci dwaj motocykliści to może warto skierować się na zeznania ? co pewnie pomoże kierowcy cięzarówki bo pewnie wina nie leży tylko po jego stronie o ile on w ogóle zawinił jeśli mowa o zawrotnej prędkości motocyklistów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w d... byliście i g... widzieliscie! co ma w tym przypadku do rzeczy prędkość? przecież jest napisane,że jechali w przeciwnych kierukach a TIR zajechał im po prostu droge i nawet gdyby jechali 40 km/h to by w niego uderzyli! ktoś tam pisze,że mieszka przy tej drodze a kto ci sie tam kazał budowac? takie to burackie myślenie "ło jest szos to trza se lepianke stawiać" główne trasy powinny być wolne od zabudowań
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmarły motocyklista to Max Motovlog. Posiada on fanpage, oraz kanał na youtube. PAMIĘTAJCIE KIEROWCY!! Was ochroni blacha, a motocyklista w takim starciu nie ma szans!!!!!! ŚMIGAJ PO NIEBIESKICH BRACIE!
 To po jakiego grzyba zapierniczają jak głupi?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...