Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice zaatakowali policjantów

Utworzony przez Anty dres, 2 maja 2008 r. o 16:51 Powrót do artykułu
Haha Dobrze bardzo dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ot głupie wioskowe ciecie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknijcie sie znawcy tematu... Szkoda chłopaków. TRZYMAJCIE SIE ! Pozdrawia Hetman Zamość !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzymajcie sie chłopaki, w końcu te ku*** zapłacą za wszystko!! elo HETMAN elo ROZTOCZE, zamknąć ryje społeczniki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman Zamość zawsze z Wami!! 3majcie sie ziomki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kibice!!!Uśmiałem się po pachy aż mi zajady popękały!!! TO zwykły margines społeczny, a nie kibice te osły wyścigowe nie mają pojęcia co to znaczy kibicować!! No soey w ich mniemaniu kibicowanie polega na waleniu się po ryjach no tak to faktycznie kibic w ich pojęciu !!!HeHe bardzo dobrze powinni tydzień stać na zamojskim rynku z transparentem tak wyględa deb*** kibic sportowy!!! Nie wszyscy zobaczą jakich wspaniałych kibiców nasz region posiada śmiechu warte!!! Banda wyrostków i nieudaczników życiowych. Powinni wam taki wpieprz wstawić na komendzie że chej! Ale jak obserwuję tych deb***i to i tak by nic nie zrozumieli.!!!! Średnio zaawansowany szympans posiada więcej rozumu od nich!!!!!Pozdrwiam wszystkich prawdziwych kibiców nie baranów takich jak oni!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze to by było jakby zamkneli winnych. Niestety zarzuty postawione są także chłopakom, ktorzy w tym czasie byli w domu i którzy mają na to świadków. Mam nadzieje, że jak się wszystko wyjaśni to będziecie mieli na tyle odwagi, żeby przeprosic ich za te bezsensowene komentarze i obelgi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze ze beda siedziec w wiezieniu, bo takich sk...w to tylko tępić!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wielkie hallo, przecież to totalne bzdury, szkoda, że nie napisali ze cały Szczebrzeszyn brał w tym udziału. Nie czaje co za popie******* ludzie pisali artykuły do Gazety Wyborczej, Dziennika Wsch. itd., nie wiem również jak można oskarżać niewinne osoby. Po prostu szkoda słów. 3majcie się chłopcy;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze gnojom:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ,że zatrzymano pseudokibiców.A jeżeli ktoś się denerwuje tą sprawą i popiera takie zachowania mięśniaków to i na niego przyjdzie kolej.Zawodnik powinien być dożywotnio usunięty z klubu a na klub nałożona duża kara finansowa .Bo nic tak mądrości nie nauczy jak kara finansowa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...