Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kiczowate reklamy szpecą Zamość

Utworzony przez Gość, 5 października 2010 r. o 12:53 Powrót do artykułu
A rynek nowego miasta ehh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli radnemu Niziołowi przeszkadzają reklamy,to trzeba zmienic radnego.Reklama dżwignią handlu,a handel to podatki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polska bbbbbbbbbb jestem z Lublina u nas tez takie szmaty wisza na kazdym rogu , to normalne u wiesniakow ... mnie to sie kojarzy z wiszacym praniem na sznurku od drzewa do drzewa na podworku u stryja matki prababki" szmaty kolorowe" .nie widac gdzie budenek sie zaczyna a gdzie konczy czy to kamienica czy garaz czy stodola ..... ps .. to nie jest glupcze reklama to sa szyldy firm ktore powiny miec swoje logo na witrynie sklepu lub na drzwiach ps.. rownie dobrze wchodzac do przychodni kazdy dr. moglby sie juz na schodach przychodni reklamowac i zakleic wszystkire sciany przychodni swoja praktyka , no i po h....ja pytam ? od tego sa tablice informacyjne z numerami pokoi czyz nie wsioki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...